Zajęcia sportowe w Sopocie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Calypso Sopot
    Calypso Sopot
    al. Niepodległości 697-701
    Sopot
    17:00 dziś
    Power pump
    Monika Baniewicz
    18:00 dziś
    Spinning Endurance
    Monika Baniewicz
    18:00 dziś
    Ladies Workout
    Kasia Szczęsna-Garsztka
    19:00 dziś
    Cross training
    Marcin Bochenek
    19:00 dziś
    Spinning fat burner
    Monika Baniewicz
    19:00 dziś
    Płaski brzuch
    Kasia Szczęsna-Garsztka
    20:00 dziś
    Joga
    Dominika Podkówka
    07:15 wtorek
    Functional Training
    Arek Kulesza
    08:30 wtorek
    TMT
    Kasia Szczęsna-Garsztka
    09:30 wtorek
    Płaski brzuch / Stretching
    Kasia Szczęsna-Garsztka
    17:00 wtorek
    Step
    Paulina Frankowska
    18:00 wtorek
    Fit ball
    Dorota Bratkowska
    18:00 wtorek
    Spinning Endurance
    Sylwester Koper
    18:30 wtorek
    TRX
    Marcin Bochenek
    18:30 wtorek
    Zajęcia biegowe
    Justyna Dereń
    19:00 wtorek
    ABT
    Dorota Bratkowska
    19:00 wtorek
    Spinning interval
    Sylwester Koper
    19:00 wtorek
    Cross training
    Krzysztof Kwasek
    20:00 wtorek
    Zumba
    Monika Kowalczyk
    21:00 wtorek
    Boks
    Dominik Kowalewski
    07:00 środa
    Spalanie na śniadanie
    Arek Kulesza
    07:15 środa
    Trening obwodowy
    Paulina Frankowska
    08:30 środa
    Płaski brzuch
    Robert Chudziński
    09:30 środa
    Funkcjonalny step
    Robert Chudziński
    11:00 środa
    Aktywny senior
    Dominik Kowalewski
    17:00 środa
    Zumba
    Kornelia Brozio
    18:00 środa
    Ladies Workout
    Kasia Szczęsna-Garsztka
    18:00 środa
    Spinning fat burner
    Monika Baniewicz
    18:00 środa
    Kettlebells
    Marcin Bochenek
    19:00 środa
    Pilates
    Ania Sułkowska
    19:00 środa
    Spinning Endurance
    Monika Baniewicz
    19:00 środa
    Cross training
    Krzysztof Kwasek
    20:00 środa
    Salsa fit
    Robert Jażdżewski
    21:00 środa
    Sexy dance
    Robert Jażdżewski
    07:15 czwartek
    Functional Training
    Arek Kulesza
    08:15 czwartek
    Fit Zen
    Arek Kulesza
    09:30 czwartek
    Trening obwodowy
    Paulina Frankowska
    10:30 czwartek
    Płaski brzuch / Stretching
    Paulina Frankowska
    17:00 czwartek
    ABT
    Justyna Dereń
    18:00 czwartek
    Power pump
    Monika Kowalczyk
    18:00 czwartek
    Mix hill
    Adrian Kamola
    18:00 czwartek
    Cross training
    Krzysztof Kwasek
    18:30 czwartek
    Zajęcia biegowe
    Justyna Dereń
    19:00 czwartek
    Perfect body
    Krzysztof Kwasek
    19:00 czwartek
    Spinning interval
    Adrian Kamola
    20:00 czwartek
    Joga
    Dominika Podkówka
    10:00 piątek
    Trening obwodowy
    Paulina Frankowska
    10:00 piątek
    Spinning interval
    Sylwester Koper
    11:00 piątek
    Płaski brzuch
    Paulina Frankowska
    12:00 piątek
    Latino solo
    Wiktoria Radke
    14:00 piątek
    Joga
    Dominika Podkówka
    09:00 sobota
    Fit forma
    Robert Jażdżewski
    10:00 sobota
    Robix
    Robert Jażdżewski
    11:00 sobota
    Dance
    Wiktoria Radke
    07:15 niedziela
    Functional Training
    Arek Kulesza
    08:30 niedziela
    Zumba toning
    Marta Frydrychowska
    09:30 niedziela
    Pump attack
    Marta Frydrychowska
    17:00 niedziela
    Zumba
    Ania Cegłowska
    18:00 niedziela
    Power pump
    Monika Baniewicz
    18:30 niedziela
    Zajęcia biegowe
    Justyna Dereń
    19:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Paulina Frankowska
    19:00 niedziela
    Spinning interval
    Monika Baniewicz
    19:00 niedziela
    Cross training
    Krzysztof Kwasek
    20:00 niedziela
    TBC
    Paulina Frankowska
    20:00 niedziela
    Spinning fat burner
    Arek Kulesza
    21:00 niedziela
    Boks
    Dominik Kowalewski
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Grupa początkująca
    11:30 wtorek
    Joga dla mam z dziećmi
    17:30 wtorek
    Joga w ciąży
    19:00 wtorek
    Grupa ogólna
    08:30 środa
    Grupa ogólna
    19:00 środa
    Joga dla kręgosłupa
    17:30 czwartek
    Joga w ciąży
    19:00 czwartek
    Grupa ogólna
    09:00 piątek
    Grupa początkująca
    09:30 sobota
    Grupa ogólna
    11:15 sobota
    Joga dla dzieci
    pokaż więcej
  • 19:15 środa
    Joga
  • 20:15 dziś
    Jędrne pośladki, płaski brzuch
    20:15 dziś
    Fitness
    10:00 wtorek
    Pilates
    19:00 wtorek
    Latino Dance
    20:15 wtorek
    Power Pilates
    10:00 środa
    Mama i dziecko
    10:00 środa
    Pilates
    20:15 środa
    Fat Killer
    20:15 środa
    Trening interwałowy
    10:00 czwartek
    Pilates
    10:00 niedziela
    Pilates
    19:00 niedziela
    Pilates
    20:15 niedziela
    Zumba
    pokaż więcej
  • 18:00 wtorek
    Kung Fu - początkująca
    Przemysław Mogiełka
    18:00 czwartek
    Kung Fu - początkująca
    Przemysław Mogiełka
  • Sheraton Sopot Spa
    Sheraton Sopot Spa
    ul. Powstańców Warszawy 10
    Sopot
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Aquapark Sopot
    Aquapark Sopot
    ul. Zamkowa Góra 3-5
    Sopot
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • CrossFit Trójmiasto
    CrossFit Trójmiasto
    3 Maja 69C
    Sopot
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klinika Stresu
    Klinika Stresu
    Kraszewskiego 31
    Sopot
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Sopot"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub