default-cover-photo

Agnieszka Głowacka

3.25 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: tbc, abt, interwał, step, pilates, stretching, zdrowy kręgosłup, aktywny senior

Opinie:

02.10.2015 15:59

Podobają mi się zajęcia pilates prowadzone przez Agnieszkę (widać, że faktycznie tym żyje), natomiast bardzo zraziłam się do zajęć ze sztangą, gdyż nie było podziału na partie mięśniowe i zbyt dużo było pogadanek "filozoficznych" co przy pilatesie jeszcze ujdą...
Zauważyłam również, że nie poprawia błędnie wykonywanych ćwiczeń, co np przy ćwiczeniach z obciążeniem jest przecież ważne.

15.06.2015 22:05

Nie umiem ocenić Agnieszki, bo np. jej zajęcia rozciagające podobały mi się, wszystko dokładnie opisywała, było ok. Zajęcie ze stepem oceniam już przeciętnie, ze względu na brak polotu jeśli chodzi o układy. Zajęcie ze sztangami beznadziejne, po pierwsze dlatego, że przez 30 min. odbywają się bez sztan, po drugie bo zabrakło podziału na ćwiczenia dla poszczególnych mięśni. Instruktorka w miarę sympatyczna.

04.05.2015 22:20

Nie wiem jak ją ocenić, ma dużą wiedzę merytoryczną i doświadczenie praktyczne. Jej zajęcia są specyficzne, dlatego mogą komuś pasować albo nie. Mnie akurat średnio odpowiadają, ale doceniam fajną osobowość i daje więcej niż powinnam.

01.05.2015 20:35

Nie umiem jednoznacznie ocenić tych zajęć oraz Agnieszki. Niby wszystko ok., ale często mam wrażenie, że Agnieszka wymyśla ćwiczenia na biegu, totalny chaos. Nie ma tu płynnych przejść między ćwiczeniami. Nie pdodoba mi się, jak zwaraca się do grupy używając np. zamiast ręcę - łapy. Nie poprawia nas, nawet jak ćwiczymy błędnie. Za dużo mówi, a za mało ćwiczy!

Dodaj opinię

Instruktor Agnieszka Głowacka czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):