Zajęcia sportowe w Koszalinie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 10:00 niedziela
    Kung Fu - zaawansowani
    19:00 wtorek
    Kung Fu dla młodzieży i dorosłych
    19:00 czwartek
    Kung Fu dla młodzieży i dorosłych
  • 09:00 dziś
    Basic Joga
    10:00 dziś
    Starter Joga
    09:00 poniedziałek
    Basic Joga
    10:00 poniedziałek
    Starter Joga
    17:00 poniedziałek
    Taniec Bollywood
    19:00 poniedziałek
    Basic Joga
    20:00 poniedziałek
    Starter Joga
    09:00 wtorek
    Starter Joga
    10:00 wtorek
    Joga dla ciężarnych
    18:00 wtorek
    Starter Joga
    19:00 wtorek
    Basic Joga
    20:00 wtorek
    Medytacje
    09:00 środa
    Starter Joga
    10:00 środa
    Senior Joga
    18:00 środa
    Starter Joga
    19:00 środa
    Basic Joga
    09:00 czwartek
    Starter Joga
    16:15 czwartek
    Joga dla dzieci
    18:00 czwartek
    TRE
    19:00 czwartek
    Basic Joga
    20:00 czwartek
    Starter Joga
    09:00 piątek
    Basic Joga
    10:00 piątek
    Starter Joga
    17:00 piątek
    Starter Joga
    18:00 piątek
    Basic Joga
    pokaż więcej
  • Klub Forma
    Klub Forma
    ul. Franciszkańska 24
    Koszalin
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    18:00 wtorek
    TBC
    20:00 wtorek
    Zumba
    18:00 czwartek
    Zumba
    19:15 czwartek
    ABT
    pokaż więcej
  • Amadeus
    Amadeus
    ul. Modrzejewskiej 40
    Koszalin
    09:00 poniedziałek
    Tabata
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    18:00 poniedziałek
    Fat burning
    19:00 poniedziałek
    Jumpfit
    20:00 poniedziałek
    Cross Ladies
    09:00 wtorek
    Aktywna Mama
    17:00 wtorek
    Jumpfit
    18:00 wtorek
    Cellulit Stop
    19:00 wtorek
    Cross Trening
    20:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    17:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Fat Killer
    19:00 środa
    Tabata
    20:00 środa
    ABT
    09:00 czwartek
    TBC
    17:00 czwartek
    Jumpfit
    18:00 czwartek
    Płaski brzuch
    19:00 czwartek
    Cross Ladies
    09:00 piątek
    Tabata
    17:00 piątek
    Salsation
    18:00 piątek
    Cross Trening
    19:00 piątek
    TBC
    pokaż więcej
  • 10:00 dziś
    TBC
    Eleni Zissopoulou
    11:00 dziś
    Latino
    Eleni Zissopoulou
    10:00 niedziela
    Pure Fire
    Angelika Golinia
    11:00 niedziela
    ABT
    Angelika Golinia
    19:00 niedziela
    Cycling
    Aleksandra Wolska
    07:00 poniedziałek
    Burn it
    Angelika Golinia
    07:30 poniedziałek
    Stretching
    Angelika Golinia
    08:00 poniedziałek
    Fit Girls
    Magdalena Łabiak
    09:00 poniedziałek
    Fit Ball
    Magdalena Łabiak
    10:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Łabiak
    17:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Łabiak
    18:00 poniedziałek
    Pure Pump
    Magdalena Łabiak
    19:00 poniedziałek
    Fit Girls
    Magdalena Łabiak
    19:15 poniedziałek
    ABS
    Angelika Golinia
    19:45 poniedziałek
    Jatomi Stretching
    Angelika Golinia
    20:00 poniedziałek
    Cycling
    Magdalena Łabiak
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    Anna Dąbrowska
    09:00 wtorek
    TBC
    Magdalena Łabiak
    10:00 wtorek
    Aktywny senior
    Magdalena Łabiak
    16:00 wtorek
    Fit Girls
    Magdalena Łabiak
    17:00 wtorek
    Pure Pump
    Magdalena Łabiak
    18:00 wtorek
    TBC
    Magdalena Łabiak
    18:15 wtorek
    ABS
    Angelika Golinia
    19:00 wtorek
    Burn it
    Angelika Golinia
    19:40 wtorek
    Fight club
    Maciej Marczewski
    19:45 wtorek
    Jatomi Stretching
    Angelika Golinia
    09:00 środa
    ABS
    Karolina Widźgowska
    10:00 środa
    Yoga
    Karolina Widźgowska
    11:15 środa
    Functional Training
    Karolina Widźgowska
    17:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Karolina Widźgowska
    18:00 środa
    ABT
    Karolina Widźgowska
    19:00 środa
    Step advance
    Karolina Widźgowska
    20:00 środa
    Cycling
    Aleksandra Wolska
    21:00 środa
    Zumba
    Dawid Tokarczyk
    09:00 czwartek
    TBC
    Karolina Widźgowska
    10:00 czwartek
    Pilates
    Karolina Widźgowska
    11:15 czwartek
    ABS
    Karolina Widźgowska
    17:00 czwartek
    Fit Girls
    Magdalena Łabiak
    17:45 czwartek
    ABS
    Angelika Golinia
    18:00 czwartek
    Pure Pump
    Magdalena Łabiak
    18:15 czwartek
    Jatomi Stretching
    Angelika Golinia
    19:00 czwartek
    Cycling
    Aleksandra Wolska
    20:00 czwartek
    Pure Fire
    Aleksandra Wolska
    08:30 piątek
    Pure Pump
    Magdalena Łabiak
    09:30 piątek
    Burn it
    Magdalena Łabiak
    17:00 piątek
    Fit Ball
    Karolina Widźgowska
    18:00 piątek
    TBC
    Karolina Widźgowska
    19:00 piątek
    Yoga
    Karolina Widźgowska
    20:00 piątek
    Zumba
    Dawid Tokarczyk
    pokaż więcej
  • 09:00 dziś
    ABT
    Malgorzata Mytko
    10:00 dziś
    ABS
    Malgorzata Mytko
    16:00 dziś
    Functional Training
    Magda Sołek
    10:00 niedziela
    Pure Pump
    Malgorzata Mytko
    11:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Malgorzata Mytko
    09:00 poniedziałek
    TBC
    Karolina Widźgowska
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Karolina Widźgowska
    17:00 poniedziałek
    Pure Fire
    Grzegorz Kowalski
    17:15 poniedziałek
    ABS
    Natalia Zawadzka
    18:00 poniedziałek
    ABT
    Magdalena Bitowt
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Malgorzata Mytko
    19:00 poniedziałek
    Fit girls
    Magdalena Bitowt
    19:00 poniedziałek
    Cycling
    Wioletta Jączkowska
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    Dawid Tokarczyk
    20:00 poniedziałek
    Cycling
    Wioletta Jączkowska
    21:00 poniedziałek
    Burn It
    Natalia Zawadzka
    21:30 poniedziałek
    Jatomi Stretch
    Natalia Zawadzka
    09:00 wtorek
    Fit girls
    Karolina Widźgowska
    10:00 wtorek
    Yoga
    Karolina Widźgowska
    17:00 wtorek
    ABS
    Malgorzata Mytko
    18:00 wtorek
    Pure Pump
    Malgorzata Mytko
    19:00 wtorek
    Step&Shape
    Malgorzata Mytko
    19:00 wtorek
    Cycling
    Robert Hołodowski
    20:00 wtorek
    Zumba
    Dawid Tokarczyk
    09:00 środa
    ABT
    Magdalena Łabiak
    10:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Magdalena Łabiak
    17:00 środa
    Yoga
    Dorota Gudaniec
    17:15 środa
    Functional Training
    Natalia Zawadzka
    18:00 środa
    Fit Ball
    Magdalena Bitowt
    18:00 środa
    Pure Fire
    Grzegorz Kowalski
    19:00 środa
    Fit girls
    Magdalena Bitowt
    19:00 środa
    Cycling
    Robert Hołodowski
    20:00 środa
    Zumba
    Anna Dąbrowska
    21:00 środa
    Burn It
    Natalia Zawadzka
    21:30 środa
    Jatomi Stretch
    Natalia Zawadzka
    09:00 czwartek
    Pure Pump
    Ewa Włodyka
    10:00 czwartek
    Yoga
    Ewa Włodyka
    17:00 czwartek
    ABS
    Natalia Zawadzka
    18:00 czwartek
    Burn It
    Magda Sołek
    18:00 czwartek
    Stretching
    Malgorzata Mytko
    18:30 czwartek
    Jatomi Stretch
    Magda Sołek
    19:00 czwartek
    Cycling
    Robert Hołodowski
    19:00 czwartek
    Pure Pump
    Malgorzata Mytko
    20:00 czwartek
    ABS
    Natalia Zawadzka
    20:00 czwartek
    Zumba
    Dawid Tokarczyk
    09:00 piątek
    Fit Ball
    Karolina Widźgowska
    10:00 piątek
    Pilates
    Karolina Widźgowska
    17:00 piątek
    ABS
    Natalia Zawadzka
    17:30 piątek
    Fit girls
    Magdalena Bitowt
    17:30 piątek
    Zumba Kids
    Grzegorz Trafny
    18:30 piątek
    Cycling
    Magdalena Bitowt
    18:30 piątek
    Yoga
    Dorota Gudaniec
    19:30 piątek
    Burn It
    Magda Sołek
    20:00 piątek
    Body Shock
    Natalia Zawadzka
    pokaż więcej
  • 20:00 poniedziałek
    Capoeira - grupa starsza
    20:00 piątek
    Capoeira - grupa starsza
  • 17:00 piątek
    Capoeira - grupa 7-10 lat
    18:00 piątek
    Capoeira - grupa 4-6 lat
  • Szkoła Tańca Top Toys Koszalin
    Szkoła Tańca Top Toys Koszalin
    Jana Pawła II 4A
    Koszalin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Dom Tańca
    Dom Tańca
    ul. Jana Pawła II 20
    Koszalin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Koszalin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub