Zajęcia sportowe w Katowicach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 17:30 dziś
    Aqua Aerobik
    17:30 czwartek
    Aqua Aerobik
  • 18:00 dziś
    Aqua Aerobik
  • 18:30 dziś
    Krav Maga grupa początkująca
    20:00 dziś
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    18:30 środa
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    20:00 środa
    Krav Maga grupa zaawansowana
    18:30 czwartek
    Krav Maga grupa początkująca
    20:00 czwartek
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    18:30 poniedziałek
    Krav Maga grupa średniozaawansowa
    20:00 poniedziałek
    Krav Maga grupa zaawansowana
    pokaż więcej
  • 17:30 środa
    Capoeira rodzice i dzieci 4-12 lat
    Łukasz Tadla
    18:30 środa
    Capoeira grupa mieszana
    Łukasz Tadla
    20:30 środa
    Capoeira grupa mieszana
    Łukasz Tadla
    11:30 sobota
    Capoeira grupa mieszana
    Łukasz Tadla
    19:45 poniedziałek
    Capoeira grupa mieszana
    Łukasz Tadla
    pokaż więcej
  • 16:30 dziś
    TRIO
    17:00 dziś
    Spinning
    17:05 dziś
    Step
    Michał Juraszczyk
    17:05 dziś
    Pilates
    18:00 dziś
    Spinning
    18:05 dziś
    TRIO
    Michał Juraszczyk
    18:10 dziś
    Cross fight
    18:30 dziś
    Joga
    Janusz Szopa
    19:15 dziś
    Fit box
    20:10 dziś
    Salsa
    09:00 środa
    Płaski brzuch
    Asia Glińska
    10:00 środa
    Stretch
    Asia Glińska
    16:00 środa
    TBC
    16:00 środa
    Qigong
    Iwona Korlacka
    16:30 środa
    Płaski brzuch
    Michał Juraszczyk
    17:00 środa
    Indoor cycling
    17:00 środa
    Boks
    17:05 środa
    BPU Dance
    Michał Juraszczyk
    18:00 środa
    Zumba
    18:10 środa
    Tabata
    18:30 środa
    Kettlebell
    19:10 środa
    Salsa
    19:15 środa
    BPU
    20:15 środa
    Tai chi
    Iwona Korlacka
    09:00 czwartek
    TBC + interwały
    16:00 czwartek
    BPU
    16:00 czwartek
    Fit ball + stretch
    17:05 czwartek
    Pro PUMP
    17:05 czwartek
    Pilates
    17:30 czwartek
    TRIO
    Asia Glińska
    18:10 czwartek
    BPU
    Asia Glińska
    18:20 czwartek
    Joga
    19:15 czwartek
    Trening obwodowy
    Asia Glińska
    20:10 czwartek
    Salsa
    09:00 piątek
    BBS
    16:00 piątek
    BPU
    17:00 piątek
    Spinning
    17:00 piątek
    Boks
    17:05 piątek
    TBC
    18:00 piątek
    Spinning
    18:10 piątek
    Fit box
    19:10 piątek
    Salsa
    09:30 sobota
    TBC
    09:45 sobota
    Joga
    10:00 sobota
    Indoor cycling
    10:30 sobota
    Płaski brzuch + stretch
    10:00 niedziela
    BPU
    10:00 niedziela
    Indoor cycling
    11:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    09:00 poniedziałek
    BPU
    16:00 poniedziałek
    BPU Pump
    Asia Glińska
    17:00 poniedziałek
    Boks
    17:05 poniedziałek
    Fat killer
    Asia Glińska
    17:05 poniedziałek
    Pilates & Fit ball
    18:10 poniedziałek
    Pro PUMP
    Asia Glińska
    18:10 poniedziałek
    Fat killer
    18:15 poniedziałek
    Joga
    19:15 poniedziałek
    Trening obwodowy
    Asia Glińska
    19:15 poniedziałek
    Kettlebell
    20:10 poniedziałek
    Salsa
    20:15 poniedziałek
    Tai chi
    Iwona Korlacka
    pokaż więcej
  • 19:30 piątek
    Hydrocycling
    Krzysztof Wojna
    20:30 piątek
    Hydrocycling
    Krzysztof Wojna
    18:00 poniedziałek
    Hydrocycling
    Krzysztof Wojna
  • Nova Szkoła Tańca
    Nova Szkoła Tańca
    Chorzowska 11
    Katowice
    17:00 niedziela
    Latino solo
    Szymon Gierzok
    17:00 niedziela
    Zespół Szok (10-12 lat)
    Tomasz Nieradzik
    18:00 niedziela
    Tango argentino - grupa początkująca
    19:00 niedziela
    Tango argentino - grupa średnio zaawansowana
    19:00 niedziela
    Ragga
    Weronika Otrębska
    19:00 niedziela
    Taniec brzucha
    20:00 niedziela
    Tango argentino - klub
    21:00 niedziela
    Taniec towarzyski - grupa początkująca
    Karolina Dej
    pokaż więcej
  • Wing Tsun Kung Fu Katowice
    Wing Tsun Kung Fu Katowice
    Ignacego Jana Paderwskiego 46
    Katowice
    13:30 niedziela
    Kung Fu
    Marcin Błaszak
  • 18:00 środa
    Capoeira - początkująca
    Adam Faba
    18:00 środa
    Capoeira - zaawansowana
    Adam Faba
    17:00 piątek
    Capoeira - grupa dziecięca
    Estagiario II Grzegorz Met
    17:30 piątek
    Capoeira - początkująca
    Adam Faba
    19:00 piątek
    Capoeira - zaawansowana
    Adam Faba
    11:00 sobota
    Capoeira - zaawansowana
    Adam Faba
    11:00 sobota
    Capoeira - początkująca
    Adam Faba
    17:00 poniedziałek
    Capoeira - grupa dziecięca
    Estagiario II Grzegorz Met
    17:30 poniedziałek
    Capoeira - początkująca
    Adam Faba
    19:00 poniedziałek
    Capoeira - zaawansowana
    Adam Faba
    pokaż więcej
  • 17:00 czwartek
    Capoeira - rodzice z dziećmi 4-12 lat
    Łukasz Tadla
    17:45 poniedziałek
    Capoeira - rodzice z dziećmi 4-12 lat
    Łukasz Tadla

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Katowice"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub