Zajęcia sportowe w Śremie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • KSA Fitness Zone
    KSA Fitness Zone
    ul. Powstańców Wielkopolskich 4a
    Śrem
    08:10 niedziela
    Płaski brzuch
    16:00 niedziela
    Płaski brzuch
    17:00 niedziela
    Indoorwalking®
    18:00 niedziela
    WZMACNIANIE & ROZCIĄGANIE
    19:00 niedziela
    ABT
    20:00 niedziela
    Indoorwalking®
    08:10 poniedziałek
    SPINNING ®
    17:00 poniedziałek
    AEROBIK&STEP- BASIC
    18:00 poniedziałek
    SPINNING ® INTERVAL EKSTENSYWNY
    19:00 poniedziałek
    SPINNING ® RECOVERY
    20:00 poniedziałek
    Indoorwalking®
    08:00 wtorek
    TRX
    17:50 wtorek
    BODY PUMP ® -LES MILLS
    18:00 wtorek
    PŁASKI BRZUCH.
    19:00 wtorek
    SPINNING ® ENDURANCE
    20:00 wtorek
    TRX
    08:10 środa
    WZMACNIANIE & ROZCIĄGANIE
    17:00 środa
    TRX
    18:00 środa
    ABT
    19:00 środa
    WZMACNIANIE & ROZCIĄGANIE
    20:00 środa
    TRENING SPARTACUSA
    17:00 czwartek
    ABT
    18:00 czwartek
    Indoorwalking®
    19:00 czwartek
    SPINNING ® ENDURANCE
    20:00 czwartek
    BODY PUMP ® -LES MILLS
    09:00 piątek
    SIŁOWNIA 9:00-18:00
    10:00 piątek
    SPINNING ® RECOVERY
    pokaż więcej
  • 12:00 niedziela
    grupa do 4 os.
    14:30 niedziela
    grupa do 4 os.
    15:00 niedziela
    grupa do 4 os.
    15:30 niedziela
    grupa do 4 os.
    15:45 niedziela
    grupa do 4 os.
    16:30 niedziela
    Zajęcia indywidualne
    17:00 niedziela
    grupa do 4 os.
    17:15 niedziela
    grupa do 4 os.
    17:45 niedziela
    grupa do 4 os.
    18:00 niedziela
    grupa do 10 os.
    18:15 niedziela
    grupa do 4 os.
    18:45 niedziela
    grupa do 4 os.
    19:00 niedziela
    grupa do 4 os.
    19:30 niedziela
    grupa do 4 os.
    20:00 niedziela
    grupa do 4 os.
    20:15 niedziela
    grupa do 4 os.
    06:15 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    14:15 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    15:00 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    15:30 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    15:45 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    16:00 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    16:30 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    17:00 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    17:15 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    17:30 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    17:45 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    18:00 poniedziałek
    Zajęcia indywidualne
    18:15 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    18:30 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    18:45 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    19:15 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    19:30 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    20:00 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    20:15 poniedziałek
    grupa do 4 os.
    14:15 wtorek
    grupa do 4 os.
    15:00 wtorek
    grupa do 4 os.
    15:30 wtorek
    grupa do 4 os.
    15:45 wtorek
    grupa do 4 os.
    16:30 wtorek
    grupa do 4 os.
    17:15 wtorek
    grupa do 4 os.
    06:15 środa
    grupa do 4 os.
    14:15 środa
    grupa do 4 os.
    15:00 środa
    grupa do 4 os.
    15:30 środa
    grupa do 4 os.
    15:45 środa
    grupa do 4 os.
    16:30 środa
    grupa do 4 os.
    17:00 środa
    grupa do 4 os.
    17:15 środa
    grupa do 4 os.
    18:00 środa
    grupa do 4 os.
    18:15 środa
    grupa do 4 os.
    18:45 środa
    grupa do 4 os.
    19:00 środa
    grupa do 4 os.
    19:30 środa
    grupa do 4 os.
    20:15 środa
    grupa do 4 os.
    21:00 środa
    grupa do 4 os.
    14:00 czwartek
    grupa do 4 os.
    15:00 czwartek
    grupa do 4 os.
    15:30 czwartek
    grupa do 4 os.
    15:45 czwartek
    grupa do 4 os.
    16:00 czwartek
    grupa do 4 os.
    16:30 czwartek
    grupa do 4 os.
    17:15 czwartek
    grupa do 10 os.
    18:00 czwartek
    grupa do 4 os.
    18:15 czwartek
    grupa do 10 os.
    18:45 czwartek
    grupa do 4 os.
    19:00 czwartek
    grupa do 4 os.
    19:15 czwartek
    grupa do 4 os.
    19:30 czwartek
    grupa do 4 os.
    20:00 czwartek
    grupa do 4 os.
    20:15 czwartek
    grupa do 4 os.
    08:00 piątek
    grupa do 4 os.
    09:00 piątek
    grupa do 4 os.
    09:45 piątek
    grupa do 4 os.
    10:30 piątek
    grupa do 4 os.
    11:15 piątek
    grupa do 4 os.
    12:00 piątek
    grupa do 4 os.
    12:45 piątek
    grupa do 4 os.
    13:00 piątek
    grupa do 4 os.
    13:30 piątek
    grupa do 4 os.
    14:15 piątek
    grupa do 4 os.
    15:00 piątek
    grupa do 4 os.
    15:45 piątek
    grupa do 4 os.
    16:30 piątek
    grupa do 4 os.
    17:15 piątek
    grupa do 4 os.
    18:00 piątek
    grupa do 4 os.
    18:45 piątek
    grupa do 4 os.
    19:30 piątek
    grupa do 4 os.
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub Kohorta
    Klub Kohorta
    Staszica 1
    Śrem
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub Kohorta
    Klub Kohorta
    ul. Zamenhofa 1k
    Śrem
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Akademia Judo - Śrem
    Akademia Judo - Śrem
    Dąbrowa ul. ska 2 (Szkoła Podstawowa)
    Śrem
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Siłownia Atletic
    Siłownia Atletic
    Roweckiego 31
    Śrem
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Śrem"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub