Zajęcia sportowe w Olsztynie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 niedziela
    Atak na brzuch
    10:00 niedziela
    Shape
    08:30 poniedziałek
    Total body workout
    Judyta Jastrzębska
    09:30 poniedziałek
    Pump & Tone
    Judyta Jastrzębska
    17:30 poniedziałek
    Pilates ball
    Monika Robaczewska
    18:00 poniedziałek
    Zumba Toning
    Joanna Riabczenko
    18:00 poniedziałek
    Basic
    Tomasz Olszewski
    18:30 poniedziałek
    Joga początkująca
    Monika Robaczewska
    19:00 poniedziałek
    deepWORK
    Joanna Riabczenko
    20:00 poniedziałek
    Joga zaawansowana
    Monika Robaczewska
    08:30 wtorek
    Step
    Ewa Szaminko
    09:30 wtorek
    BS
    Ewa Szaminko
    18:00 wtorek
    Zumba
    Joanna Riabczenko
    18:00 wtorek
    Roll Stretch
    Judyta Jastrzębska
    18:00 wtorek
    Interval
    Tomasz Olszewski
    19:00 wtorek
    Pump & Tone
    Judyta Jastrzębska
    19:00 wtorek
    Body Art
    Joanna Riabczenko
    20:00 wtorek
    Sport Camp
    Piotr Hatowski
    08:30 środa
    ABS Cardio
    Judyta Jastrzębska
    09:30 środa
    Roll Stretch
    Judyta Jastrzębska
    17:30 środa
    Gimnastyka kręgosłupa
    Monika Robaczewska
    18:00 środa
    Step
    Ewa Szaminko
    18:30 środa
    Pilates funkcjonalny
    Monika Robaczewska
    19:00 środa
    BS
    Ewa Szaminko
    19:10 środa
    Basic
    Judyta Jastrzębska
    20:00 środa
    Joga średniozaawansowana
    Monika Robaczewska
    08:30 czwartek
    Total body workout
    Ewa Szaminko
    18:00 czwartek
    Zumba
    Joanna Riabczenko
    18:00 czwartek
    Mix
    Tomasz Olszewski
    19:00 czwartek
    Total fitness
    19:00 czwartek
    Body Art
    Joanna Riabczenko
    20:00 czwartek
    Mortal Kombat
    Piotr Hatowski
    08:30 piątek
    Fat burner
    Ewa Szaminko
    18:00 piątek
    Pump & Tone
    Judyta Jastrzębska
    18:00 piątek
    Body Art
    Joanna Riabczenko
    19:00 piątek
    ABS Cardio
    Judyta Jastrzębska
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Capoeira
    18:00 środa
    Capoeira
  • 16:15 poniedziałek
    Taneczny mix (4-6 lat)
    Katarzyna Korzeb i Anna Lalak-Michalkiewicz
    16:15 poniedziałek
    Modern (grupa początkująca dzieci)
    Magdalena Ziółkowska
    17:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski dzieci
    Katarzyna Korzeb i Marek Michalkiewicz
    18:00 poniedziałek
    Fitness dla kręgosłupa
    Małgorzata Kapczyńska
    18:30 poniedziałek
    Zumba Toning
    Piotr Mastalerek
    18:30 poniedziałek
    Shape
    Ewa Dul-Połeć
    19:00 poniedziałek
    W&U (Wzmocnij i ujędrnij)
    Małgorzata Kapczyńska
    19:30 poniedziałek
    Pilates
    Ewa Dul-Połeć
    19:40 poniedziałek
    Salsa solo & Latino, gr. II
    Marek Michalkiewicz
    20:00 poniedziałek
    Fitness na trampolinach
    Małgorzata Kapczyńska
    20:30 poniedziałek
    Salsa solo & Latino, gr. I
    Marek Michalkiewicz
    16:30 wtorek
    Zajęcia z elementami baletu (4-6 lat)
    Ilona Kuncewicz
    17:30 wtorek
    Break dance (dzieci +6 lat)
    Paweł Paszkowski
    17:30 wtorek
    Zumba Gold
    Piotr Mastalerek
    18:15 wtorek
    Break dance (młodzież)
    Paweł Paszkowski
    18:30 wtorek
    Zumba
    Piotr Mastalerek
    19:00 wtorek
    TBC
    Izabela Mańkowska-Salik
    19:30 wtorek
    Bokwa
    Karolina Wizner
    20:00 wtorek
    Miłośnicy tańca "Senior sport", gr. I
    Katarzyna Korzeb i Marek Michalkiewicz
    20:00 wtorek
    Bachata & Kizomba (solo i technika)
    Marcin Dreger "el Tiburon"
    16:15 środa
    Taneczny mix (4-6 lat)
    Katarzyna Korzeb i Anna Lalak-Michalkiewicz
    16:15 środa
    Modern (grupa początkująca dzieci)
    Magdalena Ziółkowska
    17:00 środa
    Street dance
    Natalia Wasiak
    18:00 środa
    Street dance (młodzież)
    Natalia Wasiak
    18:00 środa
    Fitness dla kręgosłupa
    Małgorzata Kapczyńska
    18:30 środa
    Shape
    Ewa Dul-Połeć
    19:30 środa
    Pilates
    Ewa Dul-Połeć
    19:40 środa
    Salsa solo & Latino, gr. II
    Marek Michalkiewicz
    20:00 środa
    Fitness na trampolinach
    Małgorzata Kapczyńska
    20:30 środa
    Salsa solo & Latino, gr. I
    Marek Michalkiewicz
    16:30 czwartek
    Zajęcia z elementami baletu (4-6 lat)
    Ilona Kuncewicz
    17:20 czwartek
    Rodzic i dziecko (dzieci od 2 lat + rodzic)
    Ilona Kuncewicz
    17:30 czwartek
    Break dance (dzieci +6 lat)
    Paweł Paszkowski
    17:30 czwartek
    Zumba Gold
    Piotr Mastalerek
    18:30 czwartek
    Zumba
    Piotr Mastalerek
    19:00 czwartek
    TBC
    Izabela Mańkowska-Salik
    19:30 czwartek
    Miłośnicy tańca "Senior sport", gr. III
    Katarzyna Korzeb i Marek Michalkiewicz
    19:30 czwartek
    Bokwa
    Karolina Wizner
    20:00 czwartek
    Bachata & Kizomba (pary)
    Marcin Dreger "el Tiburon"
    17:00 piątek
    Street dance
    Natalia Wasiak
    18:00 piątek
    Street dance (młodzież)
    Natalia Wasiak
    18:00 piątek
    W&U i rozciąganie
    Małgorzata Kapczyńska
    18:30 piątek
    Kurs tańca użytkowego dla par
    Katarzyna Korzeb i Marek Michalkiewicz
    19:00 piątek
    Capoeira (młodzież)
    Paweł Załęski
    19:30 piątek
    Miłośnicy tańca "Senior sport", gr. II
    Katarzyna Korzeb i Marek Michalkiewicz
    pokaż więcej
  • 18:30 poniedziałek
    Kung Fu - początkujący
    Diether Lay
    18:30 środa
    Kung Fu - początkujący
    Diether Lay
    18:30 piątek
    Kung Fu - zaawansowana
    Diether Lay

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Olsztyn"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub