default-cover-photo

Aleksandra Pokora

4.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, pilates, płaski brzuch, zumba, zdrowy kręgosłup

Opinie:

06.07.2015 21:16

Byłam na Bokwie, Zumbie i Tbc u Oli i te ostatanie najbardziej przypadły mi do gustu. Jej ćwiczenia nie są oklepane, ale nie są też jakieś udziwnione, czy trudne. Motywuje bardzo dużo wkładając w to energii, jednak na Zumbie na przykład nie widzę takiej potrzeby. Chyba za bardzo jej zależy, żeby wszytsko było dobrze. Ale i tak jest to bardzo miła i energiczna instruktorka.

12.05.2015 17:53

Do Oli w Calypso aż chce sięchodzić. Żeby trafić na Pilates do niej przejechałabym nawet całe miasto. Widać, że zna się na swojej pracy, a ja czuję swój każdy mięsień podczas treningu. Zwraca uwagę na każdy szczegół, co bardzo mi się podoba, bo świadczy o jej kompetencjach. Są to zajęcia dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Świetnie radzi sobie z grupą, nawet bardzo liczną, zawsze wyłapie rażący błąd. Nie przestaje nas instruować i potrafi wporwadzić motywującą atmosferę.

Dodaj opinię

Instruktor Aleksandra Pokora czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):