Zajęcia sportowe w Kielcach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 18:30 dziś
    ANB
    19:30 dziś
    BUP
    17:00 wtorek
    Karate
    18:00 wtorek
    Pilates
    20:30 środa
    Body ball
    18:30 czwartek
    Sztangi/hantle
    19:30 czwartek
    BUP
    08:30 sobota
    Pilates
    09:30 sobota
    Karate
    pokaż więcej
  • 10:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Grzegorz Siuda
    17:00 niedziela
    Zumba
    Agnieszka Staniec
    18:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Agata Kamińska
    18:00 niedziela
    Ski class
    19:00 niedziela
    Pure pump
    Marek Budziński
    20:00 niedziela
    Fight Club
    Wojtek Kowalski
    20:00 niedziela
    Joga
    Krzysztof Karski
    pokaż więcej
  • 18:30 środa
    Kung Fu
    09:00 niedziela
    Kung Fu
  • 16:00 dziś
    Super Linia
    17:00 dziś
    Aktywne 50+
    18:00 dziś
    Magic Bar
    19:00 dziś
    Zumba
    20:00 dziś
    Rowery
    20:30 dziś
    Zumba Mix
    08:30 wtorek
    Kettlebells
    09:30 wtorek
    Rowery+wzmacnianie
    09:30 wtorek
    Pilates
    16:00 wtorek
    Aktywne 50+
    17:15 wtorek
    Body Ball
    18:15 wtorek
    Yoga
    18:30 wtorek
    Rowery
    19:30 wtorek
    Pilates
    20:30 wtorek
    Zumba Mix
    09:00 środa
    Rowery+wzmacnianie
    10:00 środa
    Zumba
    16:00 środa
    Step BBPU
    17:15 środa
    Callenetics
    18:15 środa
    Mix Aerobic
    18:30 środa
    Rowery
    19:30 środa
    Zumba
    19:45 środa
    Rowery+wzmacnianie
    20:30 środa
    Magic Bar
    08:30 czwartek
    Kettlebells
    09:30 czwartek
    Pilates
    09:30 czwartek
    Rowery+wzmacnianie
    11:30 czwartek
    Pilates
    16:00 czwartek
    Aktywne 50+
    17:00 czwartek
    Aktywne 50+
    17:15 czwartek
    Body Ball
    18:15 czwartek
    K1
    18:30 czwartek
    Rowery
    19:40 czwartek
    Trening uzupełniający dla biegaczy
    19:45 czwartek
    Yoga
    09:00 piątek
    Rowery+wzmacnianie
    16:00 piątek
    Aktywne 50+
    17:00 piątek
    Magic Bar
    17:00 piątek
    Aktywne 50+
    18:00 piątek
    BBPU
    19:00 piątek
    Rowery
    19:15 piątek
    Zumba Mix
    20:30 piątek
    Zumba
    08:00 sobota
    Kettlebells
    09:00 sobota
    Rowery+wzmacnianie
    10:00 sobota
    BBPU Mix
    10:10 sobota
    Aktywne 50+
    15:00 sobota
    Kung Fu Junior
    17:00 sobota
    Tai Chi
    10:00 niedziela
    Pilates
    15:00 niedziela
    Kung Fu Junior
    17:00 niedziela
    Brazylijskie JIU-JITSU
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Pilates
    17:00 dziś
    Walk&Shape
    18:00 dziś
    Power Shape
    18:00 dziś
    Zumba
    19:00 dziś
    BUB step
    19:15 dziś
    Rowery
    20:00 dziś
    ABS
    20:15 dziś
    Rowery
    20:30 dziś
    Functional Pump
    09:00 wtorek
    BUB step
    10:00 wtorek
    ABS
    17:00 wtorek
    BUB step
    17:00 wtorek
    Rowery - początkujący
    19:00 wtorek
    ABS
    19:15 wtorek
    Walk&Shape
    19:30 wtorek
    Power Bosu Shape
    20:15 wtorek
    Walk&Shape
    20:30 wtorek
    Pilates
    09:00 środa
    Push&Pump
    10:00 środa
    Vinyasa Power Jogs
    17:00 środa
    Power Shape
    17:00 środa
    Walk&Shape
    18:00 środa
    Push&Pump
    18:15 środa
    Rowery
    19:00 środa
    Vinyasa Power Jogs
    19:30 środa
    Walk&Shape
    20:30 środa
    Zumba
    20:30 środa
    Functional Pump
    09:00 czwartek
    Push&Pump
    17:00 czwartek
    Pilates
    18:00 czwartek
    BUB step
    18:00 czwartek
    Zumba
    19:00 czwartek
    ABS
    19:15 czwartek
    Rowery
    19:30 czwartek
    Power Shape
    20:15 czwartek
    Rowery
    09:00 piątek
    Power Shape
    10:00 piątek
    ABS
    16:30 piątek
    SuperLinia
    17:00 piątek
    Rowery
    17:30 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    18:15 piątek
    Walk&Shape
    18:30 piątek
    Push&Pump
    19:30 piątek
    ABS
    19:30 piątek
    Walk&Shape
    20:00 piątek
    Functional Pump
    09:00 sobota
    BUB step
    10:00 sobota
    ABS
    pokaż więcej
  • 17:00 dziś
    Trening odchudzająco ujędrniający
    18:00 dziś
    ABT
    19:00 dziś
    SpinBike
    20:00 dziś
    Magic Bar
    08:30 wtorek
    ABS
    09:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    11:30 wtorek
    Aktywne 60+
    17:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    Tabata
    18:30 wtorek
    ABS
    19:00 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    20:00 wtorek
    Fat Killer
    08:30 środa
    Latino Fitness
    09:30 środa
    Pilates
    12:00 środa
    Aktywne 60+
    17:00 środa
    FatBurn Step
    18:00 środa
    SpinBike
    19:00 środa
    Magic Bar
    20:00 środa
    Pilates
    08:30 czwartek
    Magic Bar
    09:30 czwartek
    Joga
    11:30 czwartek
    Aktywne 60+
    17:00 czwartek
    Tabata & stretching
    18:00 czwartek
    Piłki
    19:00 czwartek
    Fat Killer
    20:00 czwartek
    Callanetics
    08:30 piątek
    TBC burning
    09:30 piątek
    Pilates
    12:00 piątek
    Aktywne 60+
    17:00 piątek
    SpinBike
    18:00 piątek
    Pilates
    19:00 piątek
    Trening odchudzająco ujędrniający
    20:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    10:00 sobota
    Trening funkcjonalny
    11:00 sobota
    SpinBike
    15:00 sobota
    Joga
    11:30 niedziela
    Zumba
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    Nauka pływania
    17:15 dziś
    Nauka pływania
    18:00 dziś
    Aqua Aerobic
    18:00 dziś
    Fitness
    18:45 dziś
    Aqua Aerobic
    19:00 dziś
    Fitness
    19:30 dziś
    Aqua Aerobic
    09:30 wtorek
    Aqua Aerobic
    16:30 wtorek
    Nauka pływania
    17:15 wtorek
    Nauka pływania
    17:45 wtorek
    Fitness
    18:00 wtorek
    Nauka pływania
    18:45 wtorek
    Aqua Aerobic
    19:30 wtorek
    Aqua Aerobic
    16:15 środa
    Nauka pływania
    17:00 środa
    Nauka pływania
    17:45 środa
    Nauka pływania
    18:00 środa
    Aqua Fitness
    18:30 środa
    Zumba
    19:00 środa
    Fitness
    19:00 środa
    Aqua Aerobic
    19:45 środa
    Aqua Aerobic
    16:45 czwartek
    Nauka pływania
    17:30 czwartek
    Nauka pływania
    18:00 czwartek
    Fitness
    18:15 czwartek
    Nauka pływania
    19:00 czwartek
    Aqua Aerobic
    19:45 czwartek
    Aqua Aerobic
    09:30 piątek
    Aqua Aerobic
    16:30 piątek
    Nauka pływania
    17:15 piątek
    Nauka pływania
    18:00 piątek
    Nauka pływania
    18:00 piątek
    Zumba
    18:45 piątek
    Aqua Aerobic
    19:30 piątek
    Aqua Aerobic
    09:30 sobota
    Nauka pływania
    16:45 sobota
    Nauka pływania
    17:30 sobota
    Nauka pływania
    18:15 sobota
    Nauka pływania
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Centrum Tenisowe Roko
    Centrum Tenisowe Roko
    Jurajska 1
    Kielce
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Kielce"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub