default-cover-photo

Asia Smolińska

4.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, step, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup

Opinie:

08.07.2015 13:33

Instruktorka na piatkę z plusem! Nie jest sztywna, ale często jej dowcip umila nam trening i tworzy fajną atmosferę. Prowadzi różne zajęcia, step, pilates. Dobrze dobiera muzykę. W sumie chodzę na każde zajęcia, które prowadzi Asia, jeśli tylko czas pozwala.

04.06.2015 15:46

Chodziłam na Bielańską do Asi na TBC i jestem zadowolona, przede wszystkim nie stosuje jakichś udziwnionych układów w rozgrzewce, tylko elementy, z którymi poradzi sobie każdy. Zajęcia z użyciem hantli, obciążeń i tp. Skupia się mocno na pracy nad mięśniami brzucha i rąk. Polecam!

29.04.2015 14:45

Trafiłam do Asi jako nowicjuszka jeśli chodzi o fitness i bardzo się cieszę, że tak się stało, po zaczełam naprawdę od najwyższego poziomu. Instruktorka wszystko szczegółowo tłumaczy nowym osobom, stale obserwuje ćwiczących. Mocnym punktem jej programu jest dobra rozgrzewka. Asia jest bardzo miłą osobą i wprowadza super atmosferę, ale nie wolno dać się zwieść, bo zajęcia wymagają sporo wysiłku. Na jej zajęcia ludzie jeżdzą przez całą Warszawę, zawsze ma komplet. Asia podnosi poprzeczkę w tym klubie.

25.04.2015 18:06

Asia z Energy Fitness to instruktorka godna polecenia. Bardzo profesjonalna, chodzi po sali, jak i ćwiczy z grupą. Niezłe tempo narzuca na zajęciach, co mi odpowiada. Używa bardzo różnorodnych ćwiczeń do treningu, nie dziwi więc że na te zajęcia miejsce trzeba zaklepać sobie z dużym wyprzedzeniem. Nie ma się o co przyczepić. Asia stosuje różne pomoce w trakcie zajeć, ciągle przypomina o ddechu, pilnuje poprawności ćwiczeń.

Dodaj opinię

Instruktor Asia Smolińska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):