default-cover-photo

Ania Konkolewska

3.50 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, stretching, sexy pupa, tabata

Opinie:

29.05.2015 13:46

W opinii odniosę sę do Tabaty z Anią, oparte były o klsyczną metodę, czyli interwał 8x20. Zajęcia instruktorka zaplanowała co do minutki. Miała specjalnie przygotowaną płytę z muzyką, dzięki ktorej można był odmierzać czas ćwiczeń. Zawsze pracowałą razem z nami. Sympatyczna osoba, motywująca i zwracająca uwagę na szczegóły.

25.04.2015 19:09

Instruktorka ma ciekawą osobowość, ale jej zajęcia nie zawsze to odzwierciedlają. Pierwszy raz poznałam ja na zastępstwie TBC, rozgrzekwa nie rozgrzała mnie należycie, ale już część właściwa zajęć była ok. Ale już płaski brzuch był w ogóle nie ciekawy, zabrakło mi na nim ćwiczeń na grzbiet, a za dużo ćwiczeń byo na odcinek lędzwiowy kręgosłupa. Nie przykłada wagi do techniki wykonywanych ćwiczeń. Nie wiem jak obecnie wyglądają jej zajęcia, bo zaprzestałam chodzenia do niej. Być może coś się zmieniło na epsze, bo z tego co widziłam prowadzi nowe zajęcia.

Dodaj opinię

Instruktor Ania Konkolewska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):