Zajęcia sportowe w Myślenicach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 20:00 dziś
    Submission
    19:30 czwartek
    BJJ
    20:30 czwartek
    MMA
    09:00 sobota
    Sparingi
    20:00 poniedziałek
    MMA
    19:30 wtorek
    BJJ
    pokaż więcej
  • 15:00 dziś
    Hip Hop/Jazz gr. 4-7 lat
    Andrzej Starowicz
    16:00 dziś
    Hip Hop/Jazz gr. 8-10 lat
    Andrzej Starowicz
    17:00 dziś
    Hip Hop/Jazz gr. megabajty
    Andrzej Starowicz
    18:00 dziś
    Hip Hop/Jazz gr. REDS i Damy radę
    Andrzej Starowicz
    19:00 dziś
    Hip Hop/Jazz gr. Janki
    Andrzej Starowicz
    20:00 dziś
    Hip Hop/Jazz gr. Janki
    Andrzej Starowicz
    15:00 poniedziałek
    Hip Hop/Jazz gr. 4-7 lat
    Andrzej Starowicz
    16:00 poniedziałek
    Hip Hop/Jazz gr. 8-10 lat
    Andrzej Starowicz
    17:00 poniedziałek
    Hip Hop/Jazz gr. megabajty
    Andrzej Starowicz
    18:00 poniedziałek
    Hip Hop/Jazz gr. REDS i Damy radę
    Andrzej Starowicz
    19:00 poniedziałek
    Jazz gr. pocz./śr. zaawans.
    Andrzej Starowicz
    20:00 poniedziałek
    Latino/Show gr. 25+
    Andrzej Starowicz
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Zumba
    19:00 dziś
    Aeromix
    20:00 dziś
    Fat Burning + BPU
    18:00 czwartek
    Dance Pilates
    19:00 czwartek
    Aeromix
    20:00 piątek
    Fat Burning + BPU
    18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Aeromix
    20:00 poniedziałek
    Fat Burning + BPU
    19:30 wtorek
    Taniec brzucha gr. początkująca
    20:30 wtorek
    Taniec brzucha gr. zaawansowana
    pokaż więcej
  • 15:00 dziś
    Hip hop/Jazz 4-7
    Andrzej Starowicz
    16:00 dziś
    Hip hop/Jazz 8-10 lat
    Andrzej Starowicz
    17:00 dziś
    Hip hop/Jazz gr. Megabajty
    Andrzej Starowicz
    18:00 dziś
    Hip hop/Jazz, gr. REDS i Damy Radę
    Andrzej Starowicz
    19:00 dziś
    Hip hop/Jazz, gr. JDC Janki
    Andrzej Starowicz
    20:00 dziś
    Jazz Janki
    Andrzej Starowicz
    18:00 czwartek
    Gimnastyka dla pań
    Halina Dragosz
    19:00 czwartek
    Dance aerobik
    Halina Dragosz
    17:00 piątek
    Taniec towarzyski
    11:00 sobota
    Taniec towarzyski
    15:00 poniedziałek
    Hip hop/Jazz 4-7
    Andrzej Starowicz
    16:00 poniedziałek
    Hip hop/Jazz 8-10 lat
    Andrzej Starowicz
    16:00 poniedziałek
    Balet, I grupa
    17:00 poniedziałek
    Hip hop/Jazz gr. Megabajty
    Andrzej Starowicz
    17:00 poniedziałek
    Balet, II grupa
    18:00 poniedziałek
    Hip hop/Jazz, gr. REDS i Damy Radę
    Andrzej Starowicz
    18:00 poniedziałek
    Balet, III grupa
    19:00 poniedziałek
    Jazz, początkujący i średniozaaw.
    Andrzej Starowicz
    20:00 poniedziałek
    Grupa 25+
    Andrzej Starowicz
    18:00 wtorek
    Gimnastyka dla pań
    Halina Dragosz
    19:00 wtorek
    Dance aerobik
    Halina Dragosz
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    WOD
    19:00 dziś
    WOD
    20:00 dziś
    WOD
    21:00 dziś
    WOD
    18:00 czwartek
    Stretching + zdrowy kręgosłup
    19:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    20:00 czwartek
    WOD Adept
    21:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    18:00 piątek
    WOD Adept
    19:00 piątek
    WOD
    20:00 piątek
    WOD
    21:00 piątek
    WOD
    09:00 sobota
    WOD
    18:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    20:00 poniedziałek
    WOD
    21:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 wtorek
    Stretching + zdrowy kręgosłup
    19:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    20:00 wtorek
    WOD Adept
    21:00 wtorek
    Trening funkcjonalny
    pokaż więcej
  • 18:00 dziś
    Turbo Spalanie
    18:00 dziś
    Energy
    19:00 dziś
    TRX
    19:00 dziś
    Race Day
    20:00 dziś
    Pilates
    20:00 dziś
    Strenght
    18:00 czwartek
    Rower + BPU
    19:00 czwartek
    Trening funkcjonalny
    19:00 czwartek
    Energy
    20:00 czwartek
    BPU
    20:00 czwartek
    Basic
    18:00 piątek
    Zumba
    18:00 piątek
    Energy
    19:00 piątek
    Piłki
    19:00 piątek
    Energy
    18:00 poniedziałek
    Rower + BPU
    19:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    19:00 poniedziałek
    Energy
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    20:00 poniedziałek
    Strenght
    18:00 wtorek
    Rower+TBC
    19:00 wtorek
    Akcja bikinii
    19:00 wtorek
    Energy
    20:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    Energy
    pokaż więcej
  • Szkoła Tańca "Samba"
    Szkoła Tańca "Samba"
    ul. Kazimierza Wielkiego 102
    Myślenice
    16:15 dziś
    Zumba
    Maciej Jopek
    19:00 dziś
    Zumba
    Maciej Jopek
    20:00 dziś
    BPU (Brzuch, Pośladki, Uda)
    Joanna Dubienko
    09:00 czwartek
    Zumba
    Maciej Jopek
    19:30 czwartek
    Zumba
    Maciej Jopek
    20:30 czwartek
    Zumba
    Maciej Jopek
    16:15 piątek
    Zumba
    Maciej Jopek
    16:15 poniedziałek
    Zumba
    Maciej Jopek
    19:00 poniedziałek
    Kurs tańca towarzyskiego I stopień - od podstaw
    Maciej Jopek
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Maciej Jopek
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Maciej Jopek
    17:00 wtorek
    Taniec nowoczesny grupa wiekowa 7-12 lat
    Katarzyna Pamuła
    18:00 wtorek
    Kurs tańca dla dzieci grupa wiekowa 3-6 lat
    Katarzyna Pamuła
    19:10 wtorek
    Zumba
    Maciej Jopek
    20:10 wtorek
    Zumba
    Maciej Jopek
    21:10 wtorek
    Kurs tańca towarzyskiego gr. zaawansowana
    Maciej Jopek
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Total Fitness
    Total Fitness
    Słowackiego 75B
    Myślenice
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Myślenice"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub