Zajęcia sportowe w Konstancinie-Jeziornie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Cardio Gym Center
    Cardio Gym Center
    ul. Pułaskiego 76
    Konstancin-Jeziorna
    10:00 piątek
    Rozruszajmy Konstancin
    10:45 piątek
    CGC Outdoor Training
    19:00 niedziela
    Płaski brzuch
    20:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 poniedziałek
    TMT
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Pilates
    Beata Nawrot
    20:00 wtorek
    Brzuch, plecy, stretching
    Beata Nawrot
    19:00 środa
    TBC
    Beata Nawrot
    20:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Beata Nawrot
    21:00 środa
    Zumba
    pokaż więcej
  • Centrum Kompleksowej Rehabilitacji
    Centrum Kompleksowej Rehabilitacji
    Gąsiorowskiego 12/14
    Konstancin-Jeziorna
    19:00 poniedziałek
    Aqua aerobic
    19:45 poniedziałek
    Aqua aerobic
    16:45 środa
    Aqua aerobic
    19:00 środa
    Aqua aerobic
    pokaż więcej
  • 09:30 dziś
    Latino solo
    Michał Kot
    16:30 dziś
    Taniec nowoczesny 4-5 lat - II poziom
    Olga Gruszczyńska
    17:00 dziś
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - I poziom
    Chudkowska Julia
    17:15 dziś
    Jazz 9-11 lat - III poziom
    Marta Czyż
    17:15 dziś
    Jazz 12-15 lat - średniozaawanowany
    Marta Czyż
    17:30 dziś
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - III poziom
    Olga Gruszczyńska
    18:00 dziś
    Hip Hop 12-15 lat - II poziom
    Julita Chodkowska
    18:30 dziś
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - III poziom
    Olga Gruszczyńska
    18:30 dziś
    Jazz - początkujący/średniozaawanowany
    Marta Czyż
    08:30 piątek
    Pilates
    Diana Konopka
    09:30 piątek
    Latino solo
    Marcin Wojtkowiak
    16:30 piątek
    Gimnsatyka artystyczna 6-8 lat - I poziom
    Agnieszka Żak
    16:30 piątek
    Gimnastyka artystyczna 9-11 lat - początkujący
    Agnieszka Żak
    17:00 piątek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - I poziom
    Julia Cieplińska
    17:00 piątek
    Hip Hop 9-11 lat - IV poziom
    Julita Chodkowska
    18:00 piątek
    Gimnastyka artystyczna 6-8 lat - II poziom
    Agnieszka Żak
    18:00 piątek
    Gimnastyka artystyczna 9-11 lat - początkujący/średniozaawansowany
    Agnieszka Żak
    18:30 piątek
    Hip Hop 9-11 lat - I poziom
    Julita Chodkowska
    10:00 sobota
    Zajęcia z tańcem i muzyką 3 lata
    Dagmara Wnuk
    10:00 sobota
    Hip Hop 9-11 lat - I poziom
    Julita Chodkowska
    11:00 sobota
    Taniec nowoczesny 11-13 lat - I poziom
    Julia Cieplińska
    11:45 sobota
    Hip Hop 9-11 lat - IV poziom
    Julita Chodkowska
    12:15 sobota
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - III poziom
    Dagmara Wnuk
    13:00 sobota
    taniec nowoczesny 4-5 lat - I poziom
    Julia Cieplińska
    14:00 sobota
    Hip Hop 12-15 lat - I poziom
    Julita Chodkowska
    14:30 sobota
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - III poziom
    Dagmara Wnuk
    08:30 poniedziałek
    Pilates
    Diana Konopka
    09:30 poniedziałek
    Latino Aero
    Piotr Tyrka
    16:00 poniedziałek
    Balet 4-5 lat - I poziom
    Anna Wujkowska
    16:30 poniedziałek
    taniec nowoczesny 4-5 lat - I poziom
    Julia Cieplińska
    16:45 poniedziałek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - III poziom
    Dagmara Wnuk
    17:00 poniedziałek
    Balet 4-5 lat - II poziom
    Anna Wujkowska
    17:45 poniedziałek
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - I poziom
    Dagmara Wnuk
    18:00 poniedziałek
    Zajęcia z tańcem i muzyką 3 lata
    Julia Cieplińska
    18:00 poniedziałek
    Balet 6-8 lat - III poziom
    Anna Wujkowska
    18:45 poniedziałek
    Hip Hop 9-11 lat - II poziom
    Dominika Raczyńska
    19:45 poniedziałek
    Hip Hop 12-15 lat - IV poziom
    Dominika Raczyńska
    20:15 poniedziałek
    Taniec towarzyski - I poziom
    Michał Gumkowski
    09:30 wtorek
    Bachata Solo
    Michał Kot
    16:30 wtorek
    Taniec nowoczesny 4-5 lat - II poziom
    Olga Gruszczyńska
    17:00 wtorek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - I poziom
    Chudkowska Julia
    17:15 wtorek
    Jazz 9-11 lat - III poziom
    Marta Czyż
    17:15 wtorek
    Jazz 12-15 lat - średniozaawanowany
    Marta Czyż
    17:30 wtorek
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - III poziom
    Olga Gruszczyńska
    18:00 wtorek
    Hip Hop 12-15 lat - II poziom
    Julita Chodkowska
    18:30 wtorek
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - III poziom
    Olga Gruszczyńska
    18:30 wtorek
    Jazz 9-11 lat - II poziom
    Marta Czyż
    18:30 wtorek
    Jazz 12-15 lat - początkujący
    Marta Czyż
    08:30 środa
    Pilates
    Diana Konopka
    10:00 środa
    Latino solo
    Przemysław Modrzyński
    16:00 środa
    Balet 4-5 lat - I poziom
    Anna Wujkowska
    16:00 środa
    Balet 4-5 lat - I poziom
    Anna Wujkowska
    16:45 środa
    Taniec nowoczesny 6-8 lat - III poziom
    Dagmara Wnuk
    17:00 środa
    Hip Hop 9-11 lat - IV poziom
    Julita Chodkowska
    17:45 środa
    Taniec nowoczesny 9-11 lat - I poziom
    Dagmara Wnuk
    18:00 środa
    Balet 6-8 lat - III poziom
    Anna Wujkowska
    18:45 środa
    Hip Hop 9-11 lat - II poziom
    Dominika Raczyńska
    19:15 środa
    Latino solo
    Marcin Wojtkowiak
    19:30 środa
    Commercial Dance - średniozaawanowany
    Julita Chodkowska
    19:45 środa
    Hip Hop 12-15 lat - IV poziom
    Dominika Raczyńska
    20:30 środa
    Taniec towarzyski - IV poziom
    Marcin Wojtkowiak
    pokaż więcej
  • Body Factory
    Body Factory
    Warszawska 95
    Konstancin-Jeziorna
    19:00 dziś
    TBC
    20:00 dziś
    ABT
    21:00 dziś
    Zumba
    09:30 piątek
    TBC
    18:00 piątek
    FitBall+Stretching
    19:00 piątek
    Płaski brzuch
    10:00 sobota
    Płaski brzuch+Stretching
    11:00 sobota
    Zumba
    10:00 niedziela
    TBC
    11:00 niedziela
    Kettle
    09:30 poniedziałek
    Body Shape
    19:00 poniedziałek
    TBC
    19:00 poniedziałek
    TBC
    Marta Romanowska
    20:00 poniedziałek
    ABT
    20:00 poniedziałek
    ABT
    Marta Romanowska
    21:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 wtorek
    Jędrna pupa
    20:00 wtorek
    TBC
    21:00 wtorek
    Zumba
    09:30 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Kettle
    20:00 środa
    ABT
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub Karate Kyokushin IPPON
    Klub Karate Kyokushin IPPON
    ul. Bielawska 57
    Konstancin-Jeziorna
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub Karate Kyokushin IPPON
    Klub Karate Kyokushin IPPON
    ul. Żeromskiego 15
    Konstancin-Jeziorna
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub Karate Kyokushin IPPON
    Klub Karate Kyokushin IPPON
    ul. Wojewódzka 12
    Konstancin-Jeziorna
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Studio Fitness PRO-FIT
    Studio Fitness PRO-FIT
    ul. Pułaskiego 20
    Konstancin-Jeziorna
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
    Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
    ul. Żeromskiego 15
    Konstancin-Jeziorna
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Konstancin-Jeziorna"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub