custom-cover-photo

Agnieszka Zawadzka

Profil zweryfikowany

tel: 516-417-812

O mnie:

Moją pasją jest aktywny i zdrowy styl życia. Od lat jestem stała w uczuciach… kocham sport. W 2001 roku zaczęłam przygodę ze wschodnimi sztukami walki. Jestem wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Pucharu Europy w Oyama Karate. Posiadam stopień mistrzowski 1 dan. Obecnie próbuję swoich sił w Kickboxingu.

Sztuki walki otworzyły mi drogę do rozwoju i samodoskonalenia się także w innych formach rekreacji ruchowej. Jestem Trenerem Personalnym, Instruktorem Fitness i Nordic Walking i Samoobrony. Prowadzę zajęcia grupowe i personalne z zakresu treningu funkcjonalnego, siłowego, stretchingu i samoobrony.

Uwielbiam przyrodę, także uprawianie sportu na świeżym powietrzu jest dla mnie nieodłącznym elementem dla codziennej rutyny. Dzięki wytrwałości i samodyscyplinie robię to, co kocham… a robię to dla siebie:) Jestem sportowym wariatem!

Jeśli marzysz o zmianie i obrałaś/eś sobie cel, pomogę Ci wdrożyć go w życie. Dam Ci motywację i siłę do działania . Mogę zamienić Twoje „nie chce mi się” w coś pozytywnego.

„Aby znaleźć się w miejscu, w którym chcesz być, musisz ruszyć z miejsca, w którym jesteś teraz”

Agnieszka Zawadzka
tel.: 516-417-812
e-mail: zawadzkafitness@gmail.com
www.facebook.com/zawadzkafitness

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: fitness, płaski brzuch, stretching, sztuki walki, tabata, karate, trening personalny, aktywna mama, indoor walking, samoobrona, aktywny senior

Dodaj opinię

Instruktor Agnieszka Zawadzka czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):