default-cover-photo

Ania Stęgowska

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, interwał, pilates, płaski brzuch, stretching, tmt, zdrowy kręgosłup

Opinie:

30.07.2015 16:50

Zawsze ma pomysł na zajęcia, ciaglę urozmaica stepami, ciężarkami czy piłkami. Jeśli np. układ okazjue się zbyt skompilokowany, zatrzymuje się i tłumaczy po koleji grupie każdy krok, tak żeby wszyscy załapali. Jeżli już kogoś indywidualnie poprawia, to robi to w naprawdę dyskretny sposób.

04.05.2015 00:26

Ttrener z prawdziwym powołaniem. Dużo uwagi poświęca technicznej sronie ćwiczeń. Zawsze obserwuje co dzieje się na sali, żeby korygować ewentualne błędy ćwiczących, co nie zdarza się często wśród ćwiczących. Pierwszy raz spotkałam się też z tym, żeby instruktor zachęcal grupę do zadawania różnych pytań na temat ćwiczeń. Polecam.

30.04.2015 09:18

Uczęszczam do niej na Pilates i jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki prowadzi zajęcia. Tłumaczy jak wykonać każde ćwiczenie i posługuje się przy tym bardzo trafnymi wizualizacjami, które mnie na przykład wiele ułatwiają. Pilates sam w sobie nie jest może męczący, ale te zajęcia często są uromzaicane i ciekawe.

30.04.2015 02:50

Bardzo polecam! Zajęcia ś prowadzone tak, żeby każdy mógł sobie poradzić, ale te się zmęczyć. Ania wszytsko dokładnie prezentuje na zajęciach, w razie czego poprawia. Nawet z nudnego pilatessu potrafi zrobić witalizujące zajęcia. Do tego bardzo miła i sympatyczna osoba.

Dodaj opinię

Instruktor Ania Stęgowska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):