Zajęcia sportowe w Częstochowie dzielnica Tysiąclecie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 niedziela
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    10:00 niedziela
    Yoga początkująca
    Barbara Wróbel
    10:00 niedziela
    Aqua aerobik
    Anna Pażucha
    16:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Kijeńska-Knop
    17:00 niedziela
    Niemowlaki w wodzie
    Katarzyna Jędryszek
    17:00 niedziela
    ABT
    Renata Mielczarska
    17:00 niedziela
    Yoga zaawansowana
    Barbara Wróbel
    17:00 niedziela
    Pilates Rollers
    Barbara Seweryn
    18:00 niedziela
    Fat Burning
    Renata Mielczarska
    18:00 niedziela
    Zumba Kids
    Ewelina Cieślak
    18:30 niedziela
    Yoga początkująca
    Barbara Wróbel
    19:00 niedziela
    Salsa Dance
    Magda Kokot
    19:00 niedziela
    Cycling Intro
    Katarzyna Jędryszek
    19:00 niedziela
    Magic Bar
    19:00 niedziela
    Aqua aerobik
    Sylwia Rosikoń
    19:30 niedziela
    Yoga dla mężczyzn
    Barbara Wróbel
    20:00 niedziela
    TBC
    Magda Kokot
    20:00 niedziela
    Cycling Interwał / Siła
    Hubert Boral
    20:00 niedziela
    Brzuchomania
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Yoga flow
    Ania Pażucha
    17:00 dziś
    Oxycise
    Naira Topolnicka
    17:00 dziś
    Zumba junior
    Agnieszka Kupczak
    18:00 dziś
    Joga początkująca
    Basia Wróbel
    18:00 dziś
    Sexy pupa i płaski brzuch
    Marta Budzikur
    18:00 dziś
    Pilates
    Basia Seweryn
    19:00 dziś
    Joga zaawansowana
    Basia Wróbel
    19:00 dziś
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    19:00 dziś
    Zumba Fitness
    Agnieszka Kupczak
    19:00 dziś
    Mix aerobik
    Natalia Popczyk
    19:30 dziś
    Cycling interwał
    Krzysztof Wieczorek
    20:00 dziś
    Jumping Frog
    Agnieszka Kupczak
    20:00 dziś
    Step & shape
    Natalia Popczyk
    08:30 piątek
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 piątek
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    10:00 piątek
    Aqua aerobik
    Ania Pażucha
    16:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Aga Uroda-Hampelska
    17:00 piątek
    Perfect Body
    Aga Uroda-Hampelska
    17:00 piątek
    Spinning
    Hubert Boral
    18:00 piątek
    Fit ball relaks
    Agnieszka Budzowska
    18:00 piątek
    Cycling my ride
    Aga Uroda-Hampelska
    18:00 piątek
    Bodyflex
    Naira Topolnicka
    19:00 piątek
    Aqua aerobik
    Sylwia Rosikoń
    19:00 piątek
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    19:30 piątek
    Mix aerobik
    Agnieszka Budzowska
    09:00 sobota
    Aqua aerobik
    Ania Pażucha
    09:00 sobota
    Strenght & Flex
    Agnieszka Budzowska
    11:00 sobota
    Oswajanie niemowląt z wodą od 3 do 12 msc.
    Katarzyna Skiba
    11:30 sobota
    Oswajanie niemowląt z wodą od 3 do 12 msc.
    Katarzyna Skiba
    14:30 sobota
    Cycling interwał
    Hubert Boral
    09:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    10:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    10:30 niedziela
    TBC
    11:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    11:30 niedziela
    Brzuchomania
    12:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    13:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    14:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    08:30 poniedziałek
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 poniedziałek
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    10:00 poniedziałek
    Joga początkująca
    Basia Wróbel
    10:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    Ania Pażucha
    16:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Pażucha
    17:00 poniedziałek
    Joga zaawansowana
    Basia Wróbel
    17:00 poniedziałek
    Oswajanie niemowląt z wodą
    Katarzyna Skiba
    17:00 poniedziałek
    ABT
    Renata Mielczarska
    17:00 poniedziałek
    Pilates Basic
    Ania Pażucha
    18:00 poniedziałek
    Fat Burning średniozaaw.
    Renata Mielczarska
    18:00 poniedziałek
    Dance Kids
    18:00 poniedziałek
    Cycling Masters
    Hubert Boral
    18:30 poniedziałek
    Joga początkująca
    Basia Wróbel
    19:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    Sylwia Rosikoń
    19:00 poniedziałek
    Salsa dance
    Magda Kokot
    19:00 poniedziałek
    Sexy pupa i płaski brzuch
    Kasia Jaworska
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Magda Kokot
    20:00 poniedziałek
    Hot Dance Fitness
    Kasia Jaworska
    20:00 poniedziałek
    Hot Dance Fitness
    Kasia Jaworska
    08:30 wtorek
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kijeńska-Knop
    10:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    15:30 wtorek
    Balet dla dzieci
    16:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Pażucha
    17:00 wtorek
    Body Shape
    Magda Kokot
    17:00 wtorek
    Rzeźba-fit
    Ania Pażucha
    18:00 wtorek
    Pilates
    Basia Seweryn
    18:00 wtorek
    Total Body
    Magda Kokot
    19:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    19:00 wtorek
    Zumba Fitness
    Agnieszka Kupczak
    19:00 wtorek
    Mix aerobik
    Ula Kondas
    19:30 wtorek
    Cycling interwał
    Hubert Boral
    20:00 wtorek
    Tai chi
    Maciej Kokot
    20:00 wtorek
    Jumping Frog
    Agnieszka Kupczak
    08:30 środa
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 środa
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    10:00 środa
    Joga zaawansowana
    Basia Wróbel
    10:00 środa
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    15:30 środa
    Balet dla dzieci
    16:00 środa
    Rzeźba-fit
    Ania Pażucha
    17:00 środa
    Mix aerobik
    Renata Mielczarska
    17:00 środa
    Full Body Workout
    Agnieszka Pala
    18:00 środa
    Fit ball dynamic
    Agnieszka Budzowska
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Basia Seweryn
    18:00 środa
    Cycling Masters
    Hubert Boral
    19:00 środa
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    19:00 środa
    Trening Obwodowy Fitness
    Agnieszka Budzowska
    19:00 środa
    Joga zdrowotna
    Naira Topolnicka
    20:30 środa
    Yoga flow
    Ania Pażucha
    pokaż więcej
  • 19:40 poniedziałek
    Zumba
    18:30 środa
    Formuła S
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Tysiąclecie"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub