Zajęcia sportowe w Białymstoku

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Shanti Yoga Studio
    Shanti Yoga Studio
    ul. 42 Pułku Piechoty 41
    Białystok
    18:30 poniedziałek
    Ashtanga Yoga 1/2
    20:00 poniedziałek
    Joga początkująca dynamiczna
    08:30 wtorek
    yoga vinyasa
    18:00 wtorek
    Początkująca hatha joga
    18:30 środa
    Hatha yoga
    20:00 środa
    Joga początkująca dynamiczna
    08:30 czwartek
    yoga vinyasa
    18:00 czwartek
    Początkująca hatha joga
    19:30 czwartek
    yoga vinyasa
    19:00 piątek
    Ashtanga Yoga 1/2
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Kettlebell HardStyle I
    Mirosław Jurczak
    18:00 poniedziałek
    Kettlebell HardStyle II
    Mirosław Jurczak
    19:00 poniedziałek
    Kettlebell HardStyle III
    Mirosław Jurczak
    06:30 wtorek
    Wake Up Workout
    Mirosław Jurczak
    17:00 wtorek
    Piękna Siła
    Natalia Masajło
    18:00 wtorek
    Kettlebell HardStyle IV
    Mirosław Jurczak
    18:00 wtorek
    Zdrowy Kręgosłup
    Natalia Masajło
    19:00 wtorek
    Kettlebell HardStyle V
    Mirosław Jurczak
    20:00 wtorek
    Muay Thai
    Mirosław Jurczak
    17:00 środa
    Kettlebell HardStyle I
    Mirosław Jurczak
    18:00 środa
    Stretching
    Marlena Paniczko
    18:00 środa
    Kettlebell HardStyle II
    Mirosław Jurczak
    19:00 środa
    Kettlebell HardStyle III
    Mirosław Jurczak
    06:30 czwartek
    Wake Up Workout
    Mirosław Jurczak
    17:00 czwartek
    Piękna Siła
    Natalia Masajło
    18:00 czwartek
    Kettlebell HardStyle IV
    Mirosław Jurczak
    18:00 czwartek
    Zdrowy Kręgosłup
    Natalia Masajło
    19:00 czwartek
    Kettlebell HardStyle V
    Mirosław Jurczak
    20:00 czwartek
    AcroYoga
    Natalia Masajło
    18:00 piątek
    HardWork
    Mirosław Jurczak
    19:00 piątek
    Stretching
    Marlena Paniczko
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 17:30 wtorek
    Capoeira
    17:30 czwartek
    Capoeira
  • Akademia Twórczego Rozwoju BeBe
    Akademia Twórczego Rozwoju BeBe
    Waszyngtona 30 U2
    Białystok
    10:00 poniedziałek
    muzykowanie i brykanie
    10:30 poniedziałek
    Mama - Bebe
    11:45 poniedziałek
    Rozwijanie na dywanie
    12:30 poniedziałek
    Taniec z maluchem w chuście
    17:00 poniedziałek
    Mały artysta
    10:00 wtorek
    English & Musical Babies
    11:30 wtorek
    Gimnastyka dla mamy z małym dzieckiem
    16:45 wtorek
    English & Musical Babies
    10:00 środa
    muzykowanie i brykanie
    17:30 środa
    muzykowanie i brykanie
    10:30 piątek
    muzykowanie i brykanie
    12:00 piątek
    Zajęcia dla dzieci
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    16:00 poniedziałek
    Płaski brzuch i jędrne pośladki
    16:05 poniedziałek
    ABT
    17:00 poniedziałek
    Body Shape
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    18:15 poniedziałek
    Ćwiczenia ogólnorozwojowe
    19:00 poniedziałek
    TBC
    19:15 poniedziałek
    Therapy Pilates
    20:00 poniedziałek
    ABT / Step
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    18:00 wtorek
    FitBody
    19:00 wtorek
    Indoor BootCamp
    19:15 wtorek
    ABT
    20:15 wtorek
    Pilates
    21:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    16:00 środa
    Gimnastyka wyszczuplająca
    17:00 środa
    FitBody
    17:15 środa
    Trening Obwodowy
    18:00 środa
    Zumba
    18:15 środa
    Ćwiczenia ogólnorozwojowe
    18:15 środa
    6 Pak
    19:00 środa
    Step
    20:00 środa
    ABT
    20:15 środa
    Yoga
    21:00 środa
    Zumba
    16:00 czwartek
    Ekstra Figura
    17:00 czwartek
    Trening Obwodowy
    18:00 czwartek
    TBC
    18:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    19:15 czwartek
    Body Shape
    20:00 czwartek
    Płaski brzuch i jędrne pośladki
    20:15 czwartek
    Pilates
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 piątek
    Zumba
    17:00 piątek
    Trening Obwodowy
    18:00 piątek
    Step
    18:15 piątek
    6 Pak
    18:15 piątek
    Ćwiczenia ogólnorozwojowe
    19:00 piątek
    PerfectFit
    19:15 piątek
    Therapy Pilates
    20:00 piątek
    Trening Obwodowy
    21:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 11:00 poniedziałek
    Gimnastyka rehabilitacyjno wzmacniająca
    17:30 poniedziałek
    BBS i zdrowy kręgosłup
    18:30 poniedziałek
    ABT/ANB (atak na brzuch)
    19:30 poniedziałek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Pilates
    19:00 wtorek
    Mix odchudzajacy
    11:00 środa
    Gimnastyka rehabilitacyjno wzmacniająca
    17:30 środa
    BBS i zdrowy kręgosłup
    18:30 środa
    Joga
    19:30 środa
    Zumba
    18:30 czwartek
    Step reebok
    19:30 czwartek
    Fat burner
    18:00 piątek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 08:15 poniedziałek
    Zumba
    09:15 poniedziałek
    Pilates
    17:00 poniedziałek
    Body shape
    Małgorzata Wołyń
    18:00 poniedziałek
    Salsation
    Marta Jemielity
    19:00 poniedziałek
    Joga/stretching
    Anna Czech
    20:00 poniedziałek
    Brzuch uda pośladki
    Anna Czech
    08:15 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Jolanta Zuzda
    09:15 wtorek
    Brzuch uda pośladki
    14:00 wtorek
    Trening wyszczuplający
    17:00 wtorek
    Trening obwodowy
    18:00 wtorek
    Brzuch uda pośladki
    19:00 wtorek
    Gimnastyka wyszczuplająca
    20:00 wtorek
    Pilates
    08:15 środa
    Zumba
    09:15 środa
    Pilates
    Małgorzata Chomczyk
    14:00 środa
    Body shape
    Małgorzata Chomczyk
    17:00 środa
    Płaski brzuch/jędrne pośladki
    18:00 środa
    Reebok bar
    19:00 środa
    Brzuch uda pośladki
    Anna Czech
    20:00 środa
    Zumba
    21:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Jolanta Zuzda
    09:15 czwartek
    Gimnastyka wyszczuplająca
    14:00 czwartek
    Brzuch uda pośladki
    18:00 czwartek
    Body shape
    19:00 czwartek
    Step/BUP
    20:00 czwartek
    Pilates
    Małgorzata Chomczyk
    21:00 czwartek
    Salsation
    Marta Jemielity
    08:15 piątek
    Trening obwodowy
    09:15 piątek
    Pilates
    16:00 piątek
    Pilates
    18:00 piątek
    Brzuch uda pośladki
    Małgorzata Wołyń
    19:00 piątek
    Reebok bar
    20:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Capoeira
    19:00 środa
    Capoeira
    19:00 piątek
    Capoeira
  • 16:30 poniedziałek
    Baby Dance
    17:15 poniedziałek
    Balet dla dzieci 3-7l.
    18:00 poniedziałek
    Latino Solo
    19:15 poniedziałek
    Taniec użytkowy (P)
    20:15 poniedziałek
    Taniec towarzyski zaawansowany
    16:00 wtorek
    Zumba
    16:45 wtorek
    Baby Dance
    17:30 wtorek
    Hip Hop 11-14 lat
    17:30 wtorek
    Taniec nowoczesny
    18:30 wtorek
    Latino Solo
    19:30 wtorek
    Latino Solo
    19:30 wtorek
    Latino Solo
    20:30 wtorek
    Taniec towarzyski (P)
    17:00 środa
    Taniec towarzyski dla dzieci
    18:00 środa
    Taniec dla seniorów
    18:30 środa
    Zumba
    19:15 środa
    Taniec dla nowożeńców
    19:30 środa
    Latino Solo
    20:45 środa
    Taniec towarzyski zaawansowany
    16:30 czwartek
    Zumba dla dzieci
    16:30 czwartek
    Zumba
    17:15 czwartek
    Balet dla dzieci 3-7l.
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    Taniec użytkowy
    16:00 piątek
    Taniec towarzyski początkujący
    17:30 piątek
    Tango argentino
    18:30 piątek
    Practise dla par
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Białystok"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub