Zajęcia sportowe w Tychach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • ACTIVE POINT
    ACTIVE POINT
    al. Jana Pawła II 14
    Tychy
    10:00 sobota
    brzuch, pośladki, uda
    Active Point team
    11:00 sobota
    płaski brzuch
    Active Point team
    09:00 poniedziałek
    turbo spalanie
    Jagoda Kalińska
    17:00 poniedziałek
    płaski brzuch
    Jagoda Kalińska
    18:00 poniedziałek
    trening funkcjonalny
    Jagoda Kalińska
    19:00 poniedziałek
    full body workout
    Michał Rozewski
    20:00 poniedziałek
    zumba
    Michał Rozewski
    09:00 wtorek
    body shape
    Joanna Sobieska
    10:00 wtorek
    pilates
    Joanna Sobieska
    17:00 wtorek
    tabata
    Iwona Knieć
    18:00 wtorek
    100%power
    Dawid Przybyła
    19:00 wtorek
    płaski brzuch
    Paulina Matczak
    20:00 wtorek
    vinyasa joga
    Agnieszka Gwóźdź
    09:00 środa
    trening funkcjonalny
    Jagoda Kalińska
    17:00 środa
    brzuch, pośladki, uda
    Monika Błazik
    18:00 środa
    body ball
    Joanna Sobieska
    19:00 środa
    body shape
    Agnieszka Wyłuda
    20:00 środa
    deep work
    Agnieszka Wyłuda
    09:00 czwartek
    joga kręgosłupa
    Agnieszka Gwóźdź
    17:00 czwartek
    pilates
    Marta Niepsuj
    18:00 czwartek
    body shape
    Marta Niepsuj
    19:00 czwartek
    tabata
    Iwona Knieć
    20:00 czwartek
    zumba
    Iwona Knieć
    pokaż więcej
  • 18:30 wtorek
    Krav Maga grupa początkująca
    20:00 wtorek
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    18:30 czwartek
    Krav Maga grupa początkująca
    20:00 czwartek
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    pokaż więcej
  • 10:00 sobota
    Bieg terenowy
    Andrzej Borowiec
    17:00 poniedziałek
    Judo Kids
    Andrzej Borowiec
    17:45 poniedziałek
    judo junior
    Andrzej Borowiec
    19:00 poniedziałek
    Judo Senior
    Andrzej Borowiec
    17:00 wtorek
    Aikido Kids
    Rafał Obrzud
    19:30 wtorek
    Cross
    Andrzej Borowiec
    16:30 środa
    Judo Kids
    Andrzej Borowiec
    17:15 środa
    Judo Kids
    Andrzej Borowiec
    18:00 środa
    judo junior
    Andrzej Borowiec
    19:00 środa
    Judo Senior
    Andrzej Borowiec
    17:00 czwartek
    Aikido Kids
    Rafał Obrzud
    pokaż więcej
  • 09:00 sobota
    Trening z obciążeniami w siłowni
    10:15 sobota
    Modelowanie
    10:15 niedziela
    Step - łagodne spalanie
    09:00 poniedziałek
    Turbo spalanie
    16:45 poniedziałek
    Pilates
    18:00 poniedziałek
    Ćwiczenia modelujące
    19:00 poniedziałek
    Turbo spalanie
    20:00 poniedziałek
    Brzuch, uda, pośladki
    08:00 wtorek
    Pilates
    09:00 wtorek
    Step - łagodne spalanie
    17:00 wtorek
    Brzuch, uda, pośladki
    18:00 wtorek
    TRX
    19:00 wtorek
    Tabata
    20:00 wtorek
    Pilates
    09:00 środa
    Trening funkcjonalny
    16:45 środa
    Trening wzmacniający dla początkujących
    17:45 środa
    Trening funkcjonalny z obciążeniami
    18:45 środa
    Body Art
    20:00 środa
    Wzmacnianie-wyzwanie
    08:00 czwartek
    Stretching
    09:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    17:00 czwartek
    Brzuch, uda, pośladki
    18:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    19:00 czwartek
    Step - wzmacnianie
    20:00 czwartek
    TRX
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 sobota
    Fat killers
    08:30 poniedziałek
    TBC
    Iwona Bender-Warchoł
    09:30 poniedziałek
    Slim body
    Iwona Bender-Warchoł
    17:00 poniedziałek
    Brzuch, uda, pośladki
    18:00 poniedziałek
    Tabata
    19:15 poniedziałek
    Zumba
    20:05 poniedziałek
    TBC
    Natalia Miller
    17:00 wtorek
    TBC
    Iwona Bender-Warchoł
    18:00 wtorek
    Slim body
    Iwona Bender-Warchoł
    19:00 wtorek
    Zumba
    20:00 wtorek
    Fat killers
    08:30 środa
    Slim body
    10:30 środa
    Zumba (aktywni 60+)
    Basia Adler
    17:00 środa
    Slim body
    Iwona Bender-Warchoł
    18:00 środa
    Tabata
    Iwona Bender-Warchoł
    19:00 środa
    TBC
    20:00 środa
    Zumba
    17:00 czwartek
    Slim body
    18:00 czwartek
    Deep Work
    19:00 czwartek
    TBC
    20:00 czwartek
    Zumba
    Natalia Miller
    pokaż więcej
  • 09:30 sobota
    Płaski brzuch
    Agnieszka Zięba
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Ania Harupa
    18:00 poniedziałek
    TBC
    Ania Harupa
    19:00 poniedziałek
    Fat killers
    20:00 poniedziałek
    Boks
    09:00 wtorek
    Step + TBC
    Agnieszka Zięba
    17:00 wtorek
    Tabata
    18:00 wtorek
    Step
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    20:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    17:00 środa
    Płaski brzuch
    Agnieszka Zięba
    17:00 środa
    Bs
    Agnieszka Zięba
    18:00 środa
    Płaski brzuch na piłkach
    19:00 środa
    Deep Work
    Joanna Turek
    20:00 środa
    Boks
    09:00 czwartek
    Bs
    Agnieszka Zięba
    18:00 czwartek
    Cellu stop
    Joanna Turek
    19:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    20:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Capoeira
    Dawid Latocha
    18:00 środa
    Capoeira
    Dawid Latocha
  • 08:00 sobota
    Nauka pływania dla kobiet
    09:00 sobota
    Nauka pływania dla kobiet
    10:00 sobota
    Zumba
    12:00 sobota
    Aqua Aerobic
    13:00 sobota
    Aqua Aerobic
    14:00 sobota
    Aqua Aerobic
    15:00 sobota
    Aqua Aerobic
    16:00 sobota
    Aqua Aerobic
    17:00 sobota
    Aqua Aerobic
    08:15 niedziela
    AQUABABY
    09:00 niedziela
    AQUABABY
    09:50 niedziela
    AQUABABY
    11:30 niedziela
    AQUABABY
    12:20 niedziela
    AQUABABY
    13:10 niedziela
    AQUABABY
    14:00 niedziela
    Gry i zabawy oswajające z wodą dla 3 i 4-latków
    09:00 poniedziałek
    Joga
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup elementy jogi
    17:00 poniedziałek
    Nauka pływania dla dzieci (5-11lat)
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup elementy jogi
    18:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    19:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup elementy jogi
    19:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    20:00 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    20:45 poniedziałek
    Aqua Aerobic
    21:00 poniedziałek
    DEEP WORK
    17:00 wtorek
    Nauka pływania dla dzieci (5-11lat)
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup-pilates z piłkami
    18:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 wtorek
    TBC-step
    19:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    20:00 wtorek
    Zumba+express brzuch
    20:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    20:45 wtorek
    Aqua Aerobic
    09:00 środa
    Gimnastyka
    17:00 środa
    Zdrowy kręgosłup elementy jogi
    17:00 środa
    Nauka pływania dla dzieci (5-11lat)
    18:00 środa
    Zdrowy kręgosłup elementy jogi
    18:00 środa
    Aqua Aerobic
    19:00 środa
    Zdrowy kręgosłup elementy jogi
    19:00 środa
    Aqua Aerobic
    20:00 środa
    TBC
    20:00 środa
    Aqua Aerobic
    20:45 środa
    Aqua Aerobic
    21:00 środa
    Aerobox
    17:00 czwartek
    Tabata
    17:00 czwartek
    Nauka pływania dla dzieci (5-11lat)
    18:00 czwartek
    Ćwiczenia modelujące na piłkach z el pilatesu
    18:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    DEEP WORK
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    20:00 czwartek
    Ćwiczenia modelująco wzmacniające
    20:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    20:45 czwartek
    Aqua Aerobic
    21:00 czwartek
    Pilates
    pokaż więcej
  • Warsztat Formy
    Warsztat Formy
    ul. Armii Krajowej 1
    Tychy
    08:30 niedziela
    ACTIVE WALKING & BODYPUMP®
    17:15 niedziela
    IC ENDURANCE&BRZUCH
    18:00 niedziela
    ACTIVE WALKING & BRZUCH
    18:15 niedziela
    IC ENDURANCE**
    19:00 niedziela
    ACTIVE WALKING & BPU
    19:15 niedziela
    IC CLIMBING***
    20:00 niedziela
    BODYPUMP®
    20:15 niedziela
    IC ENDURANCE**
    21:00 niedziela
    FUNCTIONAL SKI TRAINING TRX
    08:30 poniedziałek
    WARSZTAT KRĘGOSŁUPA
    08:30 poniedziałek
    IC CLIMBING***
    17:00 poniedziałek
    WARSZTAT KRĘGOSŁUPA
    18:00 poniedziałek
    ACTIVE WALKING & FIT BALL
    18:00 poniedziałek
    WARSZTAT KRĘGOSŁUPA
    19:00 poniedziałek
    ACTIVE WALKING & BODYPUMP®
    19:15 poniedziałek
    IC TLEN *
    20:00 poniedziałek
    BODYPUMP®
    20:15 poniedziałek
    IC ENDURANCE**
    21:00 poniedziałek
    PŁASKI BRZUCH (STEP)
    21:15 poniedziałek
    IC ENDURANCE**
    08:30 wtorek
    ACTIVE WALKING & BPU
    17:15 wtorek
    IC ENDURANCE&BRZUCH
    18:00 wtorek
    ACTIVE WALKING & BPU
    18:15 wtorek
    IC ENDURANCE**
    19:00 wtorek
    MOBILITY & STRETCH
    19:15 wtorek
    IC ENDURANCE**
    20:00 wtorek
    Trening Funkcjonalny TRX
    20:15 wtorek
    IC IRON MAN *****
    21:00 wtorek
    BODYPUMP®
    08:30 środa
    WARSZTAT KRĘGOSŁUPA
    08:30 środa
    IC TLEN *
    17:00 środa
    WARSZTAT KRĘGOSŁUPA
    18:30 środa
    Trening Funkcjonalny TRX
    19:15 środa
    IC TLEN *
    19:45 środa
    ACTIVE WALKING & BODYPUMP®
    20:15 środa
    IC CLIMBING***
    21:00 środa
    ACTIVE WALKING & BRZUCH
    08:30 czwartek
    ACTIVE WALKING & FIT BALL
    17:30 czwartek
    ACTIVE WALKING & BRZUCH
    18:15 czwartek
    IC ENDURANCE**
    18:30 czwartek
    ACTIVE WALKING & FIT BALL
    19:15 czwartek
    IC ENDURANCE**
    19:30 czwartek
    BODYPUMP®
    20:30 czwartek
    BODYPUMP®
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Tychy"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub