default-cover-photo

Agnieszka Ronge

4.75 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

14.07.2015 20:01

Uczęszczam na zajęcia dla seniorów, które prowadzi Agnieszka. Tempo bardzo mi odpowiada, zajęcia są naprawdę różnorodne. Muzyka uspokajającą. Agnieszka ćwiczy razem z grupą, pilnuje abyśmy poprawnie wykonywali ćwiczenia i nie zrobili sobie krzywdy. Poza tym jest to urocza osoba, otwarta, miła. Jej zajęcia pozawalają się odprężyć.

09.07.2015 22:39

U Agnieszki najbardziej polubiłam zajęcia modelujące i wzmacniające. Jej radosne usposobienie sprawia, że godzinny trening z nią to sama przyjemność. Jej choreografię natomiast nie bardzo przypadły mi do gustu, są jak dla mnie zbyt prost, właściwie banalne, nawet jak na początkujących. Muzyka, którą dobiera do zajęć to techniawa, za którą ja nie przepadam. Ogólnie polecam Agnieszkę, ale głównie jeśli chodzi o zajęcia wzmacniające.

20.06.2015 19:20

Szczególnie polubilam zajęcia wzmacniające z Agnieszką. Jej zajęcia nie należą do tych najbardziej męczących, ale bardzo je ubię. Trochę czasem brakuje mi tu elementów cardio. Jeśli chodzi o choreografie to rzeczywiście nie są skomplikowane i dość często się powtarzają. Ogólnie jej zajęcia są ok, niektórym może przeszkadzać, to że zajęcia są mało urozmaicone. Ale osoba Agnieszki nadrabia, ma poczucie humoru, które lubię.

18.06.2015 21:14

Jak tylko mogę wpadam do Agnieszki na sztangi. Dużo uwagi poświęca technice ćwiczeń, podopowiada jak wykonywać które ćwiczenie. Pracuje dostosowując się do grupy, więc każde jej zajęcia są inne. Generalnie lubię prostotę w ćwiczeniach, ae jak mam ochotę być czymś zaskoczona to wtedy wybieram się do Agnieszki. Zawsze po jej zajęciach odczuwam ich skutki przez kolejne dni. Super osoba, miła, kontaktowa.

Dodaj opinię

Instruktor Agnieszka Ronge czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):