Zajęcia sportowe w Raszynie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Julia Smolińska
    10:00 piątek
    Stop cellulit
    Agnieszka Kowalska
    10:30 piątek
    Joga
    Justyna Moćko
    11:00 piątek
    Szkola daVinnci
    11:00 piątek
    Brzuchy
    12:00 piątek
    Szkola daVinnci
    18:00 piątek
    Multi Cross
    Damian Lipczyński
    18:00 piątek
    Step
    Ola Ciechalska
    18:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Wypych
    18:30 piątek
    Brzuchy
    19:00 piątek
    Afro Latin Funk
    Jacek Kowalczyk
    19:00 piątek
    Fatburning bike
    Bogdan Gancarz
    19:00 piątek
    Speedball
    Ola Ciechalska
    20:00 piątek
    FitGym
    Ola Ciechalska
    20:00 piątek
    Stretching
    09:00 sobota
    FitGym
    Natalia Frost
    10:00 sobota
    Trening funkcjonalny
    10:00 sobota
    Piłki
    Danuta Józefowicz
    10:00 sobota
    TBC
    Natalia Frost
    11:00 sobota
    Extreme Bike Challenge
    11:00 sobota
    Pilates
    Danuta Józefowicz
    11:00 sobota
    Brzuchy
    12:00 sobota
    Gravity Yoga
    Danuta Józefowicz
    12:00 sobota
    Salsa
    Jacek Kowalczyk
    13:00 sobota
    Salsation
    Jacek Kowalczyk
    15:00 sobota
    Boks
    Rafał Jackiewicz
    16:00 sobota
    Boks
    Rafał Jackiewicz
    16:00 sobota
    Stop cellulit
    Katarzyna Grzywacz
    17:00 sobota
    Szermierka
    18:30 sobota
    Brzuchy
    08:30 niedziela
    Joga
    Jolanta Ludwiczuk
    09:30 niedziela
    Stretching
    10:00 niedziela
    TBC
    Ola Łużecka
    11:00 niedziela
    Zumba
    Ola Łużecka
    11:00 niedziela
    Brzuchy
    16:00 niedziela
    FitGym
    Magdalena Kowalska
    16:00 niedziela
    Power stretching
    Kasia Kornaszewska
    17:00 niedziela
    Pole dance
    Kasia Kornaszewska
    17:00 niedziela
    Energy bike
    Magdalena Kowalska
    18:30 niedziela
    Brzuchy
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Ola Łużecka
    09:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup/Stretching
    Anna Wypych
    10:00 poniedziałek
    Fatburning bike
    Bogdan Gancarz
    10:00 poniedziałek
    Zumba
    Ola Łużecka
    10:00 poniedziałek
    Brzuchy
    12:00 poniedziałek
    Aktywny senior
    Danuta Józefowicz
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Natalia Frost
    17:30 poniedziałek
    Akrobatyka
    18:00 poniedziałek
    FitGym
    Anna Wypych
    18:00 poniedziałek
    Multi Cross
    Damian Lipczyński
    18:30 poniedziałek
    Brzuchy
    19:00 poniedziałek
    Power joga
    Anna Wypych
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Natalia Frost
    19:00 poniedziałek
    Extreme Bike Challenge
    Bogdan Gancarz
    19:00 poniedziałek
    Kettlebells
    Mikołaj Omieciński
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Natalia Frost
    20:00 poniedziałek
    Samoobrona dla kobiet
    Mateusz Burdan
    20:00 poniedziałek
    Stretching
    20:30 poniedziałek
    Pole dance
    Kasia Kornaszewska
    09:00 wtorek
    Multi Cross
    Tomek Jaworski
    09:00 wtorek
    TBC
    Natalia Frost
    10:00 wtorek
    Pilates
    Natalia Frost
    10:00 wtorek
    Brzuchy
    18:00 wtorek
    Joga
    Ewa Biała
    18:00 wtorek
    Dance
    Grzegorz Halko
    18:30 wtorek
    TRX
    Magda Kapica
    18:30 wtorek
    Brzuchy
    19:00 wtorek
    Energy bike
    Piotr Jakieła
    19:00 wtorek
    TBC
    Grzegorz Halko
    19:30 wtorek
    Gravity Yoga
    Magda Kapica
    20:00 wtorek
    Stretching
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Wypych
    20:00 wtorek
    MMA
    Mateusz Burdan
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Frost
    10:00 środa
    FitGym
    Natalia Frost
    10:00 środa
    Power joga
    Anna Wypych
    10:00 środa
    Brzuchy
    12:00 środa
    Aktywny senior
    Danuta Józefowicz
    17:00 środa
    Korektywa
    Wojtek Karkau
    18:00 środa
    Multi Cross
    Damian Lipczyński
    18:00 środa
    Joga
    Justyna Moćko
    18:00 środa
    FitGym
    Anna Wypych
    18:30 środa
    Brzuchy
    19:00 środa
    Aerobox
    Ola Ciechalska
    19:00 środa
    Extreme Bike Challenge
    Adam Markiewicz
    19:00 środa
    TBC
    Dorota Zadrożna
    19:30 środa
    Stretching
    Anna Wypych
    20:00 środa
    Salsation
    Jacek Kowalczyk
    20:00 środa
    Stretching
    20:30 środa
    Pole dance
    Kasia Kornaszewska
    pokaż więcej
  • 18:30 piątek
    Zdrowa sylwetka (zajęcia w wodzie)
    19:15 piątek
    Zdrowa sylwetka (zajęcia w wodzie)
    20:45 piątek
    Zdrowa sylwetka (zajęcia w wodzie)
    20:00 poniedziałek
    Aqua Aerobik
    20:00 poniedziałek
    Zdrowa sylwetka (zajęcia w wodzie)
    20:45 poniedziałek
    Aqua Aerobik
    20:45 poniedziałek
    Zdrowa sylwetka (zajęcia w wodzie)
    20:45 wtorek
    Zdrowa sylwetka (zajęcia w wodzie)
    20:00 środa
    Aqua Aerobik
    20:45 środa
    Aqua Aerobik
    pokaż więcej
  • Enjoy
    Enjoy
    al. Krakowska 75
    Raszyn
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Play Kwadrat
    Play Kwadrat
    ul. Długa 71, Łady
    Raszyn
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Raszyn"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub