default-cover-photo

Ania Wojtera

Profil zweryfikowany
Galeria
Ania Wojtera - pilates

O mnie:

Jako instruktor fitness pracuję już ponad 10 lat i nie wyobrażam sobie innej profesji, którą mogłabym się zajmować z równie wielką pasją. Miałam szczęście pracować w różnych miejscach, co pozwoliło mi spotkać wielu inspirujących ludzi jak również zdobywać edukację zarówno w Polsce (Euro Fitness School - Bielsko Biala, Open Mind - Kraków) jak i za granicą (absolwentka Australian Institute Of Fitness - Perth, Australia) od fantastycznych trenerów i nauczycieli. Zaczynałam od treningów siłowych, ale osobiście kocham pilates, jogę i trening funkcjonalny. Jeśli moja wiedza i doświadczenie może komuś pomóc wówczas z chęcią pomogę. Moją intencją w pracy z innymi jest dawać ludziom uśmiech i pozytywną energię bez względu na to co robię.

Program, który wam oferuję na wszystkich zajęciach sprawdza się w 100% jeśli pilnujesz zdrowego odżywiania. To co wam oferuję to suma doświadczeń z ponad 10 lat treningów i szkoleń. Sprawdziłam na sobie i teraz daję to wam. Zgrabne ciało to siła, wytrzymałość i elastyczność więc nie zaniedbujcie żadnego z tych elementów. Zapraszam na zajęcia: FITBODY, PILATES , TRENING POSTURALNY, PILATES FLOW, ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY, ZAJĘCIA Z BOBASEM, zajęcia dla seniorów oraz treningi personalne.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: abt, pilates, trening funkcjonalny

Dodaj opinię

Instruktor Ania Wojtera czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):