default-cover-photo

Angelika Parśniak

5.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

22.08.2015 19:34

Był czas, że z aqua aerrobic korzystałam regularnie i poznałam wówczas różnych instruktorów, wśród nich wyróżnia się Angelika. Oprowadzi zajęcia na basenie w pobliżu Politechniki. Jest osobą życzliwą, która udziela wiele wskazówek nowym osobom i dopinguje. Widać, że się stara, co rusz wprowadza jakieś nowe elementy do zajęć. Oóglnie polecam jej zajęcia, można na nich dostać w kość. Jeśli ktoś nie miał wcześniej doczynienia z ćwiczeniami w wodzie, dobrze żeby zaczął od zajęćdla początkujących.

25.04.2015 12:03

Uważam, że Andżelika jest najlepszą trenerką Aqua w całej Warszawie. Absolutnie nie zgadzam się, że jej zajęcia są monotonne. Na każdym treningu coś nowego wplata, ochodzi do uczestniczek. Gdy odchodziła, wiel osób, kursantów, nie było zadowolonych. Tylko po zajęciach z nią miewałam zakwasy. Jak tylko wróci na Polną ze swimi zajęciami, zawitam tam i ja.

Dodaj opinię

Instruktor Angelika Parśniak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):