custom-cover-photo

Agnieszka Zawadzka

Profil zweryfikowany

tel: 516-417-812

O mnie:

Moją pasją jest aktywny i zdrowy styl życia. Od lat jestem stała w uczuciach… kocham sport. W 2001 roku zaczęłam przygodę ze wschodnimi sztukami walki. Jestem wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i Pucharu Europy w Oyama Karate. Posiadam stopień mistrzowski 1 dan. Obecnie próbuję swoich sił w innych sportach walki, m.in. kickboxingu.

Sztuki walki otworzyły mi drogę do rozwoju i samodoskonalenia się także w innych formach rekreacji ruchowej. Jestem Trenerem Personalnym Fitness, Instruktorem Samoobrony i Nordic Walking. Prowadzę zajęcia grupowe i personalne z zakresu treningu funkcjonalnego, siłowego, stretchingu.

Uwielbiam przyrodę, także uprawianie sportu na świeżym powietrzu jest dla mnie nieodłącznym elementem dla codziennej rutyny. Dzięki wytrwałości i samodyscyplinie robię to, co kocham… a robię to dla siebie:) Jestem sportowym wariatem!

Jeśli marzysz o zmianie i obrałaś/eś sobie cel, pomogę Ci wdrożyć go w życie. Dam Ci motywację i siłę do działania . Mogę zamienić Twoje „nie chce mi się” w coś pozytywnego. Moje motto brzmi:
„Aby znaleźć się w miejscu, w którym chcesz być, musisz ruszyć z miejsca, w którym jesteś teraz”

Agnieszka Zawadzka
tel.: 516-417-812
e-mail: zawadzkafitness@gmail.com
www.facebook.com/zawadzkafitness

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: fitness, płaski brzuch, stretching, sztuki walki, tabata, karate, trening personalny, aktywna mama, indoor walking, samoobrona, aktywny senior, nordic walking, ćwiczenia na kręgosłup, kettlebell, sexy pupa, trening funkcjonalny, trening obwodowy

Dodaj opinię

Instruktor Agnieszka Zawadzka czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):