Zajęcia sportowe w Wesołej dzielnica Wesoła

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 10:15 sobota
    Fat burning
    Agnieszka Rudol
    11:15 sobota
    Salsa
    08:00 niedziela
    Senior
    Paweł Rożniatowski
    09:15 niedziela
    Senior
    Paweł Rożniatowski
    10:15 niedziela
    Senior
    Agnieszka Rudol
    15:30 niedziela
    Karate
    Wiktor Bidas
    16:30 niedziela
    Akrobatyka - grupa początkująca
    Marta Bochenek
    16:30 niedziela
    Karate
    Wiktor Bidas
    17:30 niedziela
    Akrobatyka - grupa zaawansowana
    Marta Bochenek
    18:30 niedziela
    Indoor cycling
    Kasia Kupiecka
    18:30 niedziela
    Body ball
    Kasia Kupiecka
    19:00 niedziela
    Tabata
    Paweł Rożniatowski
    19:30 niedziela
    Indoor cycling
    Kasia Kupiecka
    19:45 niedziela
    Step
    Agnieszka Rudol
    20:30 niedziela
    Trening funkcjonalny
    Michał Kwietniewski
    20:30 niedziela
    Pilates
    Ania Biłas
    09:15 poniedziałek
    Senior
    Agnieszka Rudol
    10:15 poniedziałek
    Senior
    Agnieszka Rudol
    11:15 poniedziałek
    Mama z brzuszkiem
    Martyna Klimaszewska
    12:15 poniedziałek
    Mama z dzieckiem
    Martyna Klimaszewska
    16:45 poniedziałek
    Balet
    Marlena Miszkiewicz
    17:00 poniedziałek
    Tai chi
    Wojtek Wróblewski
    17:30 poniedziałek
    Formacja tańca nowoczesnego
    Marlena Miszkiewicz
    18:00 poniedziałek
    Muay thai
    Darek Buch
    18:30 poniedziałek
    Lo / ABT
    Ewelina Grabowska
    19:30 poniedziałek
    TBC
    Ewelina Grabowska
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Opłocka
    20:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Paweł Rożniatowski
    20:30 poniedziałek
    Zumba
    Ania Handziuk
    08:15 wtorek
    Senior
    Paweł Rożniatowski
    09:15 wtorek
    Senior
    Agnieszka Rudol
    10:15 wtorek
    Senior
    Agnieszka Rudol
    15:30 wtorek
    Karate
    Wiktor Bidas
    16:45 wtorek
    Karate
    Wiktor Bidas
    18:45 wtorek
    Zumba
    Katarzyna Gnich
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Michał Kwietniewski
    19:30 wtorek
    Trening funkcjonalny
    Michał Kwietniewski
    19:45 wtorek
    Step / TBC
    Agnieszka Rudol
    20:00 wtorek
    Pilates
    Ania Biłas
    20:45 wtorek
    Tabata
    Paweł Rożniatowski
    09:00 środa
    Pilates
    Agnieszka Rudol
    09:15 środa
    Tai chi
    Wojtek Wróblewski
    10:15 środa
    Senior
    Agnieszka Rudol
    11:15 środa
    Mama z brzuszkiem
    Martyna Klimaszewska
    12:15 środa
    Mama z dzieckiem
    Martyna Klimaszewska
    16:30 środa
    Akrobatyka - grupa początkująca
    Marta Bochenek
    17:30 środa
    Akrobatyka - grupa średnio zaawansowana
    Marta Bochenek
    18:30 środa
    Cross training
    Paweł Rożniatowski
    18:30 środa
    TBC
    Ewelina Grabowska
    19:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Michał Popowski
    19:30 środa
    Lo / ABT
    Ewelina Grabowska
    20:00 środa
    Trening obwodowy
    Paweł Rożniatowski
    20:30 środa
    Zumba
    Ania Handziuk
    20:30 środa
    Indoor cycling
    Michał Popowski
    08:15 czwartek
    Senior
    Paweł Rożniatowski
    09:15 czwartek
    Senior
    Paweł Rożniatowski
    10:15 czwartek
    Senior
    Paweł Rożniatowski
    11:15 czwartek
    Zumba gold senior
    Marlena Miszkiewicz
    16:30 czwartek
    Formacja tańca nowoczesnego
    Marlena Miszkiewicz
    16:45 czwartek
    Balet
    Marlena Miszkiewicz
    17:00 czwartek
    Karate
    Wiktor Bidas
    18:30 czwartek
    Muay thai
    Darek Buch
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Opłocka
    20:00 czwartek
    Indoor cycling
    Kasia Kupiecka
    20:00 czwartek
    Tabata
    Paweł Rożniatowski
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla "Wesoła"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub