Zajęcia sportowe w Żorach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • BestOne
    BestOne
    os. Sikorskiego PU-15
    Żory
    09:00 dziś
    Indoor cycling
    Marcin Halemba
    10:00 dziś
    BestOne Trening
    Bogusia Szczepaniak
    08:00 poniedziałek
    TBC
    Bogusia Szczepaniak
    16:00 poniedziałek
    TBC
    Bogusia Szczepaniak
    17:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Bogusia Szczepaniak
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Bogusia Szczepaniak
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Justyna Łużnik
    20:00 poniedziałek
    Indoor cycling
    Jacek Jakubiec
    08:00 wtorek
    TRX / Kettlebell
    Dorota Homel Piotr Fizia
    16:00 wtorek
    Indoor cycling
    Bartosz Szczepaniak
    17:00 wtorek
    TRX / Kettlebell
    Bogusia Szczepaniak
    18:00 wtorek
    Cardio Active Ball
    Kinga Raducka
    19:00 wtorek
    TRX
    Kinga Raducka
    20:00 wtorek
    Indoor cycling
    Jacek Jakubiec
    08:00 środa
    Indoor cycling
    Bogusia Szczepaniak
    16:00 środa
    Kettlebell / Nauka Techniki
    Dorota Homel Piotr Fizia
    17:00 środa
    BestOne Trening
    Bogusia Szczepaniak
    18:00 środa
    Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe
    Bogusia Szczepaniak
    19:00 środa
    Indoor cycling
    Bogusia Szczepaniak
    20:00 środa
    Indoor cycling
    Bartosz Szczepaniak
    08:00 czwartek
    TBC
    Justyna Łużnik
    16:00 czwartek
    Hard Core Trening / Kettlebell - Siła, Kondycja
    17:00 czwartek
    TRX
    Kinga Raducka
    18:00 czwartek
    Deep Work
    Kinga Raducka
    19:00 czwartek
    Indoor cycling
    Bartosz Szczepaniak
    20:00 czwartek
    Indoor cycling
    Jacek Jakubiec
    08:00 piątek
    Indoor cycling
    Bogusia Szczepaniak
    16:00 piątek
    TRX / Kettlebell
    Bogusia Szczepaniak
    17:00 piątek
    Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe
    Bogusia Szczepaniak
    18:00 piątek
    Kettlebell
    Marcin Halemba
    19:00 piątek
    Indoor cycling
    Marcin Halemba
    pokaż więcej
  • Vitasport
    Vitasport
    św. Stanisława 1
    Żory
    10:00 dziś
    Fit Body
    10:00 dziś
    Aikido dzieci
    Rafał Obrzud
    11:00 dziś
    Aikido dzieci
    Rafał Obrzud
    11:00 dziś
    VitaCross
    11:00 dziś
    Zajęcia ruchowe - gr. młodsza (3-6 lat)
    12:00 dziś
    Aikido dzieci
    Rafał Obrzud
    16:30 dziś
    Capoeira
    17:30 dziś
    Capoeira
    08:30 poniedziałek
    VitaCross + Tabata
    Dagmara Makarska
    16:00 poniedziałek
    Aikido dzieci
    Rafał Obrzud
    17:00 poniedziałek
    Aikido dzieci
    Rafał Obrzud
    18:00 poniedziałek
    Power bike
    Mirek Jarczyk
    18:00 poniedziałek
    Shock / Tabata
    Danusia Wiśniewska
    18:00 poniedziałek
    Aikido dzieci
    Rafał Obrzud
    18:00 poniedziałek
    D4Y
    Dagmara Makarska
    19:00 poniedziałek
    Power bike
    Dagmara Makarska
    19:00 poniedziałek
    Pilates
    Danusia Wiśniewska
    19:00 poniedziałek
    VitaCross
    20:00 poniedziałek
    Deep work
    Danusia Wiśniewska
    17:00 wtorek
    Boks dla dzieci
    18:00 wtorek
    Power bike
    18:00 wtorek
    Fitness MIX
    Dagmara Makarska
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    VitaCross
    18:30 wtorek
    Joga
    Gosia Kubica
    19:00 wtorek
    Power bike
    Dagmara Makarska
    19:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    Stretch
    08:30 środa
    VitaCross
    Dagmara Makarska
    18:00 środa
    Power bike
    Dagmara Makarska
    18:00 środa
    TBC
    Danusia Wiśniewska
    19:00 środa
    VitaCross
    19:00 środa
    Power bike
    Mirek Jarczyk
    19:00 środa
    Trening powięziony
    Danusia Wiśniewska
    19:00 środa
    D4Y
    Dagmara Makarska
    20:00 środa
    Pilates
    Danusia Wiśniewska
    17:00 czwartek
    Fit Body
    17:30 czwartek
    Capoeira
    18:00 czwartek
    VitaCross
    18:00 czwartek
    Active ball
    Dagmara Makarska
    19:00 czwartek
    Joga
    Gosia Kubica
    19:00 czwartek
    Power bike
    Dagmara Makarska
    19:00 czwartek
    Aero Fitness
    20:00 czwartek
    VitaCross
    20:00 czwartek
    Power bike
    Dagmara Makarska
    08:30 piątek
    VitaCross
    Dagmara Makarska
    16:00 piątek
    Laboratorium Artystyczne
    Rafał Obrzud
    17:00 piątek
    Laboratorium Artystyczne
    Rafał Obrzud
    18:00 piątek
    VitaCross
    18:00 piątek
    ABT
    Dagmara Makarska
    18:00 piątek
    Power bike
    Mirek Jarczyk
    18:30 piątek
    Joga
    Gosia Kubica
    19:00 piątek
    Power bike
    Dagmara Makarska
    pokaż więcej
  • Lady Fit
    Lady Fit
    Wodzisławska 12
    Żory
    10:00 dziś
    Indoor walking + Brzuch
    10:30 dziś
    TBC
    10:00 poniedziałek
    TBC
    17:00 poniedziałek
    TBC
    17:00 poniedziałek
    Indoor walking + Brzuch
    Ania Szpakowicz
    18:00 poniedziałek
    Fit ball
    Ania Szpakowicz
    18:00 poniedziałek
    Indoor walking + Brzuch
    19:00 poniedziałek
    Deep Work
    19:00 poniedziałek
    Indoor walking + Brzuch
    20:00 poniedziałek
    Smukłe ciało dance
    10:00 wtorek
    Indoor walking + Brzuch
    Ania Szpakowicz
    17:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    17:00 wtorek
    Indoor walking + Brzuch
    18:00 wtorek
    Indoor walking + Brzuch
    18:00 wtorek
    TBC
    19:00 wtorek
    Indoor walking + Brzuch
    19:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    Pilates
    10:00 środa
    BPU
    17:00 środa
    BPU
    17:00 środa
    Indoor walking + Brzuch
    Ania Szpakowicz
    18:00 środa
    TBC
    18:00 środa
    Indoor walking + Brzuch
    Ania Szpakowicz
    19:00 środa
    TBC
    19:00 środa
    Indoor walking + Brzuch
    Ania Szpakowicz
    20:00 środa
    Smukłe ciało dance
    10:00 czwartek
    TBC
    17:00 czwartek
    Deep Work
    18:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    18:00 czwartek
    Indoor walking + Brzuch
    19:00 czwartek
    TBC
    19:00 czwartek
    Indoor walking + Brzuch
    20:00 czwartek
    Pilates
    10:00 piątek
    Indoor walking + Brzuch
    17:00 piątek
    Indoor walking + Brzuch
    17:00 piątek
    TBC
    18:00 piątek
    Indoor walking + Brzuch
    18:00 piątek
    Deep Work
    19:00 piątek
    Indoor walking + Brzuch
    Ania Szpakowicz
    19:00 piątek
    TBC
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Joga Ahimsa
    Joga Ahimsa
    Górne Przedmieście 6/4
    Żory
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Ambasada Club
    Ambasada Club
    Boryńska 7
    Żory
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Żory"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub