Zajęcia sportowe w Białymstoku dzielnica Mickiewicza

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 10:15 niedziela
    Brzuch uda pośladki
    08:15 poniedziałek
    Zumba
    09:15 poniedziałek
    Pilates
    17:00 poniedziałek
    Body shape
    Małgorzata Wołyń
    18:00 poniedziałek
    Salsation
    Marta Jemielity
    19:00 poniedziałek
    Joga/stretching
    Anna Czech
    20:00 poniedziałek
    Brzuch uda pośladki
    Anna Czech
    08:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Jolanta Zuzda
    09:15 wtorek
    Brzuch uda pośladki
    14:00 wtorek
    Trening wyszczuplający
    17:00 wtorek
    Trening obwodowy
    18:00 wtorek
    Brzuch uda pośladki
    19:00 wtorek
    Gimnastyka wyszczuplająca
    20:00 wtorek
    Pilates
    08:15 środa
    Zumba
    09:15 środa
    Pilates
    Małgorzata Chomczyk
    14:00 środa
    Body shape
    Małgorzata Chomczyk
    17:00 środa
    Płaski brzuch/jędrne pośladki
    18:00 środa
    Reebok bar
    19:00 środa
    Brzuch uda pośladki
    Anna Czech
    20:00 środa
    Zumba
    21:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Jolanta Zuzda
    09:15 czwartek
    Gimnastyka wyszczuplająca
    14:00 czwartek
    Brzuch uda pośladki
    18:00 czwartek
    Body shape
    19:00 czwartek
    Step/BUP
    20:00 czwartek
    Pilates
    Małgorzata Chomczyk
    21:00 czwartek
    Salsation
    Marta Jemielity
    08:15 piątek
    Trening obwodowy
    09:15 piątek
    Pilates
    16:00 piątek
    Pilates
    18:00 piątek
    Brzuch uda pośladki
    Małgorzata Wołyń
    19:00 piątek
    Reebok bar
    20:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Pure fire
    Adrian Grygiewicz
    10:00 niedziela
    Power Stretch
    Adrian Grygiewicz
    17:00 niedziela
    Cycling
    17:00 niedziela
    ABT
    Aneta Tesarek
    18:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Aneta Tesarek
    18:00 niedziela
    TBC
    Adrianna Adamowicz
    19:00 niedziela
    Pure fire
    Michał Poniatowski
    19:00 niedziela
    Fight club
    Mateusz Kośla
    20:00 niedziela
    Stretching
    Katarzyna Samojlik
    09:30 poniedziałek
    Joga
    16:00 poniedziałek
    Jatomi fly
    Aneta Tesarek
    17:00 poniedziałek
    Cycling
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Aneta Tesarek
    18:00 poniedziałek
    Power ABS
    Paweł Mirończuk
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    MMA
    19:00 poniedziałek
    Joga
    20:00 poniedziałek
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    09:00 wtorek
    TBC
    10:00 wtorek
    Fit ball
    16:00 wtorek
    TBC
    17:00 wtorek
    Pure pump
    Paweł Mirończuk
    17:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Michał Poniatowski
    18:00 wtorek
    Zumba
    Sylwia Sachajko
    18:00 wtorek
    Pure fire
    19:00 wtorek
    Beach body
    Aneta Tesarek
    20:00 wtorek
    Step
    Aneta Tesarek
    20:00 wtorek
    Cycling
    09:00 środa
    Joga
    Izabela Drobisz
    10:00 środa
    Pure fire
    Paweł Mirończuk
    17:00 środa
    Belly dance
    17:00 środa
    TBC
    18:00 środa
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    18:00 środa
    Cycling
    19:00 środa
    ABT
    Adrianna Adamowicz
    20:00 środa
    Power ABS
    Piotr Witczak
    20:00 środa
    ABSolution
    Justyna Szulc
    09:00 czwartek
    Pure fire
    Adrian Grygiewicz
    10:00 czwartek
    Zumba
    Sylwia Sachajko
    17:00 czwartek
    Pure fire
    Adrian Grygiewicz
    18:00 czwartek
    TBC
    Adrianna Adamowicz
    18:00 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Fight club
    11:00 piątek
    Pilates
    Katarzyna Samojlik
    11:00 piątek
    Cycling
    14:30 piątek
    MMA
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Mickiewicza"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub