Zajęcia sportowe w Suwałkach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 20:00 dziś
    Snap Jump gr. zaawansowana
    17:00 środa
    Boks
    19:00 środa
    Spinning
    20:00 środa
    Zumba Step
    19:00 czwartek
    Spinning
    20:00 czwartek
    Snap Jump gr. zaawansowana
    17:00 piątek
    Boks
    18:30 piątek
    Snap Jump gr. poczatkujaca
    19:00 niedziela
    Zumba
    17:00 poniedziałek
    Boks
    18:00 poniedziałek
    Snap Jump gr. poczatkujaca
    20:00 poniedziałek
    Spinning
    pokaż więcej
  • Calypso Suwałki
    Calypso Suwałki
    ul. Kościuszki 128
    Suwałki
    17:00 dziś
    TBC
    Konrad Jachimowicz
    18:00 dziś
    Power Bike + ABS
    Konrad Jachimowicz
    18:30 dziś
    Cross Training
    19:00 dziś
    Trening obwodowy
    Kamil Orłowski
    19:30 dziś
    Express brzuch
    20:00 dziś
    Zumba
    Krzysztof Smoleński
    21:00 dziś
    Cross Training (Level II)
    Kamil Orłowski
    09:00 środa
    TBC
    Konrad Jachimowicz
    17:00 środa
    Pilates
    Ola Danielewicz
    17:30 środa
    Express brzuch
    18:00 środa
    TBC
    Kasia Niedźwiecka
    18:30 środa
    Uda i pośladki
    19:00 środa
    Power Bike
    Kasia Niedźwiecka
    19:30 środa
    Cross Training
    20:00 środa
    Zumba
    Michail Nikolov
    21:00 środa
    Cross Training
    Kamil Orłowski
    09:00 czwartek
    Trening obwodowy
    Kamil Orłowski
    17:00 czwartek
    Płaski Brzuch
    Paulina Śniegowska
    18:00 czwartek
    Interwał
    Paulina Śniegowska
    18:30 czwartek
    Cross Training
    19:00 czwartek
    Stretching
    Marta Górzyńska
    19:30 czwartek
    Express brzuch
    20:00 czwartek
    Power Bike
    Konrad Jachimowicz
    21:00 czwartek
    Trening Bokserski
    09:00 piątek
    Fat Burning
    16:20 piątek
    Junior Fitness
    17:00 piątek
    TBC
    Marta Majewska
    17:30 piątek
    Express brzuch
    18:00 piątek
    Zumba
    Krzysztof Smoleński
    18:30 piątek
    Cross Training
    19:00 piątek
    ABT
    Kasia Niedźwiecka
    20:00 piątek
    Cross Training
    Kamil Orłowski
    09:30 sobota
    ABT
    Paulina Śniegowska
    10:30 sobota
    Płaski Brzuch
    Paulina Śniegowska
    11:00 sobota
    Cross Training
    11:30 sobota
    Trening obwodowy
    Kamil Orłowski
    12:30 sobota
    Zumba
    Michail Nikolov
    10:30 niedziela
    TBC
    Kasia Niedźwiecka
    11:00 niedziela
    Cross Training
    11:30 niedziela
    Płaski Brzuch
    Kasia Niedźwiecka
    12:30 niedziela
    Kids Boxing
    Roman Rynkowski
    08:00 poniedziałek
    TBC
    Konrad Jachimowicz
    09:00 poniedziałek
    Power Bike
    Konrad Jachimowicz
    17:00 poniedziałek
    Step
    17:30 poniedziałek
    Tabata
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy Kręgosłup
    Kasia Niedźwiecka
    18:30 poniedziałek
    Express brzuch
    19:00 poniedziałek
    Power Bike
    Kasia Niedźwiecka
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Michail Nikolov
    21:00 poniedziałek
    Cross Training
    Kamil Orłowski
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    BUP duże piłki
    Klaudia Ostrowska
    19:00 dziś
    Spinning
    Klaudia Ostrowska
    20:15 dziś
    BodyART Stretching
    Klaudia Ostrowska
    17:00 środa
    Taniec dzieci 5-11 lat
    Salomea Dudanowicz
    18:00 środa
    Guarana Hip-hop dzieci 5-11 lat
    Salomea Dudanowicz
    18:00 środa
    Pilates duże piłki
    Klaudia Ostrowska
    19:00 środa
    Step
    Salomea Dudanowicz
    19:00 środa
    Spinning Core
    Klaudia Ostrowska
    20:15 środa
    Pump & Tone
    Klaudia Ostrowska
    18:00 czwartek
    BUP Antycellulit
    Klaudia Ostrowska
    19:00 czwartek
    Trening obwodowy
    Klaudia Ostrowska
    20:15 czwartek
    Spinning
    Klaudia Ostrowska
    17:00 piątek
    Spinning Core
    Klaudia Ostrowska
    18:00 piątek
    Pump & Tone
    Klaudia Ostrowska
    17:00 poniedziałek
    Taniec dzieci 5-11 lat
    Salomea Dudanowicz
    18:00 poniedziałek
    Guarana Hip-hop dzieci 5-11 lat
    Salomea Dudanowicz
    18:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Klaudia Ostrowska
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Salomea Dudanowicz
    19:00 poniedziałek
    Spinning Core
    Klaudia Ostrowska
    20:15 poniedziałek
    Pump & Tone
    Klaudia Ostrowska
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Shape XXXL
    17:30 dziś
    Joga (gr. początkująca)
    19:30 dziś
    Joga (gr. ogólna)
    07:00 środa
    Shape
    08:00 środa
    Shape
    16:00 środa
    Shape
    18:45 środa
    Zdrowy kręgosłup wzmacnianie + strech powięzi
    20:00 środa
    Tai Chi
    07:00 czwartek
    Shape
    08:00 czwartek
    Shape
    16:00 czwartek
    Shape XXXL
    17:30 czwartek
    Joga (gr. początkująca)
    19:30 czwartek
    Joga (gr. ogólna)
    07:00 piątek
    Shape
    08:00 piątek
    Shape
    16:00 piątek
    Shape
    17:30 piątek
    Joga hormonalna
    19:30 piątek
    Joga (gr. tematyczna)
    07:00 sobota
    Shape
    07:00 poniedziałek
    Shape
    08:00 poniedziałek
    Shape
    16:00 poniedziałek
    Shape
    16:00 poniedziałek
    Shape XXXL
    18:45 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup ruch + oddech
    20:00 poniedziałek
    Tai Chi
    pokaż więcej
  • Centrum KS Heros
    Centrum KS Heros
    ul. Staszica 3
    Suwałki
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • "Guarana" Ostrowska Klaudia
    "Guarana" Ostrowska Klaudia
    ul. Świerkowa 52
    Suwałki
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Hula-Hop Fitness Joanna Ołów
    Hula-Hop Fitness Joanna Ołów
    ul. Franciszkańska 2 lok. 1
    Suwałki
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Aquapark Suwałki
    Aquapark Suwałki
    ul. Papieża Jana Pawła II 7
    Suwałki
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Suwałki"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub