Sylwia Szostak - Trener Personalny

Sylwia Szostak

trener personalny

(0 opinii)
Warszawa
 • ...Barcelona ma dziś swój smutny dzień.
Dopiero zdążyliśmy wrócić z naszego ukochanego miasta...😔...to niesamowite jak człowiek czasem może być o włos, od tragedii.
Dlatego chyba tak często mówimy o tym, że każdy dzień w naszym życiu jest ważny i ludzie, których mamy obok. ...człowiek często skupia się na głupotach, psuje sobie wzajemnie krew, obrażając i marnując na to wszystko, tak cenny czas. #couple #couplegoals #marriage #barcelona #summer2017 #together #sylwiaszostak #akopszostak #bodygoals
 • Wiesz, że ten dzień może być przełomowy ?
Myślisz sobie"co ona chrzani..."
A właśnie, że może! Ten i jutrzejszy i każdy kolejny, w którym stwierdzisz, że bierzesz się w garść i ruszasz w kierunku nawet najbardziej wydumanego celu!
Wyzwanie ABS czeka! ( link do ćwiczeń w Bio insta) Kolejne jakie będę realizować to 🍑🍑🍑 co wy na to? Gotowi? 
NIE REZYGNUJCIE Z SIEBIE!
#sylwiaszostak #motivation #body #bodygoals #summer2017 #fitness #gym #gymbody #gymgirl #ifbb #bikinifitness
 • ZAZDROŚĆ, ZAWIŚĆ?

Strasznie nie lubię tych słów i używam ich dość rzadko, choć w "środowisku internetowym" wydaje mi się, że nieraz są trochę nadużywane.
Ludzie lubią komentować to co widzą, zakładam, że nie zawsze w sposób przemyślany. ...ale po to jesteśmy tu wszyscy razem, by można było również się odezwać, a nie tylko patrzeć na obrazek i wcisnąć magiczne "👍🏻".
Nie po to tu jestem. Nie oczekuję kadzenia mi.
Nie wstawiam zdjęć po to, by mnie podziwiano, tylko by pokazać etap, na jakim jestem i ewentualnie zachęcić innych do ruchu.
Pokazuje dni lepsze i gorsze, bo taka jestem ja sama. 
Lubię, kiedy można wymienić się opiniami, lubię ciekawych świata, fajnych i mądrych ludzi. 
Jedyne czego nie toleruję, to bezsensowne obrażanie innych i z takimi osobami, nie widzę sensu podejmować dyskusji.
Do czego brnę?
Nie uważam, by każdy kto wyraża zdanie, w sposób odmienny do osób takich jak ja, upubliczniających swoje pasje, czy życie musiał mi czegokolwiek zazdrościć. Szanuję to, jeśli ktoś ma szacunek do mnie i mojej pracy.

W końcu jestem człowiekiem takim samym jak każdy użytkownik internetu. Nie uważam też, by każdy był z góry skazany na porażkę, brak możliwości rozwoju i samorealizacji, bo to kwestia wyłącznie czyjejś pracowitości i uporu, dzięki czemu sama jestem dzisiaj w miejscu, w którym jest mi dobrze i na tym nie kończę.
Każda osoba, która przedstawia mi swoją opinię, ma do niej prawo, podobnie jak ja mam prawo do tej opinii się odnieść, pod warunkiem, że obie strony trzymają poziom.
Internet daje nam niesamowite możliwości. Zetknięcie się ze sobą tysięcy aktywnych ludzi, którzy nigdy nie mieliby pojęcia o swoim istnieniu, a mogą razem się dopingować i wymieniać doświadczeniem. 
Dbajmy o to miejsce, o to by było fajnie i zgarnianiajmy stąd wspólnie to, co dobre.
...bo aktywni ludzie, to fajni ludzie! #sylwiaszostak #motivation #summer2017 #bodygoals #tryhard #ifbb #chill
 • Ciężkie powroty? Nieee tam 😉.
Urlop połączony z pracą. Aktywny wypoczynek (4-6 h dziennie na rowerach + kilka treningów siłowych) i odstępstwa od stałych nawyków żywieniowych.
Bateryjki się naładowały, na co nie miałam czasu, od mojego startu w bikini fitness. Potrzebowałam tego.
Zdążyłam zatęsknić za moim jedzonkiem i mocnymi treningami. Dziś praca nad dolnymi partiami, z nastawieniem na dwugłowe ud. +
20 min cardio. Jestem typem człowieka, który cieszy się tym co ma, ale nie chcę nigdy "odcinać kuponów". Zależy mi na tym by się rozwijać, jak to się mawia nigdy nie jest na tyle dobrze, by nie mogło być lepiej. 
Tym optymistycznym akcentem rozpoczynam nasz wspólny dzień 💪🏼
Ps. Przypominam o wyzwaniu ABS (link w moim opisie insta- Bio insta) #sylwiaszostak #motivation #bodygoals #bikinifitness #summer2017 #ifbb #motivation
 • "Dlaczego tak się męczysz trzymaniem diety? Po co katujesz się tymi treningami? Szkoda na to życia."
Kto raz spróbuje będzie wiedział jaki smak ma to życie...kiedy słowo "dieta" zamienia się w: zdrowie, normalny sen, odporny organizm, piękna skórę,brak dolegliwości, z którymi dotychczas się zmagałeś. Kiedy słowo "trening" okazuje się rozładowaniem stresu, siłą, zatrzymaniem młodości ciała i ducha...Kiedy dociera do ciebie, że to wcale nie ty żyjesz "inaczej", a spory odsetek społeczeństwa, któremu jest po prostu wszystko jedno. MY WIEMY JAK JEST 😉👊🏻 #sylwiaszostak #motivation #bodygoals #gym #ifbb #bikinifitness #chill #summer2017 #fitness
 • ...każdy ma swoje powody...np: ja lubię jeść 🤗
Wiecie co oznacza PONIEDZIAŁEK? 
KOLEJNE WYZWANIE ABS! Kto chętny na sali rączka w górę!Nooo chyba, że się boicie 😉😜 (link w BIO mojego insta- mój opis instagram) #sylwiaszostak #motivation #bikinifitness #ifbb #bodygoals #chill #summer2017
 • Pamiętaj, że każdego dnia nosisz w sobie piękno. Bez względu na wszystko.
Teraz możesz tylko zadecydować o tym, czy chcesz być zdrowszy, silniejszy i przede wszystkim szczęśliwszy w jedynym miejscu, w którym przebywa twoja unikatowa osobowość 👊🏻😉.
U mnie o 8:00 rano zaliczone dolne partie na siłowni, teraz ciąg dalszy chillu i rowery! 🆘🆘🆘 dziś ostatni dzień wyzwania ABS tydz. 6 jutro kolejny tydzień! 
#sylwiaszostak #fit #fitness #gymgirl #gymbody #bodygoals #ifbb #bikinifitness #motivation
 • Tylko dlatego, że w przeszłości coś nie zawsze wychodziło po Twojej myśli, nie wyklucza przyszłości, która przerośnie najśmielsze z Twoich oczekiwań.
Jeden warunek- bądź leniwą dupą tylko okazyjnie. 😉👊🏻#sylwiaszostak #motivation #bodygoals #shape #summer2017 #fitness #ifbb #inprogress #bikinifitness #chill
 • Pamiętaj, że to co robisz, ma sprawić, że twoje życie będzie lepsze. 
Każdy z nas miewa trudniejsze dni, głupiego pecha, napotyka różne trudności losowe. Myślę, że najgorsze jest rozgrzebywanie tego i wkładanie energii w rzeczy, które nie przynoszą nam ani pożytku, ani szczęścia. 
Skupiaj się na tym co pozytywne i co daje ci kopa.
Jesteśmy w tym razem! 👊🏻#sylwiaszostak #fit #fitness #morning #bodygoals #ifbb #fitness #staystrong
 • Jak mija wam dzień?
My wczoraj (jak co roku) wybraliśmy się z okazji urlopu na imprezę do klubu. Były tańce i %.
Bilans strat : telefon Akopa i kawałek dnia na dochodzenie do siebie 😁. Jak widać też jesteśmy ludźmi. Było wesoło i będą wspominki, ale zawsze po takim corocznym wypadzie przypomina mi się, czemu jednak wole na co dzień żyć totalnie inaczej 🙈😁. Jednak dobrze mi z tym treningowym wariactwem i poczuciem dbania o organizm.
Noooo dooobrze może jeszcze jakieś małe smakołyki wjadą 😜😅 #sylwiaszostak #motivation #fit #fitness #ifbb #bodygoals #bikinifitness #summer2017 #rest

Lokalizacje

 • Warszawa

Kategorie

 • trening personalny

Cechy

 • Dietetyk

Rodzaje usług w ofercie

 • Układanie diety