Zajęcia sportowe w Rzeszowie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:00 wtorek
    joga
    Anna Test
    14:00 wtorek
    joga
    Anna Test
    08:00 czwartek
    tbc
    Anna Test
    10:15 sobota
    tbc
    Anna Test
    pokaż więcej
  • 09:30 wtorek
    PILATES MIX
    Ania Wojtera
    11:00 wtorek
    Pilates z BOBASEM
    Ania Wojtera
    17:00 wtorek
    Trening posturalny
    Ania Wojtera
    19:15 wtorek
    PILATES DLA SZTYWNIAKÓW ;-)
    Ania Wojtera
    09:30 środa
    Pilates Seniora
    Ania Wojtera
    11:15 środa
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Ania Wojtera
    16:30 środa
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Ania Wojtera
    18:00 środa
    Trening posturalny
    19:15 środa
    PILATES Z GADŻETAMI
    Ania Wojtera
    09:30 czwartek
    Pilates Seniora
    11:00 czwartek
    Pilates z BOBASEM
    Ania Wojtera
    18:00 czwartek
    Trening posturalny
    Ania Wojtera
    09:30 piątek
    Pilates Seniora
    Ania Wojtera
    16:45 piątek
    Pilates FLOW
    Ania Wojtera
    19:15 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    09:30 sobota
    Pilates
    Ania Wojtera
    10:45 sobota
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Ania Wojtera
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 20:30 dziś
    TRX
    Anna Pietrasz
    09:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Łukasz Pilch
    10:00 wtorek
    Super Senior
    Łukasz Pilch
    16:00 wtorek
    Kick boxing
    Wiesław Kania
    17:00 wtorek
    Fat burning
    17:30 wtorek
    TRX
    Anna Pietrasz
    18:00 wtorek
    Cycling
    Kinga Jakieła
    18:00 wtorek
    Step basic
    Agnieszka Worek
    18:30 wtorek
    Zajęcia dla dzieci
    Katarzyna Boroń
    19:00 wtorek
    Cycling
    Kinga Jakieła
    19:00 wtorek
    BoSu & Shape
    Magdalena Łopuszańska
    19:30 wtorek
    Stop cellulit
    Katarzyna Boroń
    20:30 wtorek
    deepWORK
    20:30 wtorek
    Stretching
    Katarzyna Boroń
    08:30 środa
    ABT
    09:30 środa
    Pilates
    17:30 środa
    deepWORK
    18:00 środa
    Stretching
    Agata Niedziałek
    18:30 środa
    Step choreografia
    Agnieszka Worek
    19:00 środa
    Cycling
    Paweł Szumełda
    19:30 środa
    Płaski brzuch
    Magdalena Łopuszańska
    19:30 środa
    Pożeracz tłuszczu
    20:30 środa
    Pump
    Mateusz Daćko
    20:30 środa
    BoSu
    Magdalena Łopuszańska
    08:30 czwartek
    TRX
    Mateusz Daćko
    09:30 czwartek
    Super Senior
    Łukasz Pilch
    16:00 czwartek
    Kick boxing
    Wiesław Kania
    17:30 czwartek
    TRX
    Mateusz Daćko
    18:30 czwartek
    Pilates
    Agnieszka Worek
    19:00 czwartek
    Cycling
    Kinga Jakieła
    19:30 czwartek
    Zumba
    Joanna Szczerbaty
    19:30 czwartek
    Body Ball
    Agnieszka Worek
    10:00 piątek
    TBC
    Alicja Korbecka
    10:00 piątek
    Joga
    Agata Niedziałek
    11:00 piątek
    TRX
    13:00 piątek
    Jędrne pośladki
    Magdalena Łopuszańska
    09:00 sobota
    TRX
    09:00 sobota
    Pilates
    09:30 sobota
    Cycling
    09:00 niedziela
    TBC
    Alicja Korbecka
    10:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Łukasz Pilch
    16:30 niedziela
    Step
    16:30 niedziela
    Zajęcia dla dzieci
    Ewelina Jodko
    17:30 niedziela
    ABT basic
    18:00 niedziela
    Cycling
    Kinga Jakieła
    18:00 niedziela
    BoSu Express
    Agata Niedziałek
    18:30 niedziela
    Power Pump
    19:00 niedziela
    Joga
    Agata Niedziałek
    19:30 niedziela
    Cycling
    Paweł Szumełda
    19:30 niedziela
    Zumba
    Joanna Szczerbaty
    20:00 niedziela
    Body Ball
    Agnieszka Worek
    20:30 niedziela
    TRX
    Łukasz Pilch
    pokaż więcej
  • 20:30 dziś
    Pilates
    Magdalena Łazarów
    09:00 wtorek
    Senior 50+
    Magdalena Łazarów
    16:30 wtorek
    Karate
    Piotr Ramot
    17:30 wtorek
    Karate
    Piotr Ramot
    18:30 wtorek
    Karate
    Marta Niewczas
    19:30 wtorek
    Mart - Bo
    Marta Niewczas
    20:30 wtorek
    Spartan
    Patryk Niewczas-Czarny
    16:30 środa
    Karate
    Wojciech Gwardecki
    17:30 środa
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    18:30 środa
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    19:30 środa
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    20:30 środa
    Pilates
    Magdalena Łazarów
    09:00 czwartek
    Senior 50+
    Magdalena Łazarów
    16:30 czwartek
    Karate
    Piotr Ramot
    17:30 czwartek
    Karate
    Piotr Ramot
    18:30 czwartek
    Karate
    Marta Niewczas
    19:30 czwartek
    Mart - Bo
    Marta Niewczas
    16:30 piątek
    Karate
    Wojciech Gwardecki
    17:30 piątek
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    18:30 piątek
    Karate
    Marta Niewczas
    19:30 piątek
    Spartan
    Patryk Niewczas-Czarny
    10:00 sobota
    Osoby niepełnosprawne
    Piotr Ramot
    11:00 sobota
    Osoby niepełnosprawne
    Magdalena Łazarów
    pokaż więcej
  • 20:00 dziś
    Tabata
    20:30 dziś
    Zumba
    08:30 wtorek
    Body shape
    16:30 wtorek
    Socatots
    17:00 wtorek
    Płaski brzuch
    17:00 wtorek
    TRX Intro
    17:30 wtorek
    BJJ
    17:30 wtorek
    Dance shape
    18:00 wtorek
    Circuit Training
    18:30 wtorek
    Project Slim
    18:30 wtorek
    Joga
    19:00 wtorek
    Cycling
    19:00 wtorek
    Power step
    19:30 wtorek
    Bikini fit
    20:15 wtorek
    TRX MC
    20:30 wtorek
    Plus dance
    10:00 środa
    Aktywny poranek
    16:30 środa
    BJJ Kids
    17:30 środa
    Pump
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    17:30 środa
    Balet
    18:00 środa
    Bosu
    18:00 środa
    Cycling
    18:30 środa
    Pentabat
    18:30 środa
    Aerodance
    19:00 środa
    Pilates
    19:00 środa
    Fit cage
    19:30 środa
    Akademia FF
    19:30 środa
    Stretching
    20:00 środa
    Circuit Training
    08:30 czwartek
    Pilates
    16:30 czwartek
    Socatots
    16:30 czwartek
    Zumba kids
    17:00 czwartek
    Jump fit
    17:30 czwartek
    BJJ
    17:30 czwartek
    Płaski brzuch
    18:00 czwartek
    Circuit Training
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    TBC
    19:00 czwartek
    Cycling
    19:00 czwartek
    Core & Stretch
    19:00 czwartek
    Akademia FF
    19:30 czwartek
    Project Slim
    20:15 czwartek
    TRX MC
    20:30 czwartek
    Plus dance
    08:30 piątek
    Cross Fight
    10:00 piątek
    Aktywny poranek
    17:00 piątek
    Płaski brzuch
    17:30 piątek
    Power step
    17:30 piątek
    Body balance
    18:30 piątek
    Body shape
    19:00 piątek
    Step & Shape
    19:30 piątek
    Stretching
    09:00 sobota
    Zumba kids
    10:00 sobota
    BJJ Kids
    10:00 sobota
    Socatots
    10:00 sobota
    Balet
    10:00 sobota
    Strong&Stretch
    11:00 sobota
    Balet
    12:30 sobota
    Circuit Training
    10:00 niedziela
    MCCT
    Daniel Oklejewicz
    11:00 niedziela
    Stretching
    pokaż więcej
  • 20:00 dziś
    Stretching
    Łukasz Pilch
    08:30 wtorek
    Perfect body
    Anna Pietrasz
    09:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Pietrasz
    17:00 wtorek
    Latino power
    Katarzyna Boroń
    18:00 wtorek
    Cycling
    Jacek Zięba
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Łukasz Pilch
    19:00 wtorek
    Strong Pump
    Jacek Zięba
    19:00 wtorek
    Cycling
    Łukasz Pilch
    20:00 wtorek
    Joga
    Barbara Płonka
    08:30 środa
    Cycling
    Anna Pietrasz
    09:30 środa
    Latino power
    Katarzyna Boroń
    16:00 środa
    ABT & Stretch
    Justyna Magryś
    17:00 środa
    Pump
    Piotr Paterek
    18:00 środa
    Pilates
    Joanna Kogut
    18:30 środa
    Cycling
    Anna Pietrasz
    19:00 środa
    Zumba
    Weronika Antoniewicz
    08:30 czwartek
    Joga
    Barbara Płonka
    11:00 czwartek
    TBC Basic
    Anna Pietrasz
    12:00 czwartek
    Pump
    Łukasz Pilch
    17:00 czwartek
    Pump
    18:00 czwartek
    Akcja bikini
    Justyna Magryś
    18:30 czwartek
    Cycling
    Paweł Szumełda
    19:00 czwartek
    Body ball & Body shape
    Justyna Magryś
    10:00 piątek
    Latino power
    Katarzyna Boroń
    11:00 piątek
    Pump
    12:00 piątek
    Cycling
    10:00 sobota
    Pump
    11:00 sobota
    Cycling
    08:30 niedziela
    Gym & Bike
    Anna Pietrasz
    16:00 niedziela
    Step & Shape basic
    Justyna Magryś
    17:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Łukasz Pilch
    17:30 niedziela
    Cycling
    Anna Pietrasz
    18:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Justyna Magryś
    19:00 niedziela
    Pump
    Jacek Zięba
    19:00 niedziela
    Cycling
    Anna Pietrasz
    20:00 niedziela
    Akcja bikini
    Justyna Magryś
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Mdance
    Mdance
    ul. Bohaterów 5
    Rzeszów
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Rzeszów"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub