Zajęcia sportowe w Pruszkowie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:30 poniedziałek
    krav maga
    17:30 środa
    krav maga
  • 18:15 wtorek
    Aikido (dzieci początkujące i młodsze)
    19:00 wtorek
    Aikido (dzieci starsze)
    19:50 wtorek
    Aikido (dorośli początkujący)
    19:50 wtorek
    Aikido (dorośli zaawansowani)
    18:15 czwartek
    Aikido (dzieci początkujące i młodsze)
    19:00 czwartek
    Aikido (dzieci starsze)
    19:50 czwartek
    Aikido (dorośli początkujący)
    19:50 czwartek
    Aikido (dorośli zaawansowani)
    pokaż więcej
  • Klub Fitness Pasja Pruszków
    Klub Fitness Pasja Pruszków
    Andrzeja 3 (Miejska Kryta Pływalnia KAPRY II piętro)
    Pruszków
    18:00 poniedziałek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    19:00 poniedziałek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    20:00 poniedziałek
    TBC + Aktywny Brzuch
    21:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    19:00 wtorek
    Pilates
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    21:00 wtorek
    Joga kręgosłupa
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    TBC + Aktywny Brzuch
    21:00 środa
    Zumba
    18:00 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Pilates
    20:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 piątek
    Pilates
    20:00 piątek
    Trening interwałowy
    pokaż więcej
  • 16:15 niedziela
    Balet dla dziewczynek (4-6 lat)
    Basia Morawska
    16:30 niedziela
    Modern jazz (14-18 lat)
    Tomasz Ziółek
    17:10 niedziela
    Balet (7+)
    Basia Morawska
    18:30 niedziela
    Fat burning
    Dorota Przybysz
    18:30 niedziela
    Videoclip dance (7-13 lat)
    Milena Wiśniewska
    19:15 niedziela
    Zumba
    Edyta Piwek
    19:30 niedziela
    Latino solo
    Małgosia Popek
    19:30 niedziela
    Lyrical jazz
    Kamil Węsierski
    20:15 niedziela
    Klub tańca sportowego
    Jacek Grabowski
    20:15 niedziela
    Kurs tańca dla dorosłych
    Krzysztof Grabowski
    16:45 poniedziałek
    Show dance group (8-10 lat)
    Tomasz Ziółek
    17:00 poniedziałek
    Roztańczony maluch (5-6 lat)
    Małgosia Popek
    17:45 poniedziałek
    Roztańczony maluch
    Dawid Kopczyński
    18:15 poniedziałek
    Videoclip dance
    18:30 poniedziałek
    Hip hop
    Tomek Angielski
    18:30 poniedziałek
    Taniec towarzyski (kontynuacja)
    Dawid Kopczyński
    19:15 poniedziałek
    Zumba
    Tomasz Ziółek
    19:30 poniedziałek
    Hip hop (formacja)
    Tomek Angielski
    20:15 poniedziałek
    Kurs tańca dla nowożeńców
    Krzysztof Grabowski
    20:15 poniedziałek
    Pilates
    Tomasz Ziółek
    21:15 poniedziałek
    Zumba
    Tomasz Ziółek
    pokaż więcej
  • Fitness NRG Club
    Fitness NRG Club
    Wojska Polskiego 34
    Pruszków
    19:00 poniedziałek
    Fitness
    19:00 czwartek
    Fitness
  • Fitness & Body
    Fitness & Body
    Ołówkowa 1E lok. 94
    Pruszków
    08:30 dziś
    Rep Reebok
    09:30 dziś
    Rep Reebok
    09:00 poniedziałek
    Rep Reebok
    17:00 poniedziałek
    BodyStyling
    18:00 poniedziałek
    BodyStyling
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    20:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    21:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    09:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 wtorek
    TBC
    18:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    21:00 wtorek
    Fat Killers
    09:00 środa
    Trening funkcjonalny
    17:00 środa
    Step dla początkujących
    18:00 środa
    Step&shape
    19:00 środa
    Zumba
    20:00 środa
    BURLESQUE
    17:00 czwartek
    Pilates
    18:00 czwartek
    TBC
    19:00 czwartek
    Brzuch funkcjonalny
    20:00 czwartek
    Rep Reebok
    21:00 czwartek
    Fat Killers
    09:00 piątek
    TBC
    17:00 piątek
    Zumba
    18:00 piątek
    Płaski brzuch
    19:00 piątek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Karate - początkująca
    19:00 poniedziałek
    Karate - zaawanowana
    18:00 wtorek
    Karate (6-13lat) - poczatkujący
    18:00 wtorek
    Karate (6-13 lat) - średnio-zaawansowana
    18:00 czwartek
    Karate (6-13lat) - poczatkujący
    18:00 czwartek
    Karate (6-13 lat) - średnio-zaawansowana
    19:00 czwartek
    Karate - początkująca
    19:00 czwartek
    Karate - zaawanowana
    20:00 czwartek
    Kobudo
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Pilates/Zdrowy kręgosłup
    20:00 poniedziałek
    TBC + aktywny brzuch
    21:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Pilates
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    21:00 wtorek
    Joga kręgosłupa
    19:00 środa
    Pilates
    20:00 środa
    TBC + aktywny brzuch
    21:00 środa
    Zumba
    18:00 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Pilates
    20:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 piątek
    Pilates
    20:00 piątek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    Sztangi
    20:00 poniedziałek
    Rowery
    19:00 wtorek
    Trening obwodowy (Panowie)
    19:30 wtorek
    Joga
    19:00 środa
    Sztangi
    20:00 środa
    Rowery + stretching
    18:30 czwartek
    Trening obwodowy (Panie)
    18:30 piątek
    Rowery (gr. początkująca)
    19:30 piątek
    Rowery
    pokaż więcej
  • Galeria Fitness Pruszków

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Pruszków"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub