default-cover-photo

Agnieszka Aftyka

3.75 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Opinie:

27.05.2020 05:58

Totalne szambo. Nawiedzona. Macha nogami i to jest "wejscie" w nowego ducha.A mamusia placi za mieszkanie. Trzeba zarobic na siebie a nie w tym wieku wyginac sie i patrzec ze zdziwieniem ze manna nie zlatuje z nieba .
A ten kiosk gdzie ma byc kawa, herbata to jakas pomylka. Szkoda czasu na takie dziury . Posprzatac tam trzeba.

08.06.2015 23:37

U Agnieszki byłam na Flow Pilates, pierwszy raz, i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Ćwcizenia maja charakter taneczny z elementami pilatesa. Do choreografii dobrana została zmysłowa muzyka. Figury pochodziły z tańca nowoczesnego, więc dobrze ubrać długie spodnie, bo ćwiczy się na podłodze. Zajęcia wygądają niepozornie, ale można się na nich zmęczyć. Agnieszka ciągle przypomina o oddechu i upomina ćwiczących. Polecam!

13.05.2015 15:57

Zajęcia z Agnieszka są wymagające, ale za to ona jest ciepła. Jest perfekcjonistką w każdym calu, jeśli chodzi o nią i o grupę. Dostosowuje ćwiczenia indywisualnie do każdej osoby. Ma genialny kontakt z grupą i ciągle wymysa nowe elemnty na ćwiczeniach. Żałuję, że nie można już spotkać jej na Orlej, polecam ją każdemu!

05.05.2015 21:32

Agnieszka jest wzrorem do naśladowania dla innych instruktorów. Ma duże doświadczenie i zanjomość różnorodnych technik, co czuje się na zajęciach. Z grupą obchodzi się abrdzo intuicyjnie i elastycznie, co oznacza że każde zajęcia z nią są tak naprawdę inne. Dużo wymaga od grupy, ae to na plus da niej. Sama jej figura jest najepszym motywatorem do ćwiczeń. Ćwiczę z nią od niedawna, ale juz czuję jak zmieniła się elastyczność mojego ciała i pewność siebie. Po jej zajęciach widać konkretne rezultaty. Polecam!

Dodaj opinię

Instruktor Agnieszka Aftyka czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):