default-cover-photo

Aneta Kołdej

4.75 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, płaski brzuch, sexy pupa

Opinie:

28.11.2016 22:04

Jest najlepsza! Jestem po zajęciach Shape z nią. Czuję się rewelacyjnie. Moja ulubiona instruktorka. Super prowadzi zajęcia. Krew pot i łzy i super satysfakcja. Mega motywacja do działania.

28.06.2015 16:04

Specjalnie dla niej wybrałam właśnie Zdrofit na Kasprzaka. Podoa mi się, że ćwiczy ze wszystkimi i zawsze dostrzeże, gdy komuś idzie gorzej, żeby coś zmodyfikować i ułatwić. Nie lubie instrukotrów, którzy chodzą cały czas po sali, dotykają, odliczają nad tobą. Ona dużą uwagę przyhłada do dobrej rozgrzewki i rozciągania. Ma ksywe Genrał i bardzo to jej pasuje, dwukrotnie zdarzyło mi się popać z wysiłku na jej zajęciach. Nie jest to miejsce dla osób nieprzygotowanych fizycznie. Szkoda, że nie prowadzi już zajęć ze stretchingu.

28.05.2015 20:43

Pasjonatka tego co robi. Taka jest Aneta! Trening prowadzi z wielką energią i wychodząc z tych zajęć każdy jest mokry. W jej wykonaniu najfajniejszy jest shape ze stepem. Zanim ktoś zdecyduje się wybrać na terning z Anetą musi wiedzieć, że tu ćwiczy się na 100%. Polecam odwiedzić Zdrofit na Kasprzaka właśnie dla niej.

24.05.2015 19:43

Treningi z nią są ok, z porządną rozgrzewką, na końć uzawsze rozciąganie. Nie podoba mi się, że instruktorka pokrzykuje na zajęciach, pewnie ma to pobudzić ćwiczących, ale do mnie jakoś wogóe nie przemawia. Ogólnie jej zajęcia są warte odwiedzenia, czuje się tutaj że pracuje się nad swoim ciałem.

Dodaj opinię

Instruktor Aneta Kołdej czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):