Zajęcia sportowe w Słupsku

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • JUSTinFIT
    JUSTinFIT
    ul. Zaborowskiej 2
    Słupsk
    17:30 dziś
    Body Ball
    18:30 dziś
    BUP
    18:50 dziś
    BodyShape
    18:30 wtorek
    ZUMBA
    18:30 środa
    BUP
    18:50 środa
    BUP
    18:30 czwartek
    Stretching & Pilates
    18:30 piątek
    BodyShape
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    grupa tanczena LEMON DROPS
    18:10 dziś
    HOT BODY
    19:20 dziś
    Pilar's Gym
    08:30 wtorek
    Cross Trening
    09:40 wtorek
    HOT MAMA - zajęcia dla ciężarnych
    17:00 wtorek
    grupa tanczena LEMON DROPS
    18:10 wtorek
    Płaski brzuch - basic
    19:20 wtorek
    Pilates
    17:00 środa
    Yoga Fit
    18:10 środa
    HOT BODY
    19:20 środa
    Pilar's Gym
    08:30 czwartek
    Płaski brzuch
    09:40 czwartek
    HOT MAMA - zajęcia dla ciężarnych
    17:00 czwartek
    grupa tanczena LEMON DROPS
    18:10 czwartek
    Płaski brzuch
    19:20 czwartek
    Pilates/zdrowy kręgosłup
    18:10 piątek
    Yoga Fit
    19:20 piątek
    HOT BODY
    20:30 piątek
    Pilar's Gym
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Płaski brzuch
    17:00 dziś
    Indoor Cycling
    18:00 dziś
    ABT
    19:05 dziś
    Body Shape
    20:10 dziś
    Zumba
    09:00 wtorek
    Indoor Cycling
    17:00 wtorek
    Crossfit
    18:00 wtorek
    Body Sculpt
    19:05 wtorek
    Step Dance
    20:10 wtorek
    Pilates
    08:45 środa
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 środa
    Smukłe uda
    18:00 środa
    Indoor Cycling
    19:05 środa
    Body Shape
    20:10 środa
    Płaski brzuch
    09:00 czwartek
    Poranne Spalanie
    17:00 czwartek
    Crossfit
    18:00 czwartek
    Indoor Cycling
    19:05 czwartek
    Body Pump
    20:10 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    08:45 piątek
    Body Pump
    17:00 piątek
    Indoor Cycling
    18:00 piątek
    Zumba
    19:05 piątek
    Lady Fit
    pokaż więcej
  • Aktywna Fabryka
    Aktywna Fabryka
    ul. Wrocławska 44c
    Słupsk
    09:00 wtorek
    cardio
    Michał Borecki
  • 17:00 dziś
    Cross Fitnesska
    18:00 dziś
    Spinning Strenght
    18:00 dziś
    Płaski brzuch
    19:00 dziś
    Spinning Interval
    19:00 dziś
    XCO
    20:00 dziś
    Zumba
    08:00 wtorek
    Tabata
    10:30 wtorek
    Tabata
    14:30 wtorek
    TBC
    17:00 wtorek
    FitBall
    18:00 wtorek
    ABT
    19:00 wtorek
    Power Pump
    19:00 wtorek
    Spinning Strenght
    20:00 wtorek
    Spinning Strenght
    20:00 wtorek
    Stretching
    08:00 środa
    Power Pump
    09:00 środa
    Spinning Endurance
    18:00 środa
    Spinning Strenght
    18:00 środa
    Power Pump
    19:00 środa
    Spinning Interval
    19:00 środa
    XCO
    20:00 środa
    Zumba
    08:00 czwartek
    XCO
    18:00 czwartek
    Power Girls
    19:00 czwartek
    Spinning Strenght
    19:00 czwartek
    Power Pump
    20:00 czwartek
    Spinning Strenght
    20:00 czwartek
    Cross Fitnesska
    08:00 piątek
    Cross Fitnesska
    18:00 piątek
    Power Ski
    19:00 piątek
    ABT
    20:00 piątek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    I GRUPA 5-8 LAT OYAMA KARATE
    17:15 dziś
    III GRUPA OD 9 LAT OYAMA KARATE
    17:30 dziś
    Pilates
    18:30 dziś
    ABF
    18:30 dziś
    POWER GYM + BRZUCH
    19:30 dziś
    Trampoliny
    16:30 wtorek
    II GRUPA 5-8 LAT OYAMA KARATE
    17:25 wtorek
    KICKBOXING - MUAY THAI
    17:30 wtorek
    Pilates
    18:30 wtorek
    Indoor Cycling
    18:30 wtorek
    SLIDE FIT
    19:30 wtorek
    Trampoliny
    20:30 wtorek
    CROSFIT
    16:30 środa
    I GRUPA 5-8 LAT OYAMA KARATE
    17:15 środa
    III GRUPA OD 9 LAT OYAMA KARATE
    17:30 środa
    BOSU/TBC
    18:30 środa
    Zumba
    18:30 środa
    BODY BALL
    19:30 środa
    ABF
    19:30 środa
    Zumba
    19:30 środa
    POWER GYM + BRZUCH
    20:30 środa
    PILATES / STREACHING
    16:30 czwartek
    II GRUPA 5-8 LAT OYAMA KARATE
    17:25 czwartek
    KICKBOXING - MUAY THAI
    17:30 czwartek
    Pilates
    18:30 czwartek
    Indoor Cycling
    18:30 czwartek
    XCO
    19:30 czwartek
    Trampoliny
    17:30 piątek
    STEP / ABF
    18:30 piątek
    POWER GYM + BRZUCH
    19:30 piątek
    Trampoliny
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Ass Killer
    17:00 dziś
    CROSSFIT
    18:00 dziś
    Fat burning
    19:05 dziś
    Indoor Cycling
    20:10 dziś
    Pilates
    09:00 wtorek
    Poranne Spalanie
    16:30 wtorek
    Brzuch express
    17:00 wtorek
    TABATA
    18:00 wtorek
    Indoor Cycling
    19:05 wtorek
    Body Pump
    20:10 wtorek
    Bosu
    09:00 środa
    Indoor Cycling
    16:00 środa
    Ass Killer
    17:00 środa
    CROSSFIT
    18:00 środa
    Body Pump
    19:05 środa
    HIIT / TBC
    20:10 środa
    Yoga
    10:30 czwartek
    Płaski brzuch
    16:00 czwartek
    ABT
    17:00 czwartek
    TABATA
    17:30 czwartek
    Indoor Cycling
    18:30 czwartek
    Zumba
    19:30 czwartek
    Pilates
    09:00 piątek
    CROSSFIT
    10:00 piątek
    Yoga
    17:00 piątek
    Indoor Cycling
    18:00 piątek
    TABATA
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Gr. przedszkolna (4-6lat)
    17:45 dziś
    Gr. wczesnoszkolna (7-9lat)
    18:45 dziś
    Gr. szkolna (10-12lat)
    19:00 dziś
    Młodzież i dorośli (od 13 lat)
    19:45 dziś
    Młodzież i dorośli (od 13 lat)
    16:15 czwartek
    Gr. przedszkolna (4-6lat)
    17:00 czwartek
    Gr. wczesnoszkolna (7-9lat)
    18:00 czwartek
    Gr. szkolna (10-12lat)
    pokaż więcej
  • 16:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    18:05 dziś
    Ladies Pump
    19:10 dziś
    Pilates&stretch
    20:15 dziś
    Twerk
    06:05 wtorek
    Intwerwał
    08:15 wtorek
    ABS&Stretch
    09:30 wtorek
    Joga
    10:30 wtorek
    Ciąża w formie
    17:00 wtorek
    Taniec Dancehall
    18:05 wtorek
    Pound Cardio
    19:10 wtorek
    Circuit Trening
    20:15 wtorek
    Power Joga
    06:05 środa
    Cross
    08:15 środa
    Circuit Trening
    09:30 środa
    Pilates&stretch
    16:00 środa
    FitBall
    18:05 środa
    Circuit Trening
    19:10 środa
    Step
    20:15 środa
    Twerk
    06:05 czwartek
    Functional Fire
    08:15 czwartek
    Body Shape
    10:30 czwartek
    Mamy i Maluchy
    17:00 czwartek
    Taniec Dancehall
    18:05 czwartek
    Functional Fire
    19:10 czwartek
    Pound Cardio
    20:15 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    06:05 piątek
    Functional Fire
    08:15 piątek
    Power TBC
    09:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    16:00 piątek
    Pilates&stretch
    18:05 piątek
    Ladies Pump
    19:10 piątek
    Step
    pokaż więcej
  • 17:30 dziś
    BodyBall
    18:30 dziś
    BUP
    18:30 wtorek
    Zumba
    18:30 środa
    BUP
    18:30 czwartek
    Stretching&relaks
    18:30 piątek
    BodyShape
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Słupsk"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub