Zajęcia sportowe w Elblągu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 19:15 poniedziałek
    Tabata
    Patryk Drzewiecki
    18:00 wtorek
    Ful Body Ladies
    Adam Ogrodowczyk
    19:15 wtorek
    cross trening
    Adam Ogrodowczyk
    19:15 środa
    Tabata
    Patryk Drzewiecki
    18:00 czwartek
    Ful Body Ladies
    Adam Ogrodowczyk
    19:15 czwartek
    cross trening
    Adam Ogrodowczyk
    18:00 piątek
    Tabata
    Patryk Drzewiecki
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Zumba
    18:10 poniedziałek
    HIIT Workout level 1
    19:00 poniedziałek
    Cycling początek
    19:10 poniedziałek
    Step by step
    20:10 poniedziałek
    Abs, back & stretch
    17:00 wtorek
    Funkcjonal trening
    18:10 wtorek
    Body Sculpt
    18:10 wtorek
    Multibike uda pośladki 5/7
    19:10 wtorek
    Cardio shape+brzuchy 30/30
    20:10 wtorek
    Aerodance+płaski brzuch
    17:00 środa
    Brzuch, pośladki, uda
    18:10 środa
    Body ball (taśmy, hantle)
    19:00 środa
    Cycling początek
    19:10 środa
    HIIT Workout level 1
    17:00 czwartek
    Body strength & conditioning
    18:10 czwartek
    Multibike uda pośladki 5/7
    18:10 czwartek
    Dance (feel your body)
    19:10 czwartek
    Funkcjonal step
    20:10 czwartek
    Cardio shape
    20:10 czwartek
    Cardio shape
    17:00 piątek
    Kształtowanie sylwetki
    18:10 piątek
    Cross training
    19:00 piątek
    Cycling początek
    19:10 piątek
    Body strength & conditioning
    pokaż więcej
  • Matrix Fitness Elbląg
    Matrix Fitness Elbląg
    pl. Kazimierza Jagiellończyka 6
    Elbląg
    09:00 poniedziałek
    Zumba
    18:00 poniedziałek
    World Jumping (trampoliny)
    19:00 poniedziałek
    Fat Killer
    19:00 poniedziałek
    Schwinn Cycling
    10:00 wtorek
    Poranne odchudzanie
    18:00 wtorek
    Dance + płaski brzuch
    19:00 wtorek
    Dynamic Step
    19:00 wtorek
    Salsation
    18:00 środa
    World Jumping (trampoliny)
    19:00 środa
    Fat Killer
    19:00 środa
    Schwinn Cycling
    20:00 środa
    Zumba
    10:00 czwartek
    Poranne odchudzanie
    18:00 czwartek
    Dance + płaski brzuch
    19:00 czwartek
    Body or step
    18:00 piątek
    Fit Night Zumba
    18:00 piątek
    Schwinn Cycling
    19:00 piątek
    World Jumping (trampoliny)
    pokaż więcej
  • 16:15 poniedziałek
    Rytmika Baletowa - dzieci młodsze (4-5)
    16:15 poniedziałek
    Rytmika Baletowa - dzieci starsze (6-7)
    16:15 poniedziałek
    Taniec klasyczny (klasa I), dzieci 4-7
    16:15 poniedziałek
    Taniec klasyczny (klasa I), dzieci 7-8
    17:00 poniedziałek
    Latino solo 50+
    17:15 poniedziałek
    Taniec klasyczny (klasa II), dzieci 7-11
    17:15 poniedziałek
    Taniec klasyczny (klasa II), dzieci 7-11, grupa konkursowa
    17:45 poniedziałek
    Taniec współczesny (contemporary) - grupa początkująca, dzieci 7-11 lat
    17:45 poniedziałek
    Taniec współczesny, grupa początkująca +12 lat
    18:00 poniedziałek
    Latin solo (początkujący)
    19:00 poniedziałek
    Taniec towarzyski 50+
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:15 poniedziałek
    Fitness
    16:15 wtorek
    Hip-hop / Zumba, dzieci 6-11
    16:15 wtorek
    Gimnastyka artystyczna i akrobatyka - grupa zaawansowana, dzieci 4-7
    16:45 wtorek
    Gimnastyka artystyczna i akrobatyka, dzieci 4-7
    17:15 wtorek
    Latin solo (gr. średniozaawansowana)
    17:45 wtorek
    Taniec współczesny, grupa zaawansowana +12 lat
    18:15 wtorek
    Taniec towarzyski dla par
    18:15 wtorek
    Zumba
    19:15 wtorek
    Latin solo show (gr. zaawansowana)
    19:15 wtorek
    Fitness
    20:15 wtorek
    Taniec towarzyski dla par grupa zaawansowana
    20:15 wtorek
    Fitness
    16:15 środa
    Rytmika Baletowa - dzieci młodsze (4-5)
    16:15 środa
    Rytmika Baletowa - dzieci starsze (6-7)
    16:15 środa
    Taniec klasyczny (klasa I), dzieci 4-7
    16:15 środa
    Taniec klasyczny (klasa I), dzieci 7-8
    17:00 środa
    Latino solo 50+
    17:15 środa
    Taniec klasyczny (klasa II), dzieci 7-11
    17:15 środa
    Taniec klasyczny (klasa II), dzieci 7-11, grupa konkursowa
    17:45 środa
    Taniec współczesny (contemporary) - grupa początkująca, dzieci 7-11 lat
    17:45 środa
    Taniec współczesny, grupa początkująca +12 lat
    18:00 środa
    Latin solo (początkujący)
    19:00 środa
    Taniec towarzyski 50+
    19:15 środa
    Yoga
    20:00 środa
    Zumba
    20:15 środa
    Fitness
    16:15 czwartek
    Hip-hop / Zumba, dzieci 6-11
    16:15 czwartek
    Gimnastyka artystyczna i akrobatyka - grupa zaawansowana, dzieci 4-7
    16:45 czwartek
    Gimnastyka artystyczna i akrobatyka, dzieci 4-7
    17:15 czwartek
    Latin solo (gr. średniozaawansowana)
    17:45 czwartek
    Taniec współczesny, grupa zaawansowana +12 lat
    18:15 czwartek
    Taniec towarzyski dla par
    18:15 czwartek
    Zumba
    19:15 czwartek
    Latin solo show (gr. zaawansowana)
    19:15 czwartek
    Fitness
    20:15 czwartek
    Taniec towarzyski dla par grupa zaawansowana
    20:15 czwartek
    Fitness
    16:15 piątek
    Taniec klasyczny (klasa I), dzieci 4-7
    16:15 piątek
    Taniec klasyczny (klasa I), dzieci 7-8
    16:15 piątek
    Taniec klasyczny (klasa II), dzieci 7-11, grupa konkursowa
    17:15 piątek
    Stretching +12 lat
    pokaż więcej
  • Calypso Elbląg
    Calypso Elbląg
    Niepodległości 16
    Elbląg
    16:00 dziś
    Joga
    Dorota Pawłow
    08:45 niedziela
    Spin bike
    Wojtek Janik
    10:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Adam Henclik
    16:00 niedziela
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Ławrynowicz
    17:00 niedziela
    Pożeracz tłuszczu
    Aga Cichowska
    18:00 niedziela
    Zumba toning
    Kasia Gogol-Urbańska
    19:00 niedziela
    Spin bike
    Kamila Boros
    19:00 niedziela
    Zumba
    Kasia Gogol-Urbańska
    20:00 niedziela
    Joga
    Dorota Pawłow
    06:45 poniedziałek
    Spin bike
    Wojtek Janik
    08:30 poniedziałek
    Zumba
    Kasia Gogol-Urbańska
    10:00 poniedziałek
    Aktywny senior
    Adam Henclik
    17:00 poniedziałek
    Płaski brzuch
    Aga Cichowska
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Gosia Oleszkiewicz
    19:00 poniedziałek
    Cellu-stop
    Ewa Wewersowicz
    20:00 poniedziałek
    Step
    Anna Boba
    20:15 poniedziałek
    Spin bike
    Wojtek Janik
    21:00 poniedziałek
    Body pump
    Kamila Boros
    08:30 wtorek
    Wzmacnianie ciała
    Gosia Oleszkiewicz
    08:45 wtorek
    Spin bike
    Wojtek Janik
    17:00 wtorek
    Płaski brzuch
    Ewa Wewersowicz
    18:00 wtorek
    Pilates
    Gosia Oleszkiewicz
    19:00 wtorek
    Spin bike
    Anna Boba
    19:00 wtorek
    Zumba
    Kasia Gogol-Urbańska
    20:00 wtorek
    Wzmacnianie ciała
    Anna Boba
    21:00 wtorek
    Stretching
    Magda Kalinowska-Kluge
    06:45 środa
    Spin bike
    Wojtek Janik
    08:30 środa
    Pilates
    Kamila Boros
    10:00 środa
    Trening funkcjonalny
    Aga Cichowska
    16:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    Natalia Ławrynowicz
    18:00 środa
    Cellu-stop
    Ewa Wewersowicz
    19:00 środa
    Zumba toning
    Kasia Gogol-Urbańska
    20:00 środa
    Zumba
    Kasia Gogol-Urbańska
    20:15 środa
    Spin bike
    Wojtek Janik
    21:00 środa
    Body pump
    Anna Boba
    08:30 czwartek
    Zumba
    Kasia Gogol-Urbańska
    08:45 czwartek
    Spin bike
    Wojtek Janik
    10:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Adam Henclik
    17:00 czwartek
    Jędrne pośladki
    Magda Kalinowska-Kluge
    18:00 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    Gosia Oleszkiewicz
    19:00 czwartek
    Spin bike
    Kamila Boros
    19:00 czwartek
    Płaski brzuch
    Aga Cichowska
    20:00 czwartek
    Joga
    Dorota Pawłow
    10:00 piątek
    Płaski brzuch
    18:00 piątek
    Spin bike
    Wojtek Janik
    pokaż więcej
  • MOSIR - Lodowisko
    MOSIR - Lodowisko
    ul. Karowa 1
    Elbląg
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Jump Fitness
    Jump Fitness
    ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12
    Elbląg
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Squash SCORE
    Squash SCORE
    ul. Grunwaldzka 135
    Elbląg
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Elbląg"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub