Zajęcia sportowe w Opolu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Royal Dance Center

    (8  opinii)

    Royal Dance Center
    ul. Książąt Opolskich 48-50
    Opole
    16:45 poniedziałek
    Akrobatyka Taneczna, wiek: dzieci
    Tomasz Nawrocki
    16:45 poniedziałek
    Akademia Musicalowa, wiek: dzieci
    Maryna Jewsiukowa
    17:15 poniedziałek
    Akademia Musicalowa, wiek: 5-6 lat
    Maryna Jewsiukowa
    18:00 poniedziałek
    Contemporary. wiek: dzieci
    Maryna Jewsiukowa
    19:30 poniedziałek
    Tap Dance, wiek: otwarta
    Tomasz Nawrocki
    10:00 wtorek
    Taniec dla Seniora; wiek: 45+
    Anna Nawrocka
    18:30 wtorek
    Contemporary, wiek: młodzież, Jazz/Modern
    Tomasz Nawrocki
    19:30 wtorek
    Pole Dance, wiek: dzieci i dorośli
    Anna Nawrocka
    16:00 środa
    Street Dance, wiek: otwarta Hip Hop/Popping kontynuacja
    Łukasz Łukomski
    16:00 środa
    Street Dance, wiek: otwarta Breaking podstawy
    Robert Herbut
    17:15 środa
    Street Dance, wiek: otwrta Breaking kontynuacja
    Robert Herbut
    17:30 środa
    Street Dance, wiek: otwarta Hip Hop/Popping podstawy
    Łukasz Łukomski
    18:45 środa
    Street Dance, wiek: otwarta Popping
    Łukasz Łukomski
    19:00 środa
    Pole Dance, wiek: dzieci i dorośli
    20:00 środa
    Tap Dance, wiek: dzieci
    Remigiusz Bielecki
    10:00 czwartek
    Taniec z dzieckiem w huście
    Anna Nawrocka
    16:00 czwartek
    Baby Balet - Dzieci - 4-6 lat
    Monika Kiermasz
    16:30 czwartek
    Jazz/Modern Dzieci
    Tomasz Nawrocki
    16:45 czwartek
    Taniec Nowoczesny Początkujący Dzieci
    Monika Kiermasz
    17:45 czwartek
    Stretching
    Monika Kiermasz
    18:00 czwartek
    Tap Dance Podstawy Gr. OPEN
    Tomasz Nawrocki
    19:00 czwartek
    Pole Dance Podstawy
    Ewa Mędrzycka
    19:30 czwartek
    Modern Młodzież
    Monika Kiermasz
    20:30 czwartek
    Pole Dance Podstawy
    15:45 piątek
    Salsa Solo Młodzież i Dorośli
    Remigiusz Bielecki
    16:15 piątek
    AM Taniec 3-4
    Maryna Jewsiukowa
    17:15 piątek
    AM Taniec 5-6 latki
    Maryna Jewsiukowa
    18:30 piątek
    Hip-Hop/Locking Podstawy
    Przemysław Walkiewicz
    20:00 piątek
    Tap Dance RDC Młodzież
    Tomasz Nawrocki
    20:00 piątek
    Hip-Hop/Locking Kontynuacja
    Przemysław Walkiewicz
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Balet (4-5 lat)
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    20:00 poniedziałek
    Zumba step
    17:30 wtorek
    Balet (4-5 lat)
    18:30 wtorek
    Zumba Kids
    19:30 wtorek
    Zumba
    11:00 środa
    Mama fit
    18:00 środa
    Kids fitness (2-3 lata)
    19:30 środa
    Zumba
    17:15 czwartek
    Taniec kreatywny
    18:00 czwartek
    Balet (6-7 lat)
    19:00 czwartek
    Zumba
    20:00 czwartek
    Zumba step
    17:30 piątek
    Zumba Kids
    pokaż więcej
  • Gymbox
    Gymbox
    ul. Budowlanych 4a
    Opole
    19:10 niedziela
    WOD
    20:15 niedziela
    SKI
    18:05 poniedziałek
    CIĘŻARY
    19:25 poniedziałek
    WOD
    08:30 wtorek
    Trening HIT
    19:05 wtorek
    WOD
    20:10 wtorek
    WOD Basic
    19:20 środa
    WOD Basic
    20:25 środa
    WOD
    08:15 czwartek
    WOD
    17:45 czwartek
    WOD
    18:50 czwartek
    SKI
    09:30 piątek
    TEAM WOD
    pokaż więcej
  • Szkoła Jogi Małgorzaty Madej
    Szkoła Jogi Małgorzaty Madej
    ul. Wrocławska 107
    Opole
    17:15 niedziela
    Joga - grupa początkująca
    Małgorzata Madej
    19:00 niedziela
    Joga - grupa średnio zaawansowana
    Małgorzata Madej
  • 16:30 poniedziałek
    MMA
    18:00 poniedziałek
    BJJ
    18:00 wtorek
    Zapasy
    19:15 wtorek
    Kickboxing
    18:00 środa
    Sparingi BJJ
    19:00 środa
    Sparingi MMA
    18:00 czwartek
    BJJ
    16:30 piątek
    MMA
    18:00 piątek
    Kickboxing
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Capoeira - dzieci 5-7 lat
    18:00 wtorek
    Capoeira - młodzież i dorośli
    20:00 wtorek
    Capoeira - Masters
    17:00 czwartek
    Capoeira - dzieci 5-7 lat
    20:00 czwartek
    Capoeira - Masters
    17:00 piątek
    Capoeira dzieci 8-11 lat
    18:00 piątek
    Capoeira - młodzież i dorośli
    pokaż więcej
  • 07:00 niedziela
    Reha-fit
    Liliana Tkocz
    08:00 niedziela
    Fit-crossfit
    Darek Kopczyński
    09:00 niedziela
    Joga wellness
    Darek Kopczyński
    15:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Kasia Jędrzejewska
    15:00 niedziela
    BUP
    Ania Kwiatkowska
    16:00 niedziela
    Pilates
    Kasia Jędrzejewska
    16:00 niedziela
    BoSu ball mix
    Justyna Babik
    17:00 niedziela
    Joga
    Ania Zejler-Pędich
    17:00 niedziela
    Fit-crossfit
    Ania Madej
    17:30 niedziela
    Cycling energy
    Michał Kukla
    18:00 niedziela
    Joga 1/2
    Ania Zejler-Pędich
    18:00 niedziela
    TBC
    Justyna Babik
    18:00 niedziela
    Aqua fitness
    18:30 niedziela
    Cycling intro 1
    Ania Madej
    19:00 niedziela
    Pilates
    Ania Kocińska-Sholz
    19:00 niedziela
    Step choreo 1/2
    Beata Burzawa
    19:00 niedziela
    Aqua fitness
    Kazimiera Szuba
    19:30 niedziela
    Fat burning cycling
    Michał Rutkowski
    20:00 niedziela
    Functional shape
    Beata Burzawa
    20:00 niedziela
    Aqua fitness
    Kazimiera Szuba
    20:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Kocińska-Sholz
    20:30 niedziela
    Cycling energy
    Michał Rutkowski
    21:00 niedziela
    Joga stretch + relaks
    Liliana Tkocz
    21:00 niedziela
    Fit-crossfit
    Grzegorz Miedziński
    pokaż więcej
  • Opolski Klub Bokserski
    Opolski Klub Bokserski
    Głogowska 41
    Opole
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Euromedyk w Opolu
    Euromedyk w Opolu
    ul. Ozimska 19/10
    Opole
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Opole"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub