Zajęcia sportowe w Koninie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    ABT
    18:30 wtorek
    Fat Burning
  • 08:30 poniedziałek
    Zajęcia wzmacniające
    17:00 poniedziałek
    FullBodyWorkout
    18:00 poniedziałek
    PowerShape
    19:00 poniedziałek
    BS
    18:00 wtorek
    ABT
    19:00 wtorek
    FullBodyWorkout
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Step Shape
    17:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    18:00 poniedziałek
    Power Step
    19:00 poniedziałek
    Extreme Slim Body
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    09:00 wtorek
    Zumba
    16:00 wtorek
    Trening obwodowy
    17:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Aerobox
    19:00 wtorek
    Jędrne pośladki
    20:00 wtorek
    Pilates
    pokaż więcej
  • 08:15 poniedziałek
    Trampoliny
    09:15 poniedziałek
    Fit Bikinii
    16:30 poniedziałek
    TruboSpalanie
    17:30 poniedziałek
    Zumba
    18:30 poniedziałek
    Spinning INT
    18:30 poniedziałek
    Trampoliny
    19:30 poniedziałek
    BodyBar
    20:30 poniedziałek
    Trampoliny
    07:00 wtorek
    Joga
    08:15 wtorek
    Jędrne pośladki
    09:15 wtorek
    Zumba
    17:30 wtorek
    Joga
    17:30 wtorek
    Spinning W
    18:30 wtorek
    Cross Training
    19:30 wtorek
    BodyBar
    20:30 wtorek
    Trampoliny
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Płaski brzuch
    Ola Wolniewicz
    17:00 niedziela
    Cellulit killer
    Natalia Wróbel
    18:00 niedziela
    Fit ball / Pilates
    Justyna Rzyska
    19:00 niedziela
    Total burning
    Justyna Rzyska
    19:00 niedziela
    Power bike
    Katarzyna Kozłowska
    20:00 niedziela
    Cross training
    Krzysztof Pawliński
    20:00 niedziela
    Power bike
    Katarzyna Kozłowska
    21:00 niedziela
    Ashtanga joga
    Patryk Kokociński
    10:00 poniedziałek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Patryk Kokociński
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Monika Flis
    18:00 poniedziałek
    Step & Shape
    Natalia Wróbel
    19:00 poniedziałek
    Aerobox / Płaski brzuch
    20:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Dawid Drzewiecki
    09:00 wtorek
    Body shape
    Natalia Wróbel
    10:00 wtorek
    Step / ABT
    Natalia Wróbel
    17:00 wtorek
    Easy ball
    Justyna Rzyska
    18:00 wtorek
    Body sculpt
    Justyna Rzyska
    19:00 wtorek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Patryk Kokociński
    19:00 wtorek
    Power bike
    Sławomir Bartosik
    20:00 wtorek
    Zumba
    Monika Flis
    20:00 wtorek
    Power bike
    Sławomir Bartosik
    21:00 wtorek
    Cross training
    Szymon Jackowski
    pokaż więcej
  • Akademia Ruchu
    Akademia Ruchu
    11 listopada 6
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Power Fit
    Power Fit
    Spółdzielców 71A
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Squashsfera
    Squashsfera
    ul. Spółdzielców 26
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fitness&Siłownia Central
    Fitness&Siłownia Central
    ul. Dworcowa 15
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Konin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub