Zajęcia sportowe w Częstochowie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Snake Dance
    Snake Dance
    al. NMP 21 lok. 7
    Częstochowa
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 niedziela
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    10:00 niedziela
    Yoga początkująca
    Barbara Wróbel
    10:00 niedziela
    Aqua aerobik
    Anna Pażucha
    16:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Aleksandra Kijeńska-Knop
    17:00 niedziela
    Niemowlaki w wodzie
    Katarzyna Jędryszek
    17:00 niedziela
    ABT
    Renata Mielczarska
    17:00 niedziela
    Yoga zaawansowana
    Barbara Wróbel
    17:00 niedziela
    Pilates Rollers
    Barbara Seweryn
    18:00 niedziela
    Fat Burning
    Renata Mielczarska
    18:00 niedziela
    Zumba Kids
    Ewelina Cieślak
    18:30 niedziela
    Yoga początkująca
    Barbara Wróbel
    19:00 niedziela
    Salsa Dance
    Magda Kokot
    19:00 niedziela
    Cycling Intro
    Katarzyna Jędryszek
    19:00 niedziela
    Magic Bar
    19:00 niedziela
    Aqua aerobik
    Sylwia Rosikoń
    19:30 niedziela
    Yoga dla mężczyzn
    Barbara Wróbel
    20:00 niedziela
    TBC
    Magda Kokot
    20:00 niedziela
    Cycling Interwał / Siła
    Hubert Boral
    20:00 niedziela
    Brzuchomania
    pokaż więcej
  • Fitness Club Strefa
    Fitness Club Strefa
    ul. Warszawska 320
    Częstochowa
    08:15 dziś
    Interwał - Spinning
    09:45 dziś
    Atak na brzuch i pośladki
    17:15 dziś
    Sexi brzuch
    18:15 dziś
    Turbo pośladki
    18:30 dziś
    Siła - Spinning
    09:30 sobota
    Wytrzymałość - Spinning
    10:30 sobota
    TBC Cardio
    11:30 sobota
    Joga Flow
    09:30 niedziela
    Interwał - Spinning
    10:00 niedziela
    FitBall
    11:00 niedziela
    Functional Body
    08:15 poniedziałek
    Interwał - Spinning
    09:15 poniedziałek
    Multiclass
    17:15 poniedziałek
    BS+brzuch
    18:15 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    18:15 poniedziałek
    Interwał - Spinning
    19:15 poniedziałek
    Power Joga
    19:15 poniedziałek
    Shape
    19:15 poniedziałek
    Interwał - Spinning
    20:15 poniedziałek
    Zumba Fitness
    09:15 wtorek
    Morning Workout
    16:15 wtorek
    Shape
    17:15 wtorek
    DeepWork
    18:15 wtorek
    Pupomania
    18:15 wtorek
    Siła - Spinning
    19:15 wtorek
    Body Styling
    19:15 wtorek
    Turbo Grill
    19:15 wtorek
    Interwał - Spinning
    20:15 wtorek
    Joga Flow
    08:15 środa
    Interwał - Spinning
    09:15 środa
    TBC
    17:15 środa
    TBC
    18:15 środa
    Zumba Fitness
    18:15 środa
    Perfect Body
    18:15 środa
    Interwał - Spinning
    19:15 środa
    Mindfulnes Joga
    19:15 środa
    Interwał - Spinning
    09:15 czwartek
    Fat Burning
    16:15 czwartek
    Shape
    17:15 czwartek
    Fat Burning
    18:15 czwartek
    Pilates
    18:15 czwartek
    Interwał - Spinning
    19:15 czwartek
    Zdrowt kręgosłup II
    19:15 czwartek
    Workout
    19:15 czwartek
    Siła - Spinning
    pokaż więcej
  • Fitland
    Fitland
    al. NMP 12c
    Częstochowa
    08:30 dziś
    TBC
    18:00 dziś
    MixAerobic
    19:00 dziś
    FitBall Dynamic
    19:00 dziś
    Max Fat Burner
    20:00 dziś
    Brzuch uda pośladki
    10:30 sobota
    Lady Latino
    09:15 niedziela
    Spinning
    10:15 niedziela
    Workout
    11:00 niedziela
    Kickboxing
    08:30 poniedziałek
    TBC
    17:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    18:00 poniedziałek
    BS
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Brzuch uda pośladki
    19:00 poniedziałek
    Max Fat Burner
    20:00 poniedziałek
    Kickboxing
    17:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    FitBall
    19:00 wtorek
    TBC
    08:30 środa
    BS
    17:00 środa
    Power Pump
    18:00 środa
    ABT
    18:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Max Fat Burner
    19:00 środa
    Cellulit Stop
    19:00 środa
    Joga
    20:00 środa
    Kickboxing
    17:00 czwartek
    BS
    17:00 czwartek
    Latino
    18:00 czwartek
    Power Pump
    18:00 czwartek
    Zumba
    19:00 czwartek
    Spinning
    19:00 czwartek
    Brzuch uda pośladki
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Spinning
    09:30 dziś
    Pilates
    10:00 dziś
    TRX
    10:30 dziś
    BODY SHAPE+PŁASKI BRZUCH
    10:30 dziś
    Joga
    11:30 dziś
    Zumba
    11:30 dziś
    TAEKWONDO KIDS
    12:30 dziś
    TAEKWONDO
    09:30 sobota
    Spinning
    10:30 sobota
    Master Class
    08:30 niedziela
    Indoor walking (bieżnie) pocz.
    09:15 niedziela
    Circuit Training
    17:30 niedziela
    Płaski brzuch
    18:00 niedziela
    TBC
    19:00 niedziela
    Zumba
    19:00 niedziela
    SPINNING SPALANIE
    19:00 niedziela
    Pilates
    20:00 niedziela
    Płaski brzuch
    20:00 niedziela
    Joga
    08:30 poniedziałek
    Indoor walking (bieżnie) zaaw.
    09:15 poniedziałek
    FAT BURNING+ PŁASKI BRZUCH
    17:30 poniedziałek
    Dance Kids
    17:30 poniedziałek
    Indoor walking (bieżnie) pocz.
    18:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 poniedziałek
    Zumba
    19:30 poniedziałek
    STEP*
    20:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    08:30 wtorek
    Indoor walking (bieżnie) zaaw.
    09:15 wtorek
    TBC
    16:30 wtorek
    TBC
    17:30 wtorek
    STEP**
    17:30 wtorek
    Indoor walking (bieżnie) pocz.
    18:30 wtorek
    Circuit Training
    18:30 wtorek
    POWER SPINNING
    19:00 wtorek
    TAEKWONDO
    19:30 wtorek
    Body Pump
    08:30 środa
    Indoor walking (bieżnie) pocz.
    09:15 środa
    TBC
    17:00 środa
    Indoor walking (bieżnie) zaaw.
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    18:00 środa
    Circuit Training
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 środa
    Zumba
    19:00 środa
    ABT&STR
    08:30 czwartek
    Indoor walking (bieżnie) zaaw.
    09:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    16:30 czwartek
    Indoor walking (bieżnie) pocz.
    17:30 czwartek
    TBC
    17:30 czwartek
    TAEKWONDO KIDS
    18:30 czwartek
    SPINNING SPALANIE
    19:30 czwartek
    Step Dance **
    pokaż więcej
  • 18:15 poniedziałek
    Aerobic + hantle (ABT, TBC)
    19:30 poniedziałek
    Aerobic w wodzie
    19:00 środa
    Step
    18:15 czwartek
    Dancefitness
    pokaż więcej
  • Klub Taurus Fitness Spa
    Klub Taurus Fitness Spa
    ul. Brzeźnicka 46 b
    Częstochowa
    08:30 dziś
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 dziś
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    10:00 dziś
    Aqua aerobik
    Ania Pażucha
    16:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    Aga Uroda-Hampelska
    17:00 dziś
    Perfect Body
    Aga Uroda-Hampelska
    17:00 dziś
    Spinning
    Hubert Boral
    18:00 dziś
    Fit ball relaks
    Agnieszka Budzowska
    18:00 dziś
    Cycling my ride
    Aga Uroda-Hampelska
    18:00 dziś
    Bodyflex
    Naira Topolnicka
    19:00 dziś
    Aqua aerobik
    Sylwia Rosikoń
    19:00 dziś
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    19:30 dziś
    Mix aerobik
    Agnieszka Budzowska
    09:00 sobota
    Aqua aerobik
    Ania Pażucha
    09:00 sobota
    Strenght & Flex
    Agnieszka Budzowska
    11:00 sobota
    Oswajanie niemowląt z wodą od 3 do 12 msc.
    Katarzyna Skiba
    11:30 sobota
    Oswajanie niemowląt z wodą od 3 do 12 msc.
    Katarzyna Skiba
    14:30 sobota
    Cycling interwał
    Hubert Boral
    09:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    10:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    10:30 niedziela
    TBC
    11:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    11:30 niedziela
    Brzuchomania
    12:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    13:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    14:00 niedziela
    Nauka pływania
    Maciek Dłubała
    08:30 poniedziałek
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 poniedziałek
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    10:00 poniedziałek
    Joga początkująca
    Basia Wróbel
    10:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    Ania Pażucha
    16:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Pażucha
    17:00 poniedziałek
    Joga zaawansowana
    Basia Wróbel
    17:00 poniedziałek
    Oswajanie niemowląt z wodą
    Katarzyna Skiba
    17:00 poniedziałek
    ABT
    Renata Mielczarska
    17:00 poniedziałek
    Pilates Basic
    Ania Pażucha
    18:00 poniedziałek
    Fat Burning średniozaaw.
    Renata Mielczarska
    18:00 poniedziałek
    Dance Kids
    18:00 poniedziałek
    Cycling Masters
    Hubert Boral
    18:30 poniedziałek
    Joga początkująca
    Basia Wróbel
    19:00 poniedziałek
    Aqua aerobik
    Sylwia Rosikoń
    19:00 poniedziałek
    Salsa dance
    Magda Kokot
    19:00 poniedziałek
    Sexy pupa i płaski brzuch
    Kasia Jaworska
    20:00 poniedziałek
    TBC
    Magda Kokot
    20:00 poniedziałek
    Hot Dance Fitness
    Kasia Jaworska
    20:00 poniedziałek
    Hot Dance Fitness
    Kasia Jaworska
    08:30 wtorek
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kijeńska-Knop
    10:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    15:30 wtorek
    Balet dla dzieci
    16:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Pażucha
    17:00 wtorek
    Body Shape
    Magda Kokot
    17:00 wtorek
    Rzeźba-fit
    Ania Pażucha
    18:00 wtorek
    Pilates
    Basia Seweryn
    18:00 wtorek
    Total Body
    Magda Kokot
    19:00 wtorek
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    19:00 wtorek
    Zumba Fitness
    Agnieszka Kupczak
    19:00 wtorek
    Mix aerobik
    Ula Kondas
    19:30 wtorek
    Cycling interwał
    Hubert Boral
    20:00 wtorek
    Tai chi
    Maciej Kokot
    20:00 wtorek
    Jumping Frog
    Agnieszka Kupczak
    08:30 środa
    TBC
    Agnieszka Budzowska
    09:30 środa
    Brzuchomania
    Agnieszka Budzowska
    10:00 środa
    Joga zaawansowana
    Basia Wróbel
    10:00 środa
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    15:30 środa
    Balet dla dzieci
    16:00 środa
    Rzeźba-fit
    Ania Pażucha
    17:00 środa
    Mix aerobik
    Renata Mielczarska
    17:00 środa
    Full Body Workout
    Agnieszka Pala
    18:00 środa
    Fit ball dynamic
    Agnieszka Budzowska
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Basia Seweryn
    18:00 środa
    Cycling Masters
    Hubert Boral
    19:00 środa
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    19:00 środa
    Trening Obwodowy Fitness
    Agnieszka Budzowska
    19:00 środa
    Joga zdrowotna
    Naira Topolnicka
    20:30 środa
    Yoga flow
    Ania Pażucha
    08:30 czwartek
    Bosu
    Agnieszka Budzowska
    09:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Ola Kijeńska-Knop
    10:00 czwartek
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    16:00 czwartek
    Yoga flow
    Ania Pażucha
    17:00 czwartek
    Oxycise
    Naira Topolnicka
    17:00 czwartek
    Zumba junior
    Agnieszka Kupczak
    18:00 czwartek
    Joga początkująca
    Basia Wróbel
    18:00 czwartek
    Sexy pupa i płaski brzuch
    Marta Budzikur
    18:00 czwartek
    Pilates
    Basia Seweryn
    19:00 czwartek
    Joga zaawansowana
    Basia Wróbel
    19:00 czwartek
    Aqua aerobik
    Ania Marciniak
    19:00 czwartek
    Zumba Fitness
    Agnieszka Kupczak
    19:00 czwartek
    Mix aerobik
    Natalia Popczyk
    19:30 czwartek
    Cycling interwał
    Krzysztof Wieczorek
    20:00 czwartek
    Jumping Frog
    Agnieszka Kupczak
    20:00 czwartek
    Step & shape
    Natalia Popczyk
    pokaż więcej
  • Miejski Dom Kultury
    Miejski Dom Kultury
    ul. Łukasińskiego 50/68
    Częstochowa
    15:30 dziś
    Zajęcia gimnastyki korekcyjnej
    Tomasz Maciejewski
    16:00 dziś
    Zajęcia choreograficzne
    Katarzyna Deska
    17:00 dziś
    Zajęcia gimnastyki korekcyjnej
    Tomasz Maciejewski
    14:40 poniedziałek
    Zajęcia gimnastyki korekcyjnej
    Tomasz Maciejewski
    16:00 poniedziałek
    Zajęcia choreograficzne
    Piotr Majer
    10:00 wtorek
    Gimnastyka relaksacyjna - Joga
    Sylwia Olczyk
    14:40 wtorek
    Zajęcia gimnastyki korekcyjnej
    Tomasz Maciejewski
    16:00 wtorek
    Zajęcia choreograficzne
    Piotr Majer
    10:00 środa
    Gimnastyka relaksacyjna - Joga
    Sylwia Olczyk
    18:30 środa
    Zajęcia gimnastyki korekcyjnej
    Tomasz Maciejewski
    16:00 czwartek
    Zajęcia choreograficzne
    Karolina Słowik
    16:00 czwartek
    Zajęcia choreograficzne
    Katarzyna Deska
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Capoeira - zajęcia dla dzieci
    18:00 poniedziałek
    Capoeira - zajęcia dla dzieci

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Częstochowa"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub