Zajęcia sportowe w Kędzierzynie-Koźlu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Well Fit
    Well Fit
    ul. Wojska Polskiego 16
    Kędzierzyn-Koźle
    09:00 poniedziałek
    Zajęcia indywidualne
    17:30 poniedziałek
    Trening funkcjonalny
    17:45 poniedziałek
    Indoor Cycling P2
    18:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    18:30 poniedziałek
    Dynamic Stretching
    18:45 poniedziałek
    Indoor Cycling MZ
    19:30 poniedziałek
    BodyShape
    19:45 poniedziałek
    Indoor Cycling P1
    20:45 poniedziałek
    Indoor Cycling grupa męska ŚZ/MZ
    08:30 wtorek
    Indoor Cycling zajęcia indywidualne
    09:00 wtorek
    Zajęcia poranne
    17:00 wtorek
    Indoor Walking + Shape
    18:00 wtorek
    Indoor Walking
    18:30 wtorek
    Total Condition (TBC Intervall)
    19:00 wtorek
    Indoor Walking
    19:30 wtorek
    Fat burning/brzuch
    19:45 wtorek
    Indoor Cycling MZ
    20:45 wtorek
    Indoor Cycling grupa męska P1/P2
    09:00 środa
    Zajęcia indywidualne
    17:30 środa
    EASY STEP
    17:45 środa
    Indoor Cycling P2
    18:00 środa
    Indoor Walking
    18:30 środa
    Pilates
    18:45 środa
    Indoor Cycling MZ
    19:30 środa
    BPU
    19:45 środa
    Indoor Cycling P1
    20:45 środa
    Indoor Cycling grupa męska ŚZ/MZ
    08:30 czwartek
    Indoor Cycling zajęcia indywidualne
    09:00 czwartek
    Zajęcia poranne
    17:30 czwartek
    Mixball (body ball, ovo ball, heavy ball)
    18:00 czwartek
    Indoor Walking
    18:30 czwartek
    Pilates
    19:00 czwartek
    Indoor Walking
    19:30 czwartek
    Deep WORK
    20:45 czwartek
    Indoor Cycling grupa męska P1/P2
    09:00 piątek
    Zajęcia indywidualne
    17:30 piątek
    TBC
    18:00 piątek
    Indoor Walking + Shape
    18:30 piątek
    Zdrowy Kręgosłup
    18:45 piątek
    Indoor Cycling P2
    19:30 piątek
    BodyShape
    19:45 piątek
    Indoor Cycling MZ/grupa mieszana
    pokaż więcej
  • Infiniti Fitness Club
    Infiniti Fitness Club
    Al. Jana Pawła II 58
    Kędzierzyn-Koźle
    18:00 poniedziałek
    Cross Training/ Tabata
    Roman Gołębiowski
    18:00 poniedziałek
    Power Kick
    Adam Bizoń
    19:00 poniedziałek
    Brzuchomania
    Ania Wiencek
    19:00 poniedziałek
    Cellu Atack
    Ramona Kurelowska
    19:45 poniedziałek
    MMA
    Adam Bizoń
    20:00 poniedziałek
    Indoor Cycling
    Aneta Niedźwiecka
    20:00 poniedziałek
    INFINITI CF BOX Lejdis
    Grzegorz Warchałowski
    20:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Wiencek
    09:00 wtorek
    Joga
    Asia Gawlica
    17:00 wtorek
    Jiu Jitsu Dzieci
    Michał Michał
    18:00 wtorek
    Jiu Jitsu Dorośli
    Michał Michał
    18:00 wtorek
    Ultimate HIIT
    Aneta Niedźwiecka
    19:00 wtorek
    Deep Work
    Ramona Kurelowska
    19:00 wtorek
    Pilates
    Aneta Niedźwiecka
    19:45 wtorek
    MMA
    Adam Bizoń
    20:00 wtorek
    INFINITI CF BOX
    Grzegorz Warchałowski
    20:00 wtorek
    Jumping Frog
    Ramona Kurelowska
    10:00 środa
    Gimnastyka prozdrowotna
    Tymek Suda
    18:00 środa
    Cross Training/ Tabata
    Roman Gołębiowski
    18:00 środa
    Power Kick
    Adam Bizoń
    19:00 środa
    BPU
    Aneta Niedźwiecka
    19:45 środa
    MMA
    Adam Bizoń
    20:00 środa
    Indoor Cycling
    Aneta Heluszka
    20:00 środa
    INFINITI CF BOX Lejdis
    Grzegorz Warchałowski
    09:00 czwartek
    Pilates
    Asia Gawlica
    17:00 czwartek
    Jiu Jitsu Dzieci
    Michał Michał
    18:00 czwartek
    Body Shape & Kettle
    Ramona Kurelowska
    18:00 czwartek
    Jiu Jitsu Dorośli
    Michał Michał
    19:00 czwartek
    Jumping Frog
    Ramona Kurelowska
    19:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Ania Wiencek
    19:45 czwartek
    MMA
    Adam Bizoń
    20:00 czwartek
    INFINITI CF BOX
    Grzegorz Warchałowski
    20:00 czwartek
    Step
    Ania Wiencek
    18:00 piątek
    Zumba Fitness
    Ania Wiencek
    19:00 piątek
    Trening obwodowy
    Tymek Suda
    19:45 piątek
    MMA
    Adam Bizoń
    20:00 piątek
    Indoor Cycling
    Aneta Niedźwiecka
    pokaż więcej
  • Olimpic Studio Ćwiczeń Siłowych
    Olimpic Studio Ćwiczeń Siłowych
    ul. Gwardii Ludowej 7
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Sauna - Siłownia Dana
    Sauna - Siłownia Dana
    Gierymskiego 1
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Centrum Ćwiczeń Siłowych Olimpic
    Centrum Ćwiczeń Siłowych Olimpic
    pl. Gwardii Ludowej 5
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fitness Club Manta
    Fitness Club Manta
    al. Jana Pawła II 31
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Hala Widowiskowo - Sportowa Azoty
    Hala Widowiskowo - Sportowa Azoty
    ul. Mostowa 1a
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Gym
    Gym
    Dunikowskiego 24
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fitness club Olimpic
    Fitness club Olimpic
    pl. Gwardii Ludowej 5
    Kędzierzyn-Koźle
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Kędzierzyn-Koźle"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub