Zajęcia sportowe w Rzeszowie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 08:00 wtorek
    joga
    Anna Test
    14:00 wtorek
    joga
    Anna Test
    08:00 czwartek
    tbc
    Anna Test
    10:15 sobota
    tbc
    Anna Test
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fithouse
    Fithouse
    Strzyżowska 42
    Rzeszów
    16:45 dziś
    STEP & SHAPE
    Ania Wojtera
    18:00 dziś
    Trening posturalny
    Ania Wojtera
    19:15 dziś
    Pilates
    Ania Wojtera
    09:30 wtorek
    PILATES MIX
    Ania Wojtera
    11:00 wtorek
    Pilates z BOBASEM
    Ania Wojtera
    17:00 wtorek
    Trening posturalny
    Ania Wojtera
    19:15 wtorek
    PILATES DLA SZTYWNIAKÓW ;-)
    Ania Wojtera
    09:30 środa
    Pilates Seniora
    Ania Wojtera
    11:15 środa
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Ania Wojtera
    16:30 środa
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Ania Wojtera
    18:00 środa
    Trening posturalny
    19:15 środa
    PILATES Z GADŻETAMI
    Ania Wojtera
    09:30 czwartek
    Pilates Seniora
    11:00 czwartek
    Pilates z BOBASEM
    Ania Wojtera
    18:00 czwartek
    Trening posturalny
    Ania Wojtera
    09:30 piątek
    Pilates Seniora
    Ania Wojtera
    16:45 piątek
    Pilates FLOW
    Ania Wojtera
    19:15 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    09:30 sobota
    Pilates
    Ania Wojtera
    10:45 sobota
    Pilates dla kobiet w ciąży
    Ania Wojtera
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    17:30 dziś
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    18:30 dziś
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    19:30 dziś
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    20:30 dziś
    Pilates
    Magdalena Łazarów
    09:00 wtorek
    Senior 50+
    Magdalena Łazarów
    16:30 wtorek
    Karate
    Piotr Ramot
    17:30 wtorek
    Karate
    Piotr Ramot
    18:30 wtorek
    Karate
    Marta Niewczas
    19:30 wtorek
    Mart - Bo
    Marta Niewczas
    20:30 wtorek
    Spartan
    Patryk Niewczas-Czarny
    16:30 środa
    Karate
    Wojciech Gwardecki
    17:30 środa
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    18:30 środa
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    19:30 środa
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    20:30 środa
    Pilates
    Magdalena Łazarów
    09:00 czwartek
    Senior 50+
    Magdalena Łazarów
    16:30 czwartek
    Karate
    Piotr Ramot
    17:30 czwartek
    Karate
    Piotr Ramot
    18:30 czwartek
    Karate
    Marta Niewczas
    19:30 czwartek
    Mart - Bo
    Marta Niewczas
    16:30 piątek
    Karate
    Wojciech Gwardecki
    17:30 piątek
    Karate
    Agnieszka Sajdutka
    18:30 piątek
    Karate
    Marta Niewczas
    19:30 piątek
    Spartan
    Patryk Niewczas-Czarny
    10:00 sobota
    Osoby niepełnosprawne
    Piotr Ramot
    11:00 sobota
    Osoby niepełnosprawne
    Magdalena Łazarów
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    BJJ Kids
    17:00 dziś
    TBC
    17:30 dziś
    Jump tramp
    18:00 dziś
    Cycling
    18:00 dziś
    Płaski brzuch
    18:00 dziś
    Powet pilates
    18:30 dziś
    Latin dance
    18:30 dziś
    Pump
    19:00 dziś
    Fit cage
    19:00 dziś
    ABT Shape
    19:30 dziś
    Stretching
    19:30 dziś
    akademia FF
    20:00 dziś
    Tabata
    20:30 dziś
    Zumba
    08:30 wtorek
    Body shape
    16:30 wtorek
    Socatots
    17:00 wtorek
    Płaski brzuch
    17:00 wtorek
    TRX Intro
    17:30 wtorek
    BJJ
    17:30 wtorek
    Dance shape
    18:00 wtorek
    Circuit Training
    18:30 wtorek
    Project Slim
    18:30 wtorek
    Joga
    19:00 wtorek
    Cycling
    19:00 wtorek
    Power step
    19:30 wtorek
    Bikini fit
    20:15 wtorek
    TRX MC
    20:30 wtorek
    Plus dance
    10:00 środa
    Aktywny poranek
    16:30 środa
    BJJ Kids
    17:30 środa
    Pump
    17:30 środa
    Płaski brzuch
    17:30 środa
    Balet
    18:00 środa
    Bosu
    18:00 środa
    Cycling
    18:30 środa
    Pentabat
    18:30 środa
    Aerodance
    19:00 środa
    Pilates
    19:00 środa
    Fit cage
    19:30 środa
    Akademia FF
    19:30 środa
    Stretching
    20:00 środa
    Circuit Training
    08:30 czwartek
    Pilates
    16:30 czwartek
    Socatots
    16:30 czwartek
    Zumba kids
    17:00 czwartek
    Jump fit
    17:30 czwartek
    BJJ
    17:30 czwartek
    Płaski brzuch
    18:00 czwartek
    Circuit Training
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    TBC
    19:00 czwartek
    Cycling
    19:00 czwartek
    Core & Stretch
    19:00 czwartek
    Akademia FF
    19:30 czwartek
    Project Slim
    20:15 czwartek
    TRX MC
    20:30 czwartek
    Plus dance
    08:30 piątek
    Cross Fight
    10:00 piątek
    Aktywny poranek
    17:00 piątek
    Płaski brzuch
    17:30 piątek
    Power step
    17:30 piątek
    Body balance
    18:30 piątek
    Body shape
    19:00 piątek
    Step & Shape
    19:30 piątek
    Stretching
    09:00 sobota
    Zumba kids
    10:00 sobota
    BJJ Kids
    10:00 sobota
    Socatots
    10:00 sobota
    Balet
    10:00 sobota
    Strong&Stretch
    11:00 sobota
    Balet
    12:30 sobota
    Circuit Training
    10:00 niedziela
    MCCT
    Daniel Oklejewicz
    11:00 niedziela
    Stretching
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Mdance
    Mdance
    ul. Bohaterów 5
    Rzeszów
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Rzeszów"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub