default-cover-photo

Agnieszka Szaniawska

4.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: abt, tmt

Opinie:

06.06.2015 20:52

Uważam, że zajęcia prowadzone przez Agnieszkę są ok., tylko ok. Zagaduje grupę, wspiera, jest sympatyczna. Zajęcia nie są powalające, są monotonne, z przewagą brzuszków. Kiedyśtrafiłam do niej na cellustop i spodziewałam się pracu nad nogami, a tu 20 minut samych brzuszków. Zajęcia z nią są średnio męczące, wiec początkujące ososby również sobie na nich poradzą.

07.05.2015 19:44

Na zajęcia Agnieszki chodzę już od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona., bo oprócz tego że wprowadza miłą atmosferę to ptorafi też dać wycisk. Z cellullit stop wyszłam spococna i ledwie żywa, fajne zajęcia, ćwiczące przede wszytskim uda i pośladki. Tmt z Aggą to coś pieknego. Tymi zajęciami się zachwyciłam. Dużo tłmaczy, skutecznie motywuje, pilnuje względów technicznych, zawsze ma też alternatywę dla tych, którzy nie dają rady. Zawsze ma pełną salę na tych zajęciach.

Dodaj opinię

Instruktor Agnieszka Szaniawska czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):