Zajęcia sportowe w Płocku

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 wtorek
    Capoeira- grupa dziecięca
    19:30 wtorek
    Capoeira - gr. zaawansowana i początkujaca
  • 10:00 sobota
    Capoeira - zaawansowana
    11:30 sobota
    Capoeira - dziecięca
    11:30 sobota
    Capoeira - początkująca
  • 07:30 środa
    X-Fit
    Piotr Olecki
    09:00 środa
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Agnieszka Dębska
    10:00 środa
    Pure pump
    Agnieszka Dębska
    17:00 środa
    Pure pump
    Agnieszka Dębska
    17:00 środa
    TBC
    Tomasz Żórawski
    18:00 środa
    X-Fit Intro
    Jerzy Gromadziński
    18:00 środa
    Basic step
    Tomasz Żórawski
    18:00 środa
    Cycling
    Agnieszka Dębska
    19:00 środa
    Zumba
    Anna Fabiszewska
    19:00 środa
    ABSolution
    Tomasz Żórawski
    20:00 środa
    Fight club
    20:00 środa
    ABT
    Tomasz Żórawski
    pokaż więcej
  • 17:00 piątek
    Zdrowe plecy
    17:30 poniedziałek
    Joga
    18:45 poniedziałek
    Joga początkująca/ogólna
  • 19:00 piątek
    Zumba
    11:00 sobota
    Hip Hop dla dzieci 3-6 lat
    12:00 sobota
    Hip Hop dla dzieci klasy 1-3 i 4-6
    18:00 poniedziałek
    Hip Hop dla dzieci 3-6 lat
    18:45 poniedziałek
    Hip Hop dla dzieci klasy 1-3
    19:00 środa
    Zumba
    pokaż więcej
  • 20:00 dziś
    Fit Trening
    09:00 piątek
    Core Trening
    16:00 piątek
    Multi Cross
    17:00 piątek
    Reebok Full Body
    18:00 piątek
    Zumba
    19:00 piątek
    Smukłe ramiona/TBC
    11:00 sobota
    Strefa Wzmacniania
    09:00 poniedziałek
    Zdrowe Plecy
    16:00 poniedziałek
    Kettlelbells
    17:00 poniedziałek
    Smukłe ramiona/TBC
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Hard Trening
    20:00 poniedziałek
    BPU brzuch uda pośladki
    08:00 wtorek
    Trening obwodowy
    09:00 wtorek
    SMS stabilizacja, moc stretching
    17:00 wtorek
    Trening interwałowy
    18:00 wtorek
    Fat Burning + Płaski Brzuch
    19:00 wtorek
    BPU brzuch uda pośladki
    20:00 wtorek
    Super Talia/Płaski Brzuch
    09:00 środa
    Trening z piłkami
    17:00 środa
    BPU brzuch uda pośladki
    18:00 środa
    Multi Cardio
    19:00 środa
    Step
    20:00 środa
    Zdrowe Plecy
    pokaż więcej
  • 20:00 dziś
    Interwał
    09:00 piątek
    Cross Interwał
    10:00 piątek
    Stretching
    17:00 piątek
    MultiCardio
    18:00 piątek
    Strefa wzmacniania
    19:00 piątek
    Functional step
    19:45 piątek
    Joga
    09:00 sobota
    Zdrowe plecy
    10:00 sobota
    Interwał
    11:00 sobota
    Zumba
    09:00 poniedziałek
    Strefa wzmacniania
    10:15 poniedziałek
    A9M
    17:00 poniedziałek
    Strefa wzmacniania
    18:00 poniedziałek
    Cross Interwał
    18:00 poniedziałek
    Zdrowe plecy
    19:00 poniedziałek
    Stretching
    19:00 poniedziałek
    Smukła sylwetka
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    21:00 poniedziałek
    Mental body
    09:00 wtorek
    Interwał
    17:00 wtorek
    MultiCardio
    18:00 wtorek
    Smukła sylwetka
    19:00 wtorek
    Interwał
    19:00 wtorek
    Joga początkująca
    20:00 wtorek
    Strefa wzmacniania
    20:15 wtorek
    Pilates
    09:00 środa
    Płaski Brzuch/Super Talia
    10:15 środa
    Joga
    17:00 środa
    Kettlebells
    18:00 środa
    Dance
    18:00 środa
    Trening obwodowy
    19:00 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Step
    20:00 środa
    Stretching
    20:00 środa
    Strefa wzmacniania
    pokaż więcej
  • 20:00 dziś
    Power ABS
    Tomasz Żórawski
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Płock"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub