Zajęcia sportowe w Wołominie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Fitness Klub Forma
    Fitness Klub Forma
    1 Maja 108 oraz Korsaka 4
    Wołomin
    10:00 piątek
    Power TBC/ płaski brzuch
    18:00 piątek
    FORMA Cross Pump
    18:30 piątek
    Jumping Frog
    19:00 piątek
    Speedball
    19:30 piątek
    Jumping Frog
    20:00 piątek
    Zumba
    20:30 piątek
    Jumping Frog
    09:30 sobota
    TBC
    09:30 sobota
    Jumping Frog
    10:30 sobota
    HiiT
    10:00 poniedziałek
    Power TBC/ płaski brzuch
    18:00 poniedziałek
    HiiT
    19:00 poniedziałek
    FORMA Cross Pump
    19:30 poniedziałek
    Jumping Frog
    20:00 poniedziałek
    Step/ Antycellulit
    20:30 poniedziałek
    Jumping Frog
    21:00 poniedziałek
    Pilates
    09:30 wtorek
    Jumping Frog
    17:00 wtorek
    Disco Dance Kids
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:30 wtorek
    Jumping Frog
    19:00 wtorek
    TBC płaski brzuch
    19:30 wtorek
    Jumping Frog
    20:00 wtorek
    Step & Shape
    20:30 wtorek
    Jumping Frog
    10:00 środa
    Power TBC/ płaski brzuch
    19:00 środa
    FORMA Cross Pump
    19:30 środa
    Jumping Frog
    20:00 środa
    TBC płaski brzuch
    20:30 środa
    Jumping Frog
    pokaż więcej
  • MA fitness
    MA fitness
    Czarnieckiego 10
    Wołomin
    17:00 piątek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    18:30 piątek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    19:30 piątek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    09:00 sobota
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    10:30 sobota
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    11:30 sobota
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    12:30 sobota
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    13:30 sobota
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    14:30 sobota
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    17:00 poniedziałek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    18:00 poniedziałek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    19:30 poniedziałek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    20:30 poniedziałek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    16:30 wtorek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    18:00 wtorek
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    16:30 środa
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    17:30 środa
    gimnastyka sportowa
    Mahmoud Amin
    pokaż więcej
  • 18:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 piątek
    TBC
    18:30 poniedziałek
    Pilates
    19:30 poniedziałek
    TBC
    20:30 poniedziałek
    Cross Training
    19:30 wtorek
    TBC z piłkami
    20:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 środa
    TBC
    19:30 środa
    Pilates
    pokaż więcej
  • 16:00 piątek
    Pole Dance (nastolatki)
    17:00 piątek
    Pole Dance (kids)
    18:00 piątek
    Total Body Training
    18:00 piątek
    Pole Dance (gr. początkująca)
    19:00 piątek
    Total Body Training
    12:00 sobota
    Akademia Cyrkowa dla dzieci od 5 roku życia
    12:00 sobota
    Pole Dance (kids)
    16:00 sobota
    Pole Dance (practise)
    16:00 poniedziałek
    Pole Dance (nastolatki)
    17:00 poniedziałek
    Pole Dance (nastolatki)
    18:00 poniedziałek
    Pole Dance (studenci)
    19:00 poniedziałek
    Pole Dance (studenci)
    19:00 poniedziałek
    Street Workout
    19:30 poniedziałek
    Samoobrona
    20:00 poniedziałek
    Pole Dance (gr. początkująca)
    19:00 wtorek
    FIT and JUMP
    19:00 wtorek
    Pole Dance (gr. średniozaawansowana)
    20:00 wtorek
    FIT and JUMP
    20:00 wtorek
    Pole Dance (gr. zaawansowana)
    21:00 wtorek
    FIT and JUMP
    21:00 wtorek
    Pole Dance (gr. open)
    16:00 środa
    Pole Dance (nastolatki)
    18:00 środa
    Street Workout (advanced)
    19:30 środa
    AEROBOX
    20:30 środa
    FIT and JUMP
    21:00 środa
    Pole Dance (gr. zaawansowana)
    pokaż więcej
  • Studio Fitness Step up
    Studio Fitness Step up
    Poniatowskiego 26
    Wołomin
    08:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Grażyna Masłowska
    18:40 niedziela
    Pump
    Marlena Włodarczyk
    19:40 niedziela
    Step & Shape
    Marlena Włodarczyk
    20:40 niedziela
    TBC
    Marlena Włodarczyk
    pokaż więcej
  • "ATLETA" Siłownia & Club fitness

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Forma GYM
    Forma GYM
    ul. Fieldorfa 24
    Wołomin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Forma Fitness
    Forma Fitness
    ul. Geodetów 2
    Wołomin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • FITNESS COLLEGE
    FITNESS COLLEGE
    ul. Wileńska 80 lok. 1
    Wołomin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Wołomin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub