default-cover-photo

Ania Kociszewska

4.67 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: joga, joga kręgosłupa, zdrowy kręgosłup, joga dla początkujących

Opinie:

22.06.2015 16:29

Zajęcia jogi z nią oparte są o elementy zdrowego kręgosłupa. Jej ćwiczenia charakteryzuja się dużą spójnością i czujnościa, co do ewentualnych błędów popenianych przez ćwiczących. Nie koryguje indywidaulanych błędów, i to na minus, bo niektórzy cay czas niepoprawnie wykonują te same ćwiczenia. Nie prowadzi też relaksacji na końc, czego mnie osobiście brakuje. Ale gólnie jest profesjonaiztką, którą mozna z powodzenie polecać dalej.

21.05.2015 20:43

Uwielbiam zajęcia z Anią już od lat. Gdy na zajęciach nie wychodzi mi dana asana, mimo to potrafi mnie zmotywować do dalszych ćwiczeń. Jest kontakotwa, szybko przechodzi na mówienie sobie po imieniu. Jej zajęcia są urozmaicone różnymi asanami. Do tego non stop uśmiechnięta. Gorąco polecam zajęcia z Anią!

20.05.2015 00:02

Super osoba, świetnie nawiązuje kontakt z grupą. Zajęcia z nią są ciekawe i różnorodne. Zawsze przystosowuje ćwiczeniado możliwości danej osoby, dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Zagrzewa do waki z samym sobą, duż żartuje. Podoba mi się, że nie trakruje jogi szczególnie duchowo, bo u innych mnie to irytuje.

Dodaj opinię

Instruktor Ania Kociszewska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):