Zajęcia sportowe w Gliwicach

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 16:30 poniedziałek
    wolna sala
    17:00 poniedziałek
    TABATA
    Justyna Czaja
    18:00 poniedziałek
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    19:10 poniedziałek
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    19:15 poniedziałek
    Joga
    Magdalena Mironowicz
    20:20 poniedziałek
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    21:30 poniedziałek
    Pole STRETCH
    Aleksandra Bednarz
    17:00 wtorek
    POLE KIDS
    Aleksandra Bednarz
    17:15 wtorek
    BALET dla dzieci 3-5
    Agnieszka Witkowski
    18:00 wtorek
    Trening obwodowy
    Justyna Czaja
    18:10 wtorek
    BALET dla dzieci 6-10
    Agnieszka Witkowski
    19:10 wtorek
    Pole Start
    Małgorzata Krzak
    20:20 wtorek
    Pole Start
    Małgorzata Krzak
    11:00 środa
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    16:00 środa
    Pole Start
    Małgorzata Krzak
    17:00 środa
    SALA OPEN
    18:00 środa
    Exotic pole dance
    Małgorzata Krzak
    18:00 środa
    Pilates&stretching
    Justyna Czaja
    19:10 środa
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    20:20 środa
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    21:30 środa
    Pole STRETCH
    Aleksandra Bednarz
    17:30 czwartek
    JUDO dla dzieci 4-6
    Łukasz Mól
    18:15 czwartek
    JUDO dla dzieci 7-10
    Łukasz Mól
    19:10 czwartek
    Pole Start
    Małgorzata Krzak
    20:20 czwartek
    Pole Start
    Małgorzata Krzak
    18:00 piątek
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    19:10 piątek
    STRETCHING + RELAKSACJA
    Aleksandra Bednarz
    20:20 piątek
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    09:30 sobota
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    15:00 sobota
    Open Pole
    Aleksandra Bednarz
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Reha-Fit
    Reha-Fit
    ul. Wolności 1a
    Gliwice
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • 09:00 dziś
    TBC
    Anna Korolow
    10:00 dziś
    Stretching
    Anna Korolow
    10:30 dziś
    Pilates
    Anna Korolow
    16:00 dziś
    Pilates
    Krzysztof Sojka
    17:00 dziś
    Step
    Krzysztof Sojka
    18:00 dziś
    Pure pump
    Krzysztof Sojka
    19:00 dziś
    Zumba
    Mariola Jonda
    20:00 dziś
    Cycling
    Nikodem Wróblewski
    21:00 dziś
    Fight club
    Szymon Wąs
    08:00 poniedziałek
    Cycling
    Ela Przygrodzka
    09:00 poniedziałek
    Fit ball
    Anna Korolow
    09:00 poniedziałek
    Core
    Ela Przygrodzka
    10:00 poniedziałek
    Stretching
    Anna Korolow
    10:00 poniedziałek
    Pure pump
    Ela Przygrodzka
    10:30 poniedziałek
    Outdoor training
    Mateusz Talenda
    10:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Anna Korolow
    10:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup + Stretch
    Ela Przygrodzka
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Leszek Korusiewicz
    09:00 wtorek
    Fat burning
    Krzysztof Sojka
    10:00 wtorek
    Joga
    16:30 wtorek
    Pilates
    Anna Korolow
    17:30 wtorek
    TBC
    Anna Korolow
    17:30 wtorek
    Zdrowy kręgosłup
    Ela Przygrodzka
    18:30 wtorek
    Step
    Wojtek Król
    18:30 wtorek
    Deep Work
    Ela Przygrodzka
    19:30 wtorek
    Beach body
    Wojtek Król
    19:30 wtorek
    Cycling
    Ela Przygrodzka
    20:30 wtorek
    Fight club
    Szymon Wąs
    09:00 środa
    Zumba
    Karolina Grychnik
    10:00 środa
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Anna Korolow
    11:00 środa
    Pilates
    Anna Korolow
    19:00 środa
    Latino
    20:00 środa
    Joga
    Leszek Korusiewicz
    21:00 środa
    Joga
    Leszek Korusiewicz
    09:00 czwartek
    Beach body
    Edyta Tarka
    10:00 czwartek
    Step
    Edyta Tarka
    10:30 czwartek
    Pure pump
    Edyta Tarka
    11:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup + Stretch
    Anna Korolow
    16:00 czwartek
    Pilates
    Ela Przygrodzka
    17:00 czwartek
    Step & Shape
    Anna Korolow
    17:00 czwartek
    Core
    Ela Przygrodzka
    18:00 czwartek
    Dance
    Krzysztof Sojka
    18:00 czwartek
    Boot Camp
    Ela Przygrodzka
    19:00 czwartek
    Cycling
    Ela Przygrodzka
    08:00 piątek
    Burn It
    Ela Przygrodzka
    08:30 piątek
    TBC
    Ela Przygrodzka
    09:00 piątek
    Cycling
    Nikodem Wróblewski
    09:30 piątek
    Deep Work
    Ela Przygrodzka
    10:00 piątek
    Zumba
    10:30 piątek
    Fat burning
    Ela Przygrodzka
    11:00 piątek
    ABT
    11:30 piątek
    Stretch it
    Ela Przygrodzka
    17:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup + Stretch
    Ela Przygrodzka
    18:00 piątek
    Pure pump
    Ela Przygrodzka
    19:00 piątek
    Tabata
    Ela Przygrodzka
    10:00 sobota
    Total Fitness Ewa Chodakowska & Shape
    Ela Przygrodzka
    11:00 sobota
    Pilates
    Ela Przygrodzka
    12:00 sobota
    Kids class
    Magda Drzymała
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Capoeira dla dzieci
    18:00 poniedziałek
    Capoeira
    17:00 środa
    Capoeira dla dzieci
    18:00 środa
    Capoeira
    17:00 piątek
    Capoeira
    pokaż więcej
  • CrossFit Gliwice
    CrossFit Gliwice
    ul. Świętojańska 57
    Gliwice
    08:00 dziś
    WOD
    09:00 dziś
    WOD
    15:00 dziś
    WOD
    16:00 dziś
    WOD
    17:00 dziś
    Zumba
    Sylwia Sobota
    17:00 dziś
    WOD
    18:00 dziś
    Płaski brzuch / Zdrowe plecy
    Sylwia Sobota
    18:00 dziś
    Crossfit Intro
    19:00 dziś
    Spalacz
    Krzysztof Patorski
    19:00 dziś
    Crossfit Intro
    20:00 dziś
    Boot camp
    Krzysztof Patorski
    20:00 dziś
    WOD
    21:00 dziś
    WOD
    21:00 dziś
    MMA
    22:00 dziś
    WOD
    08:00 poniedziałek
    BPU
    Krzysztof Patorski
    08:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 poniedziałek
    WOD
    15:30 poniedziałek
    Judo dla dzieci
    Jacek Malczewski
    16:00 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    Ramiona
    Magdalena Riss
    17:00 poniedziałek
    WOD
    17:30 poniedziałek
    Pośladki / Uda
    Magdalena Riss
    18:00 poniedziałek
    Brzuchy
    Magdalena Riss
    18:00 poniedziałek
    WOD
    18:30 poniedziałek
    Stretching
    Magdalena Riss
    19:00 poniedziałek
    WOD / TRX
    19:00 poniedziałek
    Aerobox
    Łukasz Kaczorowski
    20:00 poniedziałek
    Sztanga
    Łukasz Kaczorowski
    20:00 poniedziałek
    WOD
    21:00 poniedziałek
    WOD
    21:00 poniedziałek
    Kick boxing
    Szymon Wąs
    22:00 poniedziałek
    WOD
    08:00 wtorek
    WOD
    09:00 wtorek
    WOD
    15:00 wtorek
    WOD
    16:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    Tabata
    Sylwia Sobota
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    Step - podstawy
    Sylwia Sobota
    18:00 wtorek
    Crossfit Intro
    19:00 wtorek
    Pilates
    Agnieszka Piwowar
    19:00 wtorek
    Crossfit Intro
    20:00 wtorek
    Zumba
    Agnieszka Kubaczka
    20:00 wtorek
    WOD
    21:00 wtorek
    WOD
    22:00 wtorek
    WOD
    08:00 środa
    Płaski brzuch / Zdrowe plecy
    Sylwia Sobota
    08:00 środa
    WOD
    09:00 środa
    WOD
    15:30 środa
    Judo dla dzieci
    16:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    Ramiona
    Sandra Kowol
    17:00 środa
    WOD
    17:30 środa
    Pośladki / Uda
    Sandra Kowol
    18:00 środa
    Brzuchy
    Sandra Kowol
    18:00 środa
    WOD
    18:30 środa
    Stretching
    Sandra Kowol
    19:00 środa
    TBC / Functional
    Łukasz Kaczorowski
    19:00 środa
    WOD / TRX
    20:00 środa
    Spalacz
    Magdalena Riss
    20:00 środa
    WOD
    21:00 środa
    WOD
    21:00 środa
    Kick boxing
    Szymon Wąs
    22:00 środa
    WOD
    08:00 czwartek
    WOD
    09:00 czwartek
    WOD
    15:00 czwartek
    WOD
    16:00 czwartek
    WOD
    17:00 czwartek
    Cellulit Attack
    Małgorzata Gładkowska
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    Pilates
    Małgorzata Gładkowska
    18:00 czwartek
    Crossfit Intro
    19:00 czwartek
    Step
    Aneta Rudkiewicz
    19:00 czwartek
    Crossfit Intro
    20:00 czwartek
    Tabata
    Aneta Rudkiewicz
    20:00 czwartek
    WOD
    21:00 czwartek
    WOD
    21:00 czwartek
    MMA
    22:00 czwartek
    WOD
    09:00 piątek
    WOD
    10:00 piątek
    WOD
    11:00 piątek
    Boot camp
    Łukasz Kaczorowski
    11:00 piątek
    WOD
    12:00 piątek
    Sztanga
    Łukasz Kaczorowski
    15:00 piątek
    WOD
    16:00 piątek
    WOD
    17:00 piątek
    WOD
    18:00 piątek
    WOD
    19:00 piątek
    WOD
    10:00 sobota
    WOD
    15:00 sobota
    WOD
    16:00 sobota
    WOD
    pokaż więcej
  • 17:30 poniedziałek
    PILATES-ZDROWY KRĘGOSŁUP
    18:45 poniedziałek
    BODY SCULP+T.B.C
    16:30 wtorek
    AKTYWNE 9 MIESIĘCY
    17:45 wtorek
    JOGA
    19:00 wtorek
    B.P.U/CROSS
    18:00 środa
    ZUMBA
    16:30 czwartek
    AKTYWNE 9 MIESIĘCY
    17:30 czwartek
    Zabawa Tańcem dla Najmłodszych Dzieci
    17:45 czwartek
    JOGA
    19:00 czwartek
    BODY SCULP+TABATA
    20:15 czwartek
    PILATES FLOW
    17:30 piątek
    PILATES
    18:45 piątek
    B.P.U.
    10:15 sobota
    BODY FLOW HOT PILATES
    pokaż więcej
  • 19:00 poniedziałek
    TBC
    Grażyna Samborska
    19:00 środa
    Tabata
    Grażyna Samborska
    19:00 piątek
    Step
    Grażyna Samborska
  • Time4Tennis
    Time4Tennis
    Knurowska 6
    Gliwice
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Gliwice"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub