Zajęcia sportowe w Legnicy

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 09:00 dziś
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    10:00 dziś
    OPEN POLE (sala otwarta dla ćwiczących)
    Wioletta Tokarz
    10:00 niedziela
    OPEN POLE (sala otwarta dla ćwiczących)
    Wioletta Tokarz
    09:00 poniedziałek
    Powrót do formy
    Karolina Poźniak
    16:00 poniedziałek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    17:00 poniedziałek
    Pilates zdrowy kręgosłup
    Aga
    17:00 poniedziałek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    18:00 poniedziałek
    Spalanie tkanki tłuszczowej
    Karolina Poźniak
    18:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    Klaudia
    19:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    20:00 poniedziałek
    Sztangi
    Sylwia
    20:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    20:00 poniedziałek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    16:00 wtorek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    17:00 wtorek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    18:00 wtorek
    Zumba
    Karolina Poźniak
    18:00 wtorek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    19:00 wtorek
    Nasz cel: brzuch, pośladki, uda
    Klaudia
    19:00 wtorek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    19:00 wtorek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    20:00 wtorek
    Sexi Dance & Twerk
    Klaudia
    20:00 wtorek
    POLE DANCE (grupa średnio-zaawansowana)
    Wioletta Tokarz
    09:00 środa
    Nasz cel: Bikini Lato 2016
    Karolina Poźniak
    17:00 środa
    Pilates zdrowy kręgosłup
    Aga
    18:00 środa
    Spalanie tkanki tłuszczowej
    Karolina Poźniak
    19:00 środa
    Zumba
    Klaudia
    19:00 środa
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    20:00 środa
    Sztangi
    Sylwia
    20:00 środa
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    16:00 czwartek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    17:00 czwartek
    Zumba dla dzieci
    Klaudia
    17:00 czwartek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    18:00 czwartek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    18:00 czwartek
    Jumping frog
    Aneta
    18:00 czwartek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    19:00 czwartek
    Pilates płaski brzuch
    Karolina Poźniak
    19:00 czwartek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    20:00 czwartek
    Indoor Walking
    Karolina Poźniak
    20:00 czwartek
    POLE DANCE (grupa średnio-zaawansowana)
    Wioletta Tokarz
    09:00 piątek
    Pilates-cel: płaski brzuch
    Karolina Poźniak
    16:00 piątek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    17:00 piątek
    Indoor Walking
    Sylwia
    18:00 piątek
    Zumba
    Klaudia
    18:00 piątek
    Indoor Walking
    Sylwia
    19:00 piątek
    Fit Ball Chudnij z piłką
    Karolina Poźniak
    19:00 piątek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    20:00 piątek
    POLE DANCE (grupa podstawowa)
    Wioletta Tokarz
    pokaż więcej
  • 08:30 dziś
    Arena Pump
    09:30 dziś
    TRX
    10:30 dziś
    TBC
    11:30 dziś
    Zumba
    09:00 niedziela
    Płaski brzuch
    10:00 niedziela
    HIT
    11:00 niedziela
    Rowery
    08:00 poniedziałek
    Joga
    18:00 poniedziałek
    ABT
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    21:00 poniedziałek
    Joga
    09:00 wtorek
    Pilates
    18:00 wtorek
    Arena Pump
    19:00 wtorek
    Rowery
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    21:00 wtorek
    Zumba
    12:30 środa
    Aktywny Senior
    18:00 środa
    TRX
    19:00 środa
    Aerobox
    20:00 środa
    HIT
    21:00 środa
    Pilates
    08:00 czwartek
    Płaski brzuch
    09:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    18:00 czwartek
    TBC/step
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 czwartek
    Zumba
    21:00 czwartek
    Zumba
    08:30 piątek
    Antycellulit
    17:30 piątek
    Płaski brzuch
    18:30 piątek
    Tabata
    19:30 piątek
    Rowery
    20:30 piątek
    Joga
    pokaż więcej
  • 08:30 poniedziałek
    Pole dance
    10:00 poniedziałek
    Open pole
    17:00 poniedziałek
    Pole dance
    18:00 poniedziałek
    Gimnastyka rozciągająca
    19:00 poniedziałek
    Body shape
    20:00 poniedziałek
    Pole dance
    20:00 poniedziałek
    Tabata
    20:30 poniedziałek
    Kalistenika
    21:00 poniedziałek
    Pole dance
    08:30 wtorek
    TBC
    10:00 wtorek
    Open pole
    17:00 wtorek
    Pole dance
    18:00 wtorek
    Pole dance
    19:00 wtorek
    BPU
    20:00 wtorek
    FitBall
    21:00 wtorek
    Sztangi
    08:30 środa
    Pole dance
    10:00 środa
    Seniorzy
    11:00 środa
    Open pole
    17:00 środa
    Pole dance
    18:00 środa
    Pole dance
    19:00 środa
    Body shape
    20:00 środa
    Kalistenika
    20:00 środa
    Tabata
    20:30 środa
    Brzuchomania
    21:00 środa
    Pole dance
    08:30 czwartek
    Open pole
    17:00 czwartek
    Pole dance
    18:00 czwartek
    Pole dance
    19:00 czwartek
    BPU
    20:00 czwartek
    Sztangi
    21:00 czwartek
    Pole dance
    08:30 piątek
    Brzuchomania
    10:00 piątek
    Seniorzy
    11:00 piątek
    Open pole
    17:00 piątek
    Pole dance
    18:00 piątek
    Pole dance
    18:30 piątek
    Kalistenika
    19:00 piątek
    Fat Burning
    20:00 piątek
    Pole dance
    pokaż więcej
  • 11:30 poniedziałek
    Aqua Senior
    19:00 poniedziałek
    Aqua Senior
    20:00 poniedziałek
    Aqua Fitness
    18:00 środa
    Aqua Senior
    10:00 czwartek
    Aqua Senior
    20:00 czwartek
    Aqua Fitness
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Cellu Stop
    Agata Jacewicz
    10:30 niedziela
    Fit mama
    Agata Jacewicz
    16:00 niedziela
    Planeta energii
    17:00 niedziela
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Asia Rączkiewicz
    18:00 niedziela
    Zumba
    Dorota Zielińska
    19:00 niedziela
    Atak na brzuch
    Patrycja Jeneralczyk
    20:00 niedziela
    Interval
    Patrycja Jeneralczyk
    20:55 niedziela
    Sekcja bokserska
    pokaż więcej
  • 08:30 niedziela
    Trening obwodowy
    Gracjan Perełka
    09:30 niedziela
    Shape
    Iwona Klimkowska
    15:30 niedziela
    Oyama karate dla dzieci
    Andrzej Hodana
    16:30 niedziela
    Atak na brzuch / pośladki
    Marta Marcinkiewicz
    17:00 niedziela
    Aeroboks
    Marta Marcinkiewicz
    18:00 niedziela
    Zumba
    Ola Lesiak
    19:00 niedziela
    ABT
    Gosia Kozłowska
    19:00 niedziela
    Cycling Low
    Szymon Latała
    20:00 niedziela
    Cycling Fartlek
    Szymon Latała
    20:00 niedziela
    Samoobrona dla kobiet
    Andrzej Hodana
    21:00 niedziela
    Zgrabne uda / pośladki
    Magda Majsner
    08:00 poniedziałek
    Joga
    Jan Mędrala
    09:30 poniedziałek
    BPU
    Iwona Klimkowska
    16:30 poniedziałek
    Strong Hands
    Beata Klimecka
    17:00 poniedziałek
    Atak na brzuch / pośladki
    Beata Klimecka
    18:00 poniedziałek
    Sztangi
    Joanna Kwiatkowska
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Gosia Kozłowska
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Jan Mędrala
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    Trening w terenie, marsz
    09:00 dziś
    Pilates
    09:00 niedziela
    Trening w terenie, marszobieg
    08:30 poniedziałek
    Pilates
    09:15 poniedziałek
    TBC
    16:30 poniedziałek
    Breakdance dla dzieci i młodzieży
    Mateusz Terlecki
    17:30 poniedziałek
    Płaski brzuch (z trx)
    18:20 poniedziałek
    Trening obwodowy
    19:10 poniedziałek
    Joga vinyasa księżycowa
    20:10 poniedziałek
    Trening w terenie, marsz
    08:30 wtorek
    Joga flow
    16:30 wtorek
    Zajęcia taneczne dla dzieci
    Gabrysia Zenka
    17:30 wtorek
    Pilates
    18:20 wtorek
    4x4 Tabata
    18:55 wtorek
    Fat killer
    19:45 wtorek
    Fascial fitness (stretching powięziowy)
    20:35 wtorek
    Zumba
    08:30 środa
    Zdrowy kręgosłup
    17:30 środa
    Joga flow
    18:30 środa
    BPU
    19:20 środa
    Trening HIIT
    19:45 środa
    Antygravity aerial joga
    08:30 czwartek
    Ashtanga joga
    17:30 czwartek
    Zajęcia taneczne dla dzieci
    Gabrysia Zenka
    18:20 czwartek
    Turbospalanie
    19:10 czwartek
    Trening obwodowy
    20:00 czwartek
    Ashtanga joga
    20:10 czwartek
    Trening w terenie, marszobieg
    08:30 piątek
    Pilates
    09:15 piątek
    Zumba
    17:20 piątek
    Breakdance dla dzieci i młodzieży
    Mateusz Terlecki
    18:20 piątek
    Pilates
    19:10 piątek
    Zumba
    20:00 piątek
    TBC
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Condizione Health&Fitness
    Condizione Health&Fitness
    ul. Najświętszej Marii Panny 9
    Legnica
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Legnica"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub