Zajęcia sportowe w Koninie

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 10:00 poniedziałek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Patryk Kokociński
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Monika Flis
    18:00 poniedziałek
    Step & Shape
    Natalia Wróbel
    19:00 poniedziałek
    Aerobox / Płaski brzuch
    20:00 poniedziałek
    Muay Thai
    Dawid Drzewiecki
    09:00 wtorek
    Body shape
    Natalia Wróbel
    10:00 wtorek
    Step / ABT
    Natalia Wróbel
    17:00 wtorek
    Easy ball
    Justyna Rzyska
    18:00 wtorek
    Body sculpt
    Justyna Rzyska
    19:00 wtorek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Patryk Kokociński
    19:00 wtorek
    Power bike
    Sławomir Bartosik
    20:00 wtorek
    Zumba
    Monika Flis
    20:00 wtorek
    Power bike
    Sławomir Bartosik
    21:00 wtorek
    Cross training
    Szymon Jackowski
    10:00 środa
    Joga
    Patryk Kokociński
    17:00 środa
    TBC
    Ola Wolniewicz
    18:00 środa
    Pump / Płaski brzuch
    19:00 środa
    Aerobox / Jędrne pośladki
    20:00 środa
    Muay Thai
    Dawid Drzewiecki
    20:00 środa
    Power bike
    Katarzyna Kozłowska
    09:00 czwartek
    ABT / Fit ball
    Ola Wolniewicz
    10:00 czwartek
    Trening funkcjonalny kręgosłupa
    Patryk Kokociński
    17:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Justyna Rzyska
    18:00 czwartek
    Zumba
    Dawid Pieróg
    19:00 czwartek
    Power sculpt
    Natalia Wróbel
    19:00 czwartek
    Power bike
    Katarzyna Kozłowska
    20:00 czwartek
    Joga
    Patryk Kokociński
    20:00 czwartek
    Power bike
    Katarzyna Kozłowska
    21:00 czwartek
    Zumba
    Dawid Pieróg
    10:00 piątek
    ABT
    Justyna Rzyska
    11:00 piątek
    Zumba
    12:00 piątek
    Karate dla dzieci
    Dawid Drzewiecki
    13:15 piątek
    Trening dla fighterów K-1
    Dawid Drzewiecki
    18:00 piątek
    Pilates / Zdrowy kręgosłup
    Patryk Kokociński
    10:00 sobota
    TBC
    Natalia Wróbel
    11:00 sobota
    Step choreo
    Natalia Wróbel
    11:00 sobota
    Power bike
    Katarzyna Kozłowska
    12:00 sobota
    Fit dance dla dzieci
    pokaż więcej
  • 18:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    ABT
    18:30 wtorek
    Fat Burning
    18:15 środa
    Zumba
    19:15 środa
    ABT
    18:30 czwartek
    Fit Body
    18:30 piątek
    Aerobox
    pokaż więcej
  • 08:30 poniedziałek
    Zajęcia wzmacniające
    17:00 poniedziałek
    FullBodyWorkout
    18:00 poniedziałek
    PowerShape
    19:00 poniedziałek
    BS
    18:00 wtorek
    ABT
    19:00 wtorek
    FullBodyWorkout
    17:00 środa
    BS + płaski brzuch
    18:00 środa
    BS + płaski brzuch
    08:30 czwartek
    Zajęcia wzmacniające
    18:00 czwartek
    PowerShape
    17:00 piątek
    FullBodyWorkout
    18:00 piątek
    FullBodyWorkout
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Step Shape
    17:00 poniedziałek
    Trening obwodowy
    18:00 poniedziałek
    Power Step
    19:00 poniedziałek
    Extreme Slim Body
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    09:00 wtorek
    Zumba
    16:00 wtorek
    Trening obwodowy
    17:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Aerobox
    19:00 wtorek
    Jędrne pośladki
    20:00 wtorek
    Pilates
    10:00 środa
    Zumba
    17:00 środa
    Zumba
    18:00 środa
    Silny brzuch
    19:00 środa
    Zumba
    20:00 środa
    Jump+silny brzuch
    09:00 czwartek
    Zumba
    17:00 czwartek
    Zumba
    18:00 czwartek
    Pump Sztangi
    19:00 czwartek
    Step Body Workout
    20:00 czwartek
    Pilates
    09:00 piątek
    Trening obwodowy
    10:00 piątek
    Zumba
    17:00 piątek
    Zumba
    18:00 piątek
    Trening obwodowy
    19:00 piątek
    Zumba Masterclass
    09:00 sobota
    Zumba
    11:30 sobota
    Joga z dziećmi
    pokaż więcej
  • 08:15 poniedziałek
    Trampoliny
    09:15 poniedziałek
    Fit Bikinii
    16:30 poniedziałek
    TruboSpalanie
    17:30 poniedziałek
    Zumba
    18:30 poniedziałek
    Spinning INT
    18:30 poniedziałek
    Trampoliny
    19:30 poniedziałek
    BodyBar
    20:30 poniedziałek
    Trampoliny
    07:00 wtorek
    Joga
    08:15 wtorek
    Jędrne pośladki
    09:15 wtorek
    Zumba
    17:30 wtorek
    Joga
    17:30 wtorek
    Spinning W
    18:30 wtorek
    Cross Training
    19:30 wtorek
    BodyBar
    20:30 wtorek
    Trampoliny
    07:00 środa
    Joga
    08:15 środa
    CellluStop
    09:15 środa
    Tabata
    16:30 środa
    Tabata & Trampoliny
    17:30 środa
    BodyBar
    18:30 środa
    Trampoliny
    19:30 środa
    Spinning S
    20:30 środa
    TRX
    07:00 czwartek
    Joga
    08:15 czwartek
    Płaski brzuch
    16:30 czwartek
    TRX
    17:30 czwartek
    Zumba
    18:30 czwartek
    Joga
    18:30 czwartek
    Spinning INT
    19:30 czwartek
    Trampoliny
    20:30 czwartek
    Cross Training
    08:15 piątek
    Jędrne pośladki + płaski brzuch
    09:15 piątek
    Trampoliny
    17:30 piątek
    CellluStop
    18:30 piątek
    BodyBar
    19:30 piątek
    Trampoliny
    20:30 piątek
    Cross Training
    09:15 sobota
    Aerial Joga
    10:15 sobota
    Joga
    11:15 sobota
    Trampoliny
    pokaż więcej
  • Akademia Ruchu
    Akademia Ruchu
    11 listopada 6
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Power Fit
    Power Fit
    Spółdzielców 71A
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Squashsfera
    Squashsfera
    ul. Spółdzielców 26
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fitness&Siłownia Central
    Fitness&Siłownia Central
    ul. Dworcowa 15
    Konin
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Konin"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub