Zajęcia sportowe w Nowym Sączu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Xtreme Fitness Nowy Sącz

    (1  opinia)

    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Olimp
    Olimp
    Zielona 27
    Nowy Sącz
    17:00 poniedziałek
    Step cardio
    18:00 poniedziałek
    FitBall
    19:00 poniedziałek
    Rep Training
    17:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 wtorek
    Step
    19:00 wtorek
    Latunga
    20:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    17:00 środa
    Trening obwodowy
    18:00 środa
    Easydance
    19:00 środa
    Płaski brzuch + uda/pośladki
    20:00 środa
    Trening interwałowy
    17:00 czwartek
    Pilates
    18:00 czwartek
    Tabata
    19:00 czwartek
    Step
    17:00 piątek
    Płaski brzuch + mocne plecy
    18:00 piątek
    Body shape
    19:00 piątek
    Dance
    20:00 piątek
    Magic Bar
    pokaż więcej
  • Fitness Center
    Fitness Center
    ul. Kazimierza Wielkiego 4
    Nowy Sącz
    08:30 poniedziałek
    BPU
    Łukasz Waśko
    17:00 poniedziałek
    Pilates
    Aga Olszowska
    18:00 poniedziałek
    BPU
    Paulina Bomba
    19:00 poniedziałek
    TRX Basic
    Tomek Poręba
    20:00 poniedziałek
    Strefa brzucha
    Tomek Poręba
    20:15 poniedziałek
    Magic Bar
    Tomek Poręba
    21:15 poniedziałek
    TRX
    Tomek Poręba
    17:00 wtorek
    Trening obwodowy
    Łukasz Waśko
    18:00 wtorek
    Step2
    Łukasz Waśko
    19:00 wtorek
    Strefa brzucha
    Łukasz Waśko
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Aga Olszowska
    20:15 wtorek
    TRX Tabata
    Łukasz Waśko
    21:15 wtorek
    TRX Basic
    Łukasz Waśko
    08:30 środa
    Fit ball & Stretch
    Łukasz Waśko
    16:00 środa
    Aktywny senior
    Aga Olszowska
    17:00 środa
    Fit Ball & Shape
    Aga Olszowska
    18:00 środa
    TRX
    Łukasz Waśko
    19:00 środa
    Magic Bar
    Łukasz Waśko
    20:00 środa
    Stretching
    Łukasz Waśko
    08:30 czwartek
    Trening obwodowy
    Łukasz Waśko
    16:30 czwartek
    Tabata
    Łukasz Waśko
    17:00 czwartek
    Step1
    Paulina Bomba
    18:00 czwartek
    BPU
    Łukasz Waśko
    19:00 czwartek
    TRX
    Tomek Poręba
    20:00 czwartek
    Strefa brzucha
    Tomek Poręba
    20:15 czwartek
    TRX Basic
    Tomek Poręba
    21:15 czwartek
    TRX
    Tomek Poręba
    16:00 piątek
    Medical Fitness
    Aga Olszowska
    17:00 piątek
    TBC
    Łukasz Waśko
    18:00 piątek
    Step for fun
    Łukasz Waśko
    19:00 piątek
    Magic Bar
    Tomek Poręba
    20:00 piątek
    TRX
    Tomek Poręba
    09:00 sobota
    TRX
    Tomek Poręba
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Kickboxing/K1 gr. początkująca
    18:00 poniedziałek
    Kickboxing gr. początkująca i średnizaawansowana
    18:00 poniedziałek
    Kickboxing KOBIET
    19:00 poniedziałek
    Kickboxing gr. zaawansowana
    19:00 poniedziałek
    BJJ/Vale Tudo
    20:00 poniedziałek
    Trening weteranów 30+
    16:00 wtorek
    Grupa dzieci (od 6 lat)
    17:00 wtorek
    Kickboxing gr. junior
    18:00 wtorek
    Kickboxing gr. początkująca i średnizaawansowana
    19:00 wtorek
    BJJ/Vale Tudo
    17:00 środa
    Kickboxing/K1 gr. początkująca
    18:00 środa
    Kickboxing gr. początkująca i średnizaawansowana
    18:00 środa
    Kickboxing KOBIET
    19:00 środa
    Kickboxing gr. zaawansowana
    19:00 środa
    BJJ/Vale Tudo
    20:00 środa
    Trening weteranów 30+
    16:00 czwartek
    Grupa dzieci (od 6 lat)
    17:00 czwartek
    Kickboxing gr. junior
    18:00 czwartek
    Muay Thai/Kickboxing gr. początkująca i średniozaawansowana
    18:00 czwartek
    Trening KOBIET
    19:00 czwartek
    BJJ/Vale Tudo
    17:00 piątek
    Boks gr. początkująca
    18:00 piątek
    Kickboxing/K1 gr. początkująca
    18:00 piątek
    Trening KOBIET
    19:00 piątek
    Kickboxing gr. zaawansowana
    20:00 piątek
    Trening weteranów 30+
    pokaż więcej
  • Fitness Station
    Fitness Station
    ul. Kochanowskiego 20
    Nowy Sącz
    08:00 poniedziałek
    Tabata
    08:30 poniedziałek
    Interval
    16:00 poniedziałek
    Step TBC
    17:00 poniedziałek
    Interval
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    18:00 poniedziałek
    Easy shape
    19:00 poniedziałek
    TRX Training
    19:30 poniedziałek
    Spinning
    20:00 poniedziałek
    Brzuch, Pośladki, Uda
    21:00 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    08:30 wtorek
    Pilates & Stretching
    08:30 wtorek
    Indoor walking
    17:00 wtorek
    Brzuch, Pośladki, Uda
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:30 wtorek
    Spinning
    19:00 wtorek
    Fit Ball
    20:00 wtorek
    Magic Bar
    20:00 wtorek
    Indoor walking
    21:00 wtorek
    Stretching
    07:30 środa
    Indoor walking
    08:30 środa
    Step TBC
    17:00 środa
    TBC
    17:00 środa
    Indoor walking
    18:00 środa
    TRX Training
    18:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 środa
    Step
    19:30 środa
    Spinning
    20:00 środa
    Fit Cross
    08:15 czwartek
    Indoor walking
    08:30 czwartek
    TRX & Stretching
    17:00 czwartek
    Fit Ball
    17:30 czwartek
    Tabata
    18:00 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    Spinning
    19:00 czwartek
    Magic Bar
    20:00 czwartek
    Indoor walking
    20:10 czwartek
    Stretching
    21:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    08:30 piątek
    Magic Bar
    17:00 piątek
    Interval
    18:00 piątek
    Step BPU
    19:00 piątek
    Spinning
    19:00 piątek
    Pilates
    20:00 piątek
    TRX Training
    10:00 sobota
    Cardio + TBC
    11:00 sobota
    Fit Cross
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Dance aerobik
    20:15 poniedziałek
    Jazda Treningowa
    08:15 wtorek
    bodyART
    17:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 wtorek
    Body Ball
    19:00 wtorek
    Power Pilates
    20:00 wtorek
    Jazda Treningowa
    18:00 środa
    Body Ball
    20:00 środa
    Jazda Treningowa
    08:15 czwartek
    bodyART
    17:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 czwartek
    Step
    19:00 czwartek
    Flow Pilates
    20:00 czwartek
    Jazda Treningowa
    18:00 piątek
    bodyART
    19:00 piątek
    Body Ball
    20:00 piątek
    Jazda Treningowa
    pokaż więcej
  • 16:30 poniedziałek
    JAZZ Podstawy
    Natala
    17:45 poniedziałek
    New Style zaawansowany 14-18l.
    Natala
    19:10 poniedziałek
    Salsa Podstawy
    Janusz
    19:10 poniedziałek
    Joga podstawy
    Beata
    20:15 poniedziałek
    Zumba
    Daniel
    16:00 wtorek
    Towarzyski podstawy 4-10l.
    Janusz
    17:00 wtorek
    Towarzyski średniozaawansowany 4-12l.
    Janusz
    18:00 wtorek
    ZUMBA/Pilates
    Beata
    18:15 wtorek
    Towarzyski zaawansowany 10-12l.
    Janusz
    20:15 wtorek
    Latynoskie Szalenstwo
    Janusz
    16:20 środa
    Ogólnorozwojowe 3-6 lat
    Janusz
    17:05 środa
    Lekcje
    Paulina
    17:30 środa
    Taniec brzucha
    Justyna
    17:50 środa
    ZUMBA/Dancehall
    Paulina
    19:10 środa
    Zumba
    Daniel
    20:15 środa
    Towarzyski hobby
    Janusz
    16:00 czwartek
    Towarzyski podstawy 4-10l.
    Janusz
    17:00 czwartek
    Towarzyski średniozaawansowany 4-12l.
    Janusz
    18:15 czwartek
    Towarzyski zaawansowany 10-12l.
    Janusz
    19:30 czwartek
    Salsa zaawansowana
    Janusz
    16:15 piątek
    Lekcje
    Janusz
    17:00 piątek
    PRACTIS Towarzyski 6-12l.
    Janusz
    17:15 piątek
    Zumba
    18:15 piątek
    Lekcje
    Janusz
    19:00 piątek
    Towarzyski - podstawy
    Janusz
    20:30 piątek
    Latino Solo
    Agata
    09:30 sobota
    JAZZ podstawy 11-13l.
    Paulina
    10:45 sobota
    HIP HOP podstawy - 11-13l.
    Konrad
    12:05 sobota
    New Style zaawansowany 14-18l.
    Konrad
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Nowy Sącz"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub