Zajęcia sportowe w Zielonej Górze

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Crossfit Senshi
    Crossfit Senshi
    Kożuchowska 42
    Zielona Góra
    12:00 dziś
    Formoza Challenge Team WOD
    SENSHI
    12:00 poniedziałek
    CrossFit
    13:00 poniedziałek
    CrossFit
    SENSHI
    16:00 poniedziałek
    CrossFit
    SENSHI
    17:00 poniedziałek
    WeightLifting
    Chocian
    18:00 poniedziałek
    CrossFit
    SENSHI
    19:00 poniedziałek
    CrossFit
    SENSHI
    07:30 wtorek
    CrossFit
    SENSHI
    12:00 wtorek
    CrossFit
    SENSHI
    13:00 wtorek
    CrossFit
    SENSHI
    16:00 wtorek
    CrossFit
    SENSHI
    17:00 wtorek
    CrossFit
    18:00 wtorek
    CrossFit
    19:00 wtorek
    CrossFit
    12:00 środa
    CrossFit
    SENSHI
    13:00 środa
    CrossFit
    SENSHI
    16:00 środa
    CrossFit
    SENSHI
    17:00 środa
    CrossFit
    18:00 środa
    WeightLifting
    Chocian
    19:00 środa
    CrossFit
    07:30 czwartek
    CrossFit
    SENSHI
    12:00 czwartek
    CrossFit
    SENSHI
    13:00 czwartek
    CrossFit
    SENSHI
    16:00 czwartek
    CrossFit
    SENSHI
    17:00 czwartek
    CrossFit
    18:00 czwartek
    CrossFit
    19:00 czwartek
    CrossFit
    07:30 piątek
    CrossFit
    SENSHI
    12:00 piątek
    CrossFit
    SENSHI
    13:00 piątek
    CrossFit
    SENSHI
    16:00 piątek
    CrossFit
    17:00 piątek
    CrossFit
    18:00 piątek
    CrossFit
    19:00 piątek
    CrossFit
    pokaż więcej
  • MOSiR CRS
    MOSiR CRS
    ul. Sulechowska 41
    Zielona Góra
    19:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:45 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:45 czwartek
    Aqua Aerobic
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Joga dzieci młodsze
    09:45 dziś
    Joga dzieci starsze
    10:30 dziś
    ITCC aerobic
    09:30 poniedziałek
    Poranny rozruch
    Anna Pelińska
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 poniedziałek
    Dancehall / Twerk
    Izabela Kisiel
    19:00 poniedziałek
    Piękna rzeźba
    Magda Wolny
    20:00 poniedziałek
    TRainingXtreme wzmacnianie
    Wojtek Słomczyński
    18:00 wtorek
    Żegnajcie kilogramy
    Sara Matelska
    19:00 wtorek
    Zumba fitness
    Angelika Maciejek
    20:00 wtorek
    Interwałowy trening metaboliczny
    Dorota Wawrzyniak
    09:00 środa
    Gimnastyka prozdrowotna
    17:00 środa
    Tabata
    Anna Pelińska
    18:00 środa
    Taniec współczesny
    Marta Pelińska
    19:00 środa
    Vinyasa power joga
    Marta Pelińska
    20:00 środa
    BUP aerobic
    Sara Matelska
    17:00 czwartek
    Power pilates
    18:00 czwartek
    Megaspalanie step
    19:00 czwartek
    Salsation
    Izabela Kisiel
    20:00 czwartek
    Training camp Xtreme
    Wojtek Słomczyński
    09:00 piątek
    Vinyasa power joga
    Marta Pelińska
    17:00 piątek
    Zumba fitness
    Sara Matelska
    18:00 piątek
    TRainingXtreme wzmacnianie
    Wojtek Słomczyński
    19:00 piątek
    Rozciąganie
    Wojtek Słomczyński
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Basen dla niemowląt
    12:00 dziś
    Basen dla niemowląt
    13:00 dziś
    Basen dla niemowląt
    11:00 niedziela
    Basen dla niemowląt
    12:00 niedziela
    Basen dla niemowląt
    17:00 niedziela
    Indoor Cycling
    08:15 poniedziałek
    Indoor Cycling
    09:30 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    17:00 poniedziałek
    Power Pilates
    18:00 poniedziałek
    Indoor Cycling
    18:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic Turbo Spalanie
    18:00 poniedziałek
    Power Cross
    18:45 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:00 poniedziałek
    Indoor Cycling
    19:00 poniedziałek
    TBC
    20:00 poniedziałek
    Indoor Cycling
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    09:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    10:00 wtorek
    Power Pilates
    11:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    16:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    17:00 wtorek
    Zajęcia 55+
    18:00 wtorek
    Indoor Cycling
    18:00 wtorek
    Power Cross
    18:15 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 wtorek
    Indoor Cycling
    19:00 wtorek
    TRX
    20:00 wtorek
    Pilates
    08:15 środa
    Indoor Cycling
    09:30 środa
    Aqua Aerobic
    11:00 środa
    Nauka pływania dla dzieci 3-8 lat
    17:00 środa
    Power Pilates
    18:00 środa
    Indoor Cycling
    18:00 środa
    Aqua Aerobic Turbo Spalanie
    18:45 środa
    Aqua Aerobic Turbo Spalanie
    19:00 środa
    Indoor Cycling
    19:00 środa
    TBC
    19:00 środa
    Power Cross
    20:00 środa
    Indoor Cycling
    20:00 środa
    Tabata
    09:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    10:00 czwartek
    Power Pilates
    11:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    16:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    17:00 czwartek
    Zajęcia 55+
    18:00 czwartek
    Indoor Cycling
    18:00 czwartek
    Deepwork
    18:15 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    Indoor Cycling
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    Power Cross
    20:00 czwartek
    Pilates
    08:15 piątek
    Indoor Cycling
    09:30 piątek
    Aqua Aerobic
    17:00 piątek
    Basen dla niemowląt
    18:00 piątek
    Aqua Aerobic
    18:00 piątek
    TRX
    19:00 piątek
    Pilates
    19:00 piątek
    Stretching
    pokaż więcej
  • Akademia Ruchu Fitbalance
    Akademia Ruchu Fitbalance
    Sowińskiego 30A
    Zielona Góra
    08:00 niedziela
    Stand Up
    Anna Frątczak
    17:00 niedziela
    Capoeira dzieci (7-13 lat)
    18:15 niedziela
    Joga fitness
    Anna Frątczak
    19:15 niedziela
    Capoeira
    17:00 poniedziałek
    Capoeira maluchy (4-6 lat)
    17:45 poniedziałek
    Capoeira dzieci (7-13 lat)
    19:00 poniedziałek
    Mix Fitness
    Anna Frątczak
    20:00 poniedziałek
    Tabata-Cross Training
    Marek Janiak
    pokaż więcej
  • Happiness
    Happiness
    ul. 1 Maja 6 lok. 2
    Zielona Góra
    09:00 niedziela
    Joga
    Ewa Kubiszewska
    18:30 niedziela
    Joga
    Ewa Kubiszewska
    19:45 poniedziałek
    Joga
    Ewa Kubiszewska
    18:30 wtorek
    Joga
    Ewa Kubiszewska
    18:45 środa
    Joga
    Ewa Kubiszewska
    16:30 czwartek
    Joga
    Ewa Kubiszewska
    pokaż więcej
  • 16:00 poniedziałek
    ADHD grupa najmłodsza
    19:00 poniedziałek
    Gimnastyka
    20:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    21:00 poniedziałek
    Salsa Cubana
    17:30 wtorek
    Toys
    16:00 środa
    ADHD grupa najmłodsza
    18:00 środa
    Gimnastyka
    20:00 środa
    Salsa
    21:00 środa
    Salsa
    18:00 czwartek
    Toys
    pokaż więcej
  • Szkoła Jogi Santosa
    Szkoła Jogi Santosa
    ul. Ludowa 15
    Zielona Góra
    16:30 niedziela
    Joga Light
    Kama Szuster
    18:30 niedziela
    Joga Intensive
    Jola Muslof
  • Everest Fitness
    Everest Fitness
    ul. Wrocławska 17
    Zielona Góra
    07:15 niedziela
    Wake Up
    Anna Łukasiewicz
    07:15 niedziela
    Cycling & Brzuchy
    Alicja Marczak
    08:15 niedziela
    Everest Shape
    Anna Łukasiewicz
    08:15 niedziela
    Everest Ride
    Alicja Marczak
    11:00 niedziela
    Joga z brzuszkiem
    Małgorzata Stysińska
    12:30 niedziela
    Joga z niemowlakiem
    Małgorzata Stysińska
    16:30 niedziela
    Everest Shape
    Wioletta Tondryk
    16:30 niedziela
    Combat
    Michał Piętosa
    17:30 niedziela
    Cross Everest & MMA
    Michał Piętosa
    17:30 niedziela
    Zumba
    17:30 niedziela
    Everest Ride
    Anna Sokołowska
    18:30 niedziela
    Gym Ball
    Anna Łukasiewicz
    18:30 niedziela
    Evolution Ride
    Tomek Kędzierski
    19:30 niedziela
    Mega spalanie
    Beata Hołowko
    19:30 niedziela
    Everest Ride
    Jacek Moszyński
    20:30 niedziela
    Mega Pump
    Beata Hołowko
    20:30 niedziela
    Evolution Ride
    Jacek Moszyński
    pokaż więcej
  • Functional Training Center
    Functional Training Center
    ul. Stefana Batorego 126a
    Zielona Góra
    08:00 niedziela
    CROSSFIT
    15:45 niedziela
    CROSSFIT INTRO
    16:50 niedziela
    CROSSFIT
    18:00 niedziela
    CROSSFIT
    19:10 niedziela
    CROSSFIT
    20:20 niedziela
    CROSSFIT
    08:00 poniedziałek
    CROSSFIT
    15:45 poniedziałek
    CROSSFIT
    16:50 poniedziałek
    CROSSFIT
    18:00 poniedziałek
    CROSSFIT INTRO
    19:10 poniedziałek
    Kettlebells StrongFirst Basic
    20:20 poniedziałek
    Weightlifting - intermediate
    08:00 wtorek
    CROSSFIT
    15:45 wtorek
    CROSSFIT
    16:50 wtorek
    CROSSFIT
    18:00 wtorek
    CROSSFIT
    19:10 wtorek
    CROSSFIT INTRO
    20:20 wtorek
    Kettlebell StrongFirst Advanced
    08:00 środa
    CROSSFIT
    15:45 środa
    CROSSFIT
    16:50 środa
    CROSSFIT
    18:00 środa
    CROSSFIT INTRO
    19:10 środa
    Weightlifting Advanced
    20:20 środa
    Weightlifting Basic
    08:00 czwartek
    CROSSFIT
    15:45 czwartek
    CROSSFIT
    16:50 czwartek
    Kettlebell StrongFirst Advanced
    18:00 czwartek
    CROSSFIT
    19:10 czwartek
    CROSSFIT
    09:30 piątek
    CROSSFIT
    10:35 piątek
    CROSSFIT INTRO
    11:40 piątek
    Mobility
    12:45 piątek
    Free OPEN BOX
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Zielona Góra"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub