default-cover-photo

Agata Zieleniak

4.00 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: joga

Opinie:

13.06.2015 09:04

Gdybym tę ocenę przyznawała po pierwszym kontakcie z Agatą na pewno byłaby niższa. Jej zajęcia były chaotyczne, a prowadząca wydawała się wycofana. Zniechęcało to człowieka do uczęszczania na zajęcia jogi, bo jednak w prowadzącym szuka się czegoś więcej niż nauczyciela gimnastyki. Teraz na jej zajęciach jest zdecydowanie lepiej. Widać, że asany są spójne, że instruktoka się rozwija, nada bark mi korygowania poszczególnych osób z jej strony. Mam nadzieję, że zajęcia będą dalej ewoluować.

12.05.2015 23:15

Jej zajęcia są spójne, różnorodne i bardzo dobrze objaśniane. Instruktorka bardzo szczegółowo przygląda się ćwiczącym i udziela im cennych wskazówek. Agata często dodłada do zajęć nowe elementy. Ma bardzo donośny głos, który motywuje do ćwiczeń. Nie wszytskie asany mi wychodzą, ale zawsze zaproponuje mi jakiś wariant uproszczony. Bardzo lubię zajęcia z nią. Mogłaby poświecać nieco więcej czasu na rzogrzewkę.

Dodaj opinię

Instruktor Agata Zieleniak czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):