Zajęcia sportowe w Gorzowie Wielkopolskim

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 20:00 wtorek
    Kung Fu
    Aleksander Orlikowski
  • 20:00 czwartek
    Kung Fu
    Aleksander Orlikowski
  • Body Fitness
    Body Fitness
    ul. Sikorskiego 111
    Gorzów Wielkopolski
    16:00 czwartek
    ABT
    17:00 czwartek
    TBC
    17:00 czwartek
    ZUMBA TONNING
    18:00 czwartek
    PILATES
    18:00 czwartek
    TURBO SPALANIE
    18:00 czwartek
    Spinning Free Ride
    19:00 czwartek
    POWER PUMP
    19:00 czwartek
    ABS STRECH
    19:00 czwartek
    Spin&Shape
    20:00 czwartek
    STEP FUNKCJONALNY
    20:00 czwartek
    Spinning Endurance
    08:30 piątek
    BODY SHAPE
    17:00 piątek
    ZK i PŁASKI BRZUCH
    18:00 piątek
    STEP
    18:00 piątek
    Spinning Recovery
    19:00 piątek
    Spinning Strenght
    19:00 piątek
    SALSATION
    09:30 sobota
    Spinning Recovery
    11:00 sobota
    PILATES
    11:00 sobota
    Spinning Free Ride
    12:00 sobota
    STEP
    08:30 poniedziałek
    BODY FIT
    08:30 poniedziałek
    Spinning Recovery
    16:00 poniedziałek
    POWER PUMP
    17:00 poniedziałek
    ZK i PŁASKI BRZUCH
    17:00 poniedziałek
    ABS STRECH
    18:00 poniedziałek
    TBC
    18:00 poniedziałek
    FIT DANCEHALL
    18:00 poniedziałek
    Spin&Shape
    19:00 poniedziałek
    ZUMBA
    19:00 poniedziałek
    STEP
    19:00 poniedziałek
    Spinning Endurance
    20:00 poniedziałek
    ABT
    20:00 poniedziałek
    Spinning Strenght
    17:00 wtorek
    TBC
    17:00 wtorek
    ABS STRECH
    17:00 wtorek
    Spinning Recovery
    18:00 wtorek
    TAE BO
    18:00 wtorek
    SALSATION
    18:00 wtorek
    Spinning Endurance
    19:00 wtorek
    FIT BALL
    19:00 wtorek
    TURBO SPALANIE
    19:00 wtorek
    Spinning Recovery
    20:00 wtorek
    PILATES
    20:00 wtorek
    Spinning Free Ride
    pokaż więcej
  • Nautilus Training Center
    Nautilus Training Center
    Słowiańska 14
    Gorzów Wielkopolski
    09:00 czwartek
    Shape
    11:00 czwartek
    Interval
    17:00 czwartek
    Endurance
    17:30 czwartek
    Cross trening
    18:30 czwartek
    Recovery
    19:00 czwartek
    ABT
    20:00 czwartek
    Endurance
    20:00 czwartek
    Pump
    06:15 piątek
    Endurance
    09:00 piątek
    Pump
    18:00 piątek
    X-Master
    18:30 piątek
    Strength
    19:00 piątek
    Total fit
    20:00 piątek
    Endurance
    20:00 piątek
    Pilates + Stretching
    09:00 sobota
    Cross trening
    10:00 sobota
    TBC
    11:00 sobota
    Zajęcia dla dzieci
    11:30 sobota
    Endurance
    14:00 sobota
    Recovery
    10:15 niedziela
    Pump
    11:15 niedziela
    ABS + Stretch
    12:00 niedziela
    Endurance
    06:15 poniedziałek
    Endurance
    09:00 poniedziałek
    Pump
    10:00 poniedziałek
    Latino
    16:30 poniedziałek
    Endurance
    17:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    18:30 poniedziałek
    Free ride
    18:30 poniedziałek
    Body shape
    20:00 poniedziałek
    Strength
    20:00 poniedziałek
    Total fit
    08:30 wtorek
    ABT
    09:30 wtorek
    Yoga
    11:00 wtorek
    Endurance
    16:30 wtorek
    Endurance
    18:00 wtorek
    Aero-box
    18:30 wtorek
    Recovery
    19:00 wtorek
    Pump
    20:00 wtorek
    Interval
    20:00 wtorek
    TBC
    pokaż więcej
  • 08:30 czwartek
    Body Shape
    16:00 czwartek
    ABT
    17:00 czwartek
    Zumba Toning
    18:00 czwartek
    Pilates
    18:00 czwartek
    Turbospalanie
    18:00 czwartek
    Free Ride
    19:00 czwartek
    Pump
    19:00 czwartek
    Spin & Shape
    20:00 czwartek
    TAE BO
    20:00 czwartek
    Endurance
    17:00 piątek
    ZK i Płaski brzuch
    18:00 piątek
    Recovery
    19:00 piątek
    ABT Step
    19:00 piątek
    Strenght
    09:15 sobota
    Recovery
    11:00 sobota
    Pilates
    11:00 sobota
    Free Ride
    12:00 sobota
    Step
    16:00 sobota
    Recovery
    08:15 poniedziałek
    Recovery
    09:30 poniedziałek
    Body Fit
    16:00 poniedziałek
    Body Shape
    17:00 poniedziałek
    ZK i Płaski brzuch
    17:00 poniedziałek
    TAE BO
    18:00 poniedziałek
    TBC
    18:00 poniedziałek
    Spin & Shape
    19:00 poniedziałek
    Zumba
    19:00 poniedziałek
    Step
    19:00 poniedziałek
    Endurance
    20:00 poniedziałek
    ABT
    20:00 poniedziałek
    Strenght
    08:30 wtorek
    ABT
    17:00 wtorek
    TBC
    17:00 wtorek
    Recovery
    18:00 wtorek
    Zumba
    18:00 wtorek
    TAE BO
    18:00 wtorek
    Endurance
    19:00 wtorek
    Fit ball
    19:00 wtorek
    Turbospalanie
    19:00 wtorek
    Recovery
    20:00 wtorek
    Pilates
    20:00 wtorek
    Free Ride
    20:00 wtorek
    Free Ride
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Ośrodek Jogi Sadhana
    Ośrodek Jogi Sadhana
    ul. Kazimierza Wielkiego 30/1
    Gorzów Wielkopolski
    17:30 czwartek
    Grupa początkująca
    19:00 czwartek
    Grupa średniozaawansowana
    08:30 poniedziałek
    Grupa ogólna
    10:15 poniedziałek
    Grupa łagodna
    17:30 poniedziałek
    Grupa początkująca
    19:00 poniedziałek
    Grupa średniozaawansowana
    pokaż więcej
  • Parkieciarnia
    Parkieciarnia
    ul. Sikorskiego 6
    Gorzów Wielkopolski
    16:00 czwartek
    BREAK DANCE (Szkrabit 4-6l.)
    17:00 czwartek
    BREAK DANCE (HighFive 7-9l.)
    17:30 czwartek
    HIP HOP (NoStress 10-12l.)
    18:15 czwartek
    BREAK DANCE (M.A.M.Crew)
    19:45 czwartek
    HIP HOP (NewKids)
    20:15 czwartek
    HIP HOP (No'Sami)
    15:00 piątek
    BREAK DANCE (TrueCrew)
    16:30 piątek
    HIP HOP (W bluzie na luzie 8-10l.)
    18:30 piątek
    BREAK DANCE (LeśnyGang)
    19:15 piątek
    HIP HOP (Revolution 12+l.)
    16:15 poniedziałek
    BREAK DANCE (Bejbiski)
    17:00 poniedziałek
    BREAK DANCE (Funkids)
    18:15 poniedziałek
    BREAK DANCE (M.A.M.Crew)
    20:00 poniedziałek
    HIP HOP (NoLimits)
    15:30 wtorek
    HIP HOP (dzieci 7-8l.)
    16:00 wtorek
    BREAK DANCE (Szkrabit 4-6l.)
    16:00 wtorek
    HIP HOP (dzieci 7-8l.)
    17:00 wtorek
    BREAK DANCE (HighFive 7-9l.)
    17:00 wtorek
    HIP HOP (NoStress 10-12l.)
    18:15 wtorek
    BREAK DANCE (FlySocks 10-12l.)
    18:15 wtorek
    HIP HOP (NewKids)
    19:15 wtorek
    BREAK DANCE (LeśnyGang)
    19:45 wtorek
    HIP HOP (No'Sami)
    pokaż więcej
  • Gorzowskie Centrum Ju jitsu
    Gorzowskie Centrum Ju jitsu
    ul Szarych Szeregów 7
    Gorzów Wielkopolski
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Bastion Siłownia
    Bastion Siłownia
    Sportowa 4
    Gorzów Wielkopolski
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Gorzów Wielkopolski"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub