Zajęcia sportowe w Sosnowcu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 poniedziałek
    Krav Maga grupa początkująca
    19:30 poniedziałek
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    18:00 środa
    Krav Maga grupa początkująca
    19:30 środa
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    pokaż więcej
  • 18:00 środa
    Aqua Aerobik
  • Centrum Treningowe II

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Crossclass
    Crossclass
    Ostrogorska 21
    Sosnowiec
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 16:00 dziś
    Capoeira dzieci - grupa mieszana
    17:05 dziś
    Capoeira dzieci - grupa zaawansowana
    18:10 dziś
    Capoeira maluchy - nowa grupa
    19:00 dziś
    Capoeira dzieci
    20:00 dziś
    Joga
    Piotr Przybyl
    16:15 poniedziałek
    Capoeira maluchy - grupa początkująca
    17:15 poniedziałek
    Capoeira maluchy - grupa początkująca
    18:15 poniedziałek
    Capoeira juniorzy - grupa początująca
    16:00 wtorek
    Capoeira dzieci - grupa mieszana
    17:15 wtorek
    Capoeira dzieci - grupa zaawansowana
    18:30 wtorek
    Capoeira dorośli - grupa mieszana
    20:00 wtorek
    Joga
    Piotr Przybyl
    17:00 środa
    Capoeira dzieci - grupa początkująca
    18:00 środa
    Capoeira maluchy - nowa grupa
    16:15 czwartek
    Capoeira maluchy - grupa początkująca
    17:15 czwartek
    Capoeira maluchy - grupa początkująca
    18:00 czwartek
    Capoeira juniorzy - grupa początująca
    19:30 czwartek
    Capoeira dorośli - grupa mieszana
    pokaż więcej
  • Favela
    Favela
    ul. Gospodarcza 2
    Sosnowiec
    11:00 niedziela
    AERIAL HOOP grupa A/B-Advanced/Beginner
    17:30 poniedziałek
    Tabata
    18:30 poniedziałek
    TRX+sztangi
    17:30 środa
    Tabata
    18:00 czwartek
    TRX+sztangi
    18:30 czwartek
    AERIAL HOOP grupa A-advanced
    pokaż więcej
  • Fitnesspark
    Fitnesspark
    Wojska Polskiego 181
    Sosnowiec
    08:00 niedziela
    ABS
    18:00 niedziela
    Zumba
    19:00 niedziela
    CROSSPOWER
    08:00 poniedziałek
    ABT
    17:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    18:30 poniedziałek
    TABATA
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    08:00 wtorek
    ABS
    09:00 wtorek
    Stretching
    18:00 wtorek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Dance Aerobik
    20:00 wtorek
    Boks
    08:00 środa
    ABT
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    18:30 środa
    TABATA
    19:30 środa
    SKALPEL
    08:00 czwartek
    ABS
    09:00 czwartek
    Stretching
    19:00 czwartek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 11:00 dziś
    Pilates body ball
    12:00 sobota
    JAZZ młodzież i dorośli
    13:30 sobota
    JAZZ młodzież i dorośli
    15:00 sobota
    JAZZ BALET
    09:00 niedziela
    Zumba
    10:00 niedziela
    Fat Burner
    16:30 niedziela
    JAZZ BALET
    17:30 niedziela
    JAZZ młodzież i dorośli
    19:00 niedziela
    WAH GWAN
    19:15 niedziela
    Trening Obwodowy
    20:00 niedziela
    BPU
    08:00 poniedziałek
    Zumba
    09:00 poniedziałek
    Bokwa
    10:00 poniedziałek
    "Projekt Plaża"
    16:00 poniedziałek
    Hip Hop
    17:00 poniedziałek
    Hip Hop
    18:00 poniedziałek
    Bokwa
    19:00 poniedziałek
    STRONG BODY WORKOUT
    20:15 poniedziałek
    BIKINI Workout
    09:00 wtorek
    BOKWA STEP & UP
    10:00 wtorek
    BIKINI Workout
    17:00 wtorek
    Step
    18:00 wtorek
    TABATA
    19:10 wtorek
    "Projekt Plaża"
    20:00 wtorek
    Yoga
    08:00 środa
    Zumba
    09:00 środa
    Fat Burner
    10:00 środa
    "Projekt Plaża"
    16:00 środa
    Hip Hop
    17:00 środa
    Hip Hop
    18:00 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Bokwa
    19:15 środa
    Trening Obwodowy
    20:00 środa
    Płaski brzuch
    09:30 czwartek
    BIKINI Workout
    16:00 czwartek
    BOKWA Bounce
    17:00 czwartek
    Zumba kids
    17:50 czwartek
    Trening Obwodowy
    18:00 czwartek
    Bokwa
    19:00 czwartek
    SEXY ZUMBA
    20:00 czwartek
    Yoga
    pokaż więcej
  • Sport Poziom 450
    Sport Poziom 450
    ul. Narutowicza 51
    Sosnowiec
    18:00 dziś
    PBU
    Agnieszka Rędzia
    19:00 dziś
    Zumba
    Sylwia Harbacz Mbengue
    20:00 dziś
    Joga
    Marta Sokołowska
    08:30 sobota
    Joga
    Marta Sokołowska
    10:00 sobota
    Trening funkcjonalny
    Magdalena Dorobisz
    11:00 sobota
    Jumping Frog
    Magda Dorobisz / Agnieszka Rędzia
    09:00 poniedziałek
    Jumping Frog
    Magdalena Dorobisz
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    Marta Sokołowska
    19:00 poniedziałek
    PBU
    Magdalena Dorobisz
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    Magdalena Dorobisz
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Sylwia Harbacz Mbengue
    17:00 wtorek
    Jumping Frog
    Agnieszka Rędzia
    18:00 wtorek
    PBU + Brzuch
    Monika Ejzak
    19:00 wtorek
    Cross Trening
    20:00 wtorek
    Fat Killer
    18:00 środa
    PBU
    Agnieszka Rędzia
    19:00 środa
    Tabata/Boot Camp
    Magdalena Dorobisz
    20:00 środa
    Joga
    Marta Sokołowska
    17:00 czwartek
    TBC
    Monika Ejzak
    18:00 czwartek
    Cross Trening
    19:00 czwartek
    Fat Killer
    20:00 czwartek
    Jumping Frog
    Agnieszka Rędzia
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    BPU
    19:00 dziś
    BodyShape
    09:00 sobota
    BPU
    10:00 sobota
    BPU
    11:00 sobota
    Zumba
    10:00 niedziela
    BPU
    11:00 niedziela
    Salsa Fit
    18:00 poniedziałek
    TBC
    19:00 poniedziałek
    BPU
    19:15 poniedziałek
    Power Cross
    20:00 poniedziałek
    BodyShape
    10:00 wtorek
    BPU
    17:00 wtorek
    BPU
    18:00 wtorek
    BPU
    19:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    Zumba
    17:00 środa
    BPU
    18:00 środa
    TBC
    19:00 środa
    BodyShape
    20:00 środa
    BPU
    10:00 czwartek
    BPU
    18:00 czwartek
    BPU
    19:00 czwartek
    BPU
    20:00 czwartek
    Salsa Fit
    20:00 czwartek
    Power Cross
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Sosnowiec"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub