default-cover-photo

Arek Skrok

4.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: zumba

Opinie:

23.07.2015 18:20

Wiem, że ten instruktor ma swoich zwolenników i przeciwników, ze względu na dobór muzyki. Nie każdy jest fanem monotonnych dźwięków. Układy natomiast to przede wszystkim wyskoki i machanie rękami. Ja tego nie kupuję! Sam instruktor jako człowiek sympatyczny, za wszelką cenę zachęca do śpwieania, za czym też nie przepadam. Ale atmosfera na zajęciach bardzo fajna.

17.05.2015 22:01

Jestem wyznawczynią Pana Arka. Od kiedy byłam na jego zajęciach, tylko do niego wracam. Zajęcia są wymagające kondycyjnie, ale dają człowiekowi mnóstwo pozytywnej energii. Pan Arek nawiązuje bardzo szybko dobry kontakt z grupą, cały czas zagrzewa do zabawy. Poza tym ciągle wymyśla coś nowego, żeby urozmaicić zajęcia.

15.05.2015 19:35

Zumbe u Arka zaliczam regularnie. Jeżeli ktoś szuka zajęć przy któcyh oprócz tańca można też zrzuccić trochę kilogramów, to właśnie tu powinien się wybrać. Jego układy mają różny poziom trudności, pisoenki to aktualne hity, ale sięga też po stre przeboje, co mnie się akurat podoba. Podczas tej godziny z nim można wyrzyć się na maksa, wykrzyczeć, wyszaleć. Na jego zajęciach rozpoznaje te same twarze, więc ma on już znaczne grono swoich fanów, bardziej fanek.

23.04.2015 15:08

Najlepsza Zumba ever! Już po kwadransie grupa jest zlana potem, tak jest intensywnie. Instruktor zachęca do krzyków, rozładowania emocji. Całkiem fajnie mu to wychodzi. Dobór muzyki też mi się bardzo podoba, w końcu jakaś odmiana od salsy i rumby. Choreografie nie są trudne, więc już po jednych zajęciach człowiek czuje się wnich dobrze.

Dodaj opinię

Instruktor Arek Skrok czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):