Zajęcia sportowe w Piasecznie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 14:30 dziś
    TBC
    Renata
    19:00 dziś
    Joga
    Kinga Gintowt
    09:00 sobota
    ABT
    Ola
    10:00 sobota
    Videoclip dance (taniec nowoczesny) 6-9 lat
    Dominika Raczyńska
    11:00 sobota
    Hip hop 10-14 lat
    Dominika Raczyńska
    17:00 sobota
    Sylwestrowy kurs tańca
    Magda Wietaszka
    18:00 sobota
    TBC
    Sylwia
    21:00 sobota
    Body Shape
    Gosia
    09:00 niedziela
    TBC
    Aneta
    14:30 poniedziałek
    TBC
    Renata
    18:30 poniedziałek
    Salsa w parach
    Krystian Górniak
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Agnieszka
    19:40 poniedziałek
    Salsa solo
    Krystian Górniak
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Agnieszka
    18:00 wtorek
    Pilates
    Natalia
    19:00 wtorek
    TBC
    Natalia
    19:20 wtorek
    Salsa w parach
    Kamil Przepiórkowski
    20:00 wtorek
    Zumba
    Magda
    14:30 środa
    TBC
    Renata
    16:15 środa
    Videoclip dance (taniec nowoczesny) 4-5 lat
    17:05 środa
    Videoclip dance (taniec nowoczesny) 6-9 lat
    Małgorzata Włoszczyk
    18:00 środa
    ABT
    Ola
    18:10 środa
    Modern jazz 10-14 LAT
    Małgorzata Włoszczyk
    19:00 środa
    TBC
    Ola
    19:20 środa
    Taniec brzucha
    Monika Kowalczyk
    20:00 środa
    Pilates
    Ola
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Marta
    18:10 czwartek
    latino solo
    Katarzyna Jankowska
    19:00 czwartek
    ABT
    Marta
    20:00 czwartek
    Zumba
    Magda
    20:30 czwartek
    Ladies sensual dance
    Katarzyna Jankowska
    pokaż więcej
  • 20:00 wtorek
    Krav Maga
    20:00 czwartek
    Krav Maga
  • 17:00 dziś
    Pole Dance
    PATRYCJA MOSKWA
    18:00 dziś
    Pole Dance
    PATRYCJA MOSKWA
    19:00 dziś
    Jumping Frog
    20:00 dziś
    Crossfit
    10:00 sobota
    Jumping Frog
    11:00 sobota
    Pole Dance
    JUSTYNA SZYCHALSKA
    12:00 sobota
    Pole Dance
    09:00 poniedziałek
    TBC
    10:00 poniedziałek
    Pilates
    16:00 poniedziałek
    ZUMBA KIDS
    17:00 poniedziałek
    Sexy Dance
    18:00 poniedziałek
    Aerobox
    19:00 poniedziałek
    Jumping Frog
    20:00 poniedziałek
    Jumping Frog
    21:00 poniedziałek
    Pole Dance
    ANNA BIAŁECKA
    10:00 wtorek
    Jumping Frog
    11:00 wtorek
    Pole Dance
    PATRYCJA MOSKWA
    12:00 wtorek
    Pole Dance
    PATRYCJA MOSKWA
    16:00 wtorek
    Pole Dance
    JUSTYNA SZYCHALSKA
    17:00 wtorek
    Pole Dance
    JUSTYNA SZYCHALSKA
    18:00 wtorek
    Jumping Frog
    JUSTYNA CIOŁKIEWICZ
    19:00 wtorek
    ZUMBA
    JUSTYNA CIOŁKIEWICZ
    20:00 wtorek
    Tabata
    21:00 wtorek
    Stretching
    09:00 środa
    Tabata
    17:00 środa
    Dancehall
    Agnieszka Białoń
    18:00 środa
    twerk
    Agnieszka Białoń
    19:00 środa
    Jumping Frog
    20:00 środa
    Pilates
    21:00 środa
    Pole Dance
    ANNA BIAŁECKA
    09:00 czwartek
    ABS KILLER
    10:00 czwartek
    Jumping Frog
    16:00 czwartek
    Pole Dance
    JUSTYNA SZYCHALSKA
    17:00 czwartek
    Pole Dance
    JUSTYNA SZYCHALSKA
    18:00 czwartek
    ABT
    JUSTYNA CIOŁKIEWICZ
    19:00 czwartek
    ZUMBA
    JUSTYNA CIOŁKIEWICZ
    20:00 czwartek
    Jumping Frog
    pokaż więcej
  • Greenup Fitness Club

    (1  opinia)

    09:30 sobota
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    09:30 sobota
    Płaski brzuch
    Szymon Ito
    10:30 sobota
    Power pump
    Szymon Ito
    10:30 sobota
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    10:30 sobota
    Zumba
    Antonio Daykola
    11:30 sobota
    Sport rodzice z dziećmi 3-6 lat
    Julita Ilczyszyn
    11:30 sobota
    Stretching
    Szymon Ito
    09:00 niedziela
    TBC
    Daria Zawiślak
    09:30 niedziela
    Rowery
    Piotr Bochnia
    10:00 niedziela
    Power pump
    Daria Zawiślak
    10:30 niedziela
    Pilates
    Mariola Lesińska
    17:30 niedziela
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    18:00 niedziela
    TBC
    Emilia Dunajska
    18:00 niedziela
    Stretching
    Beata Messely
    18:30 niedziela
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    19:00 niedziela
    Zumba
    Emilia Dunajska
    19:00 niedziela
    Super brzuch
    Beata Messely
    19:30 niedziela
    Rowery
    Michał Rogiński
    19:30 niedziela
    Pilates
    Beata Messely
    20:00 niedziela
    Power pump
    Emilia Dunajska
    20:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Beata Messely
    20:30 niedziela
    Rowery
    Michał Rogiński
    21:00 niedziela
    Boks
    Janusz Czerniszewski
    09:00 poniedziałek
    ABT
    Ola Kania
    10:00 poniedziałek
    Zumba
    Ola Kania
    17:30 poniedziałek
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    17:30 poniedziałek
    TBC
    Szymon Ito
    18:00 poniedziałek
    Power pump
    Daria Zawiślak
    18:30 poniedziałek
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    18:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Szymon Ito
    19:00 poniedziałek
    ABT
    Daria Zawiślak
    19:30 poniedziałek
    Fit ball
    Beata Messely
    19:30 poniedziałek
    Rowery
    Piotr Bochnia
    20:00 poniedziałek
    Cross & Fit
    Maciej Ryszczuk
    20:00 poniedziałek
    FaceFit
    Daria Zawiślak
    20:30 poniedziałek
    TBC
    Beata Messely
    20:30 poniedziałek
    Rowery
    Piotr Bochnia
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Antonio Daykola
    09:00 wtorek
    Fat burning
    Tatiana Grzelak
    09:30 wtorek
    Rowery
    Piotr Bochnia
    10:00 wtorek
    TBC
    Tatiana Grzelak
    10:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Mariola Lesińska
    17:30 wtorek
    Zumba kids
    Agnieszka Musioł-Posyniak
    18:00 wtorek
    Gymstick
    Emilia Dunajska
    18:30 wtorek
    Hatha joga
    Ewa Tkaczyk
    18:30 wtorek
    Rowery
    Michał Rogiński
    19:00 wtorek
    Power pump
    Emilia Dunajska
    19:30 wtorek
    Rowery
    Michał Rogiński
    20:00 wtorek
    Fat burning
    Emilia Dunajska
    20:00 wtorek
    Super brzuch
    Ola Kania
    20:30 wtorek
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    20:30 wtorek
    Zumba
    Ola Kania
    21:00 wtorek
    Stretching
    Emilia Dunajska
    09:00 środa
    TBC
    Daria Zawiślak
    10:00 środa
    Fat burning
    Daria Zawiślak
    17:30 środa
    Zumba kids
    Agnieszka Musioł-Posyniak
    18:30 środa
    Body ART
    Beata Messely
    19:30 środa
    Pilates
    Beata Messely
    19:30 środa
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    20:00 środa
    Power pump
    Daria Zawiślak
    20:30 środa
    FaceFit
    Beata Messely
    20:30 środa
    Zumba
    Agnieszka Musioł-Posyniak
    20:30 środa
    Rowery
    Julita Ilczyszyn
    21:00 środa
    Boks
    Janusz Czerniszewski
    09:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Beata Messely
    09:30 czwartek
    Rowery
    Piotr Bochnia
    10:00 czwartek
    TBC
    Beata Messely
    10:30 czwartek
    Pilates
    Mariola Lesińska
    17:30 czwartek
    Rowery
    Magda Daykola
    18:00 czwartek
    TBC
    Emilia Dunajska
    18:30 czwartek
    Rowery
    Magda Daykola
    19:00 czwartek
    Step zaawansowany
    Emilia Dunajska
    19:00 czwartek
    Zumba
    Antonio Daykola
    19:30 czwartek
    Rowery
    Magda Daykola
    20:00 czwartek
    Cross&Fit
    Maciej Ryszczuk
    20:00 czwartek
    Stretching
    Emilia Dunajska
    pokaż więcej
  • Calypso Warszawa-Piaseczno

    (1  opinia)

    10:00 sobota
    Pump
    Dorota Religa
    10:15 sobota
    Spin bike
    Gosia Malikowska-Pikula
    11:00 sobota
    Pilates
    Dorota Religa
    11:15 sobota
    Spin bike + Brzuch
    Gosia Malikowska-Pikula
    12:00 sobota
    Zumba
    Justyna Ciołkiewicz
    09:00 niedziela
    Zumba
    Aneta Kornecka
    10:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Aneta Kornecka
    18:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Aneta Kornecka
    18:15 niedziela
    Spin bike
    Gosia Malikowska-Pikula
    19:00 niedziela
    Zumba
    Justyna Ciołkiewicz
    19:15 niedziela
    Spin bike + Brzuch
    Gosia Malikowska-Pikula
    20:00 niedziela
    Tabata
    Natalia Rogozińska
    21:00 niedziela
    Stretching
    Natalia Rogozińska
    09:00 poniedziałek
    Spin bike + Brzuch
    Gosia Malikowska-Pikula
    10:00 poniedziałek
    Sexy pupa
    Natalia Rogozińska
    11:00 poniedziałek
    9M / Fit mama
    Natalia Rogozińska
    17:30 poniedziałek
    Dance kids gr. I
    Dominika Łukasiak
    18:00 poniedziałek
    Cross pump
    Adam Rogoziński
    18:15 poniedziałek
    Dance kids gr. II
    Dominika Łukasiak
    19:00 poniedziałek
    Sexi pupa
    Aneta Kornecka
    19:15 poniedziałek
    Spin bike + Brzuch
    Adam Rogoziński
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Aneta Kornecka
    20:15 poniedziałek
    Cross training
    Adam Rogoziński
    21:00 poniedziałek
    Kick boxing
    Paulina Frankowska
    10:00 wtorek
    Zumba
    Aneta Kornecka
    18:00 wtorek
    ABT
    Szymon Ito
    19:00 wtorek
    Pump
    Szymon Ito
    19:15 wtorek
    Joga
    Ania Włodarczyk
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Szymon Ito
    20:15 wtorek
    Spin bike
    Andrzej Steć
    21:00 wtorek
    Zumba
    Justyna Ciołkiewicz
    09:00 środa
    Spin bike + Brzuch
    Łukasz Zaręba
    10:00 środa
    Płaski brzuch
    Natalia Rogozińska
    18:00 środa
    Total shape
    Dorota Religa
    18:15 środa
    Spin bike + Brzuch
    Adam Rogoziński
    19:00 środa
    ABT
    Natalia Rogozińska
    19:15 środa
    Cross training
    Adam Rogoziński
    20:00 środa
    Pilates / Stretch
    Natalia Rogozińska
    20:15 środa
    Cross training
    Adam Rogoziński
    21:00 środa
    Kick boxing
    Paulina Frankowska
    09:00 czwartek
    TBC
    Natalia Rogozińska
    10:00 czwartek
    Pilates
    Natalia Rogozińska
    17:30 czwartek
    Dance kids gr. I
    Dominika Łukasiak
    18:00 czwartek
    Zumba
    Justyna Ciołkiewicz
    18:15 czwartek
    Dance kids gr. II
    Dominika Łukasiak
    19:00 czwartek
    TBC
    Szymon Ito
    19:15 czwartek
    Joga
    Ania Włodarczyk
    20:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Szymon Ito
    pokaż więcej
  • Tuan Club Sport&Spa

    (1  opinia)

    08:00 niedziela
    Hatha joga
    Grzegorz Węgłowski
    09:15 niedziela
    Cycling Endurance
    Artur Wior
    09:30 niedziela
    Zumba
    Michał Kurpet
    09:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Renata Krzysztofik
    09:30 niedziela
    Aqua aerobic
    Martyna Rapp
    10:30 niedziela
    TBC
    Martyna Rapp
    18:15 niedziela
    ABT
    Renata Krzysztofik
    18:15 niedziela
    Indoor Cycling
    Artur Wior
    19:15 niedziela
    Dance
    Tomasz Zamiela
    19:15 niedziela
    Cycling Endurance
    Artur Wior
    19:30 niedziela
    Fit ball / TBC
    Renata Krzysztofik
    20:15 niedziela
    TMT
    Tomasz Zamiela
    20:30 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Renata Krzysztofik
    08:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    09:30 poniedziałek
    Stretching
    10:30 poniedziałek
    ABT
    18:15 poniedziałek
    ABT
    Kinga Zgierska
    19:15 poniedziałek
    Indoor Cycling
    Artur Podwysocki
    19:15 poniedziałek
    TBC
    Kinga Zgierska
    19:30 poniedziałek
    Aqua aerobic
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Kasia Popławska
    20:15 poniedziałek
    Body pump
    Artur Podwysocki
    20:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgołup / Joga
    Kasia Grupińska
    08:00 wtorek
    Hatha joga
    Grzegorz Węgłowski
    09:15 wtorek
    Cycling Endurance
    09:30 wtorek
    Aqua aerobic
    09:30 wtorek
    Zumba
    Michał Kurpet
    09:30 wtorek
    Dance
    Grzegorz Halko
    10:30 wtorek
    Stretching
    Monika Klocek
    18:15 wtorek
    Indoor Cycling
    Artur Wior
    18:15 wtorek
    Body pump
    Aga Zych
    19:15 wtorek
    Cycling Endurance
    Artur Wior
    19:30 wtorek
    Pilates
    Aga Zych
    20:15 wtorek
    TBC
    08:30 środa
    Płaski brzuch
    Monika Klocek
    09:30 środa
    Stretching
    Monika Klocek
    09:30 środa
    Body pump
    Aga Zych
    09:30 środa
    latino solo
    Grzegorz Halko
    10:30 środa
    TBC
    Aga Zych
    18:15 środa
    TRX
    19:15 środa
    Dance
    Tomasz Zamiela
    19:30 środa
    Aqua aerobic
    19:30 środa
    Body pump
    20:15 środa
    TMT
    Tomasz Zamiela
    20:30 środa
    Zdrowy kręgosłup / Joga
    Kasia Grupińska
    08:00 czwartek
    Hatha joga
    Grzegorz Węgłowski
    09:15 czwartek
    Cycling Interval
    Aga Zych
    09:30 czwartek
    Zumba toning
    Michał Kurpet
    10:30 czwartek
    Fit ball / Zdrowy kręgosłup
    Monika Klocek
    18:15 czwartek
    Indoor Cycling
    Artur Wior
    18:15 czwartek
    Functional training
    Martyna Rapp
    19:15 czwartek
    Cycling Regeneration
    Artur Wior
    19:15 czwartek
    Fit ball
    Martyna Rapp
    19:30 czwartek
    Fit ball / Stretching
    Martyna Rapp
    pokaż więcej
  • 18:30 dziś
    Jędrne ciało + Stretching
    19:30 dziś
    Zumba
    11:30 sobota
    Aeromix
    17:00 niedziela
    Aerobik
    17:00 poniedziałek
    Ćwiczenia na brzuch
    17:45 poniedziałek
    Fat Burning + Płaski Brzuch
    18:30 poniedziałek
    Tabata
    19:00 poniedziałek
    ABT - Brzuch, Uda, Pośladki
    20:00 poniedziałek
    ABT Brzuchomania
    18:30 wtorek
    ABT - Brzuch, Uda, Pośladki
    19:30 wtorek
    Zumba
    20:00 wtorek
    Callanetics
    10:00 środa
    Pilates
    18:30 środa
    Joga
    18:30 środa
    Ćwiczenia na brzuch
    19:30 środa
    Energetyczny aerobik
    20:30 środa
    Pilates. Szkoła kręgosłupa
    18:00 czwartek
    Pilates. Szkoła kręgosłupa
    19:00 czwartek
    TBC Płaski brzuch
    20:00 czwartek
    Callanetics
    pokaż więcej
  • 11:00 sobota
    Capoeira
    Jarosław Kaniut
  • 19:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:30 wtorek
    Aqua Aerobic
    20:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:30 czwartek
    Aqua Aerobic
    20:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    pokaż więcej
  • 20:00 wtorek
    Aqua Aerobic
    20:00 czwartek
    Aqua Aerobic

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Piaseczno"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub