Zajęcia sportowe w Cisi

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 10:00 dziś
    Kort 2
    10:00 dziś
    Kort 1
    10:00 dziś
    Squash Box1
    10:00 dziś
    Squash Box2
    10:00 dziś
    Kort 3
    11:00 dziś
    Kort 2
    11:00 dziś
    Kort 1
    11:00 dziś
    Squash Box1
    11:00 dziś
    Squash Box2
    11:00 dziś
    Kort 3
    12:00 dziś
    Kort 2
    12:00 dziś
    Kort 1
    12:00 dziś
    Squash Box1
    12:00 dziś
    Squash Box2
    12:00 dziś
    Kort 3
    13:00 dziś
    Kort 2
    13:00 dziś
    Kort 1
    13:00 dziś
    Squash Box1
    13:00 dziś
    Squash Box2
    13:00 dziś
    Kort 3
    14:00 dziś
    Kort 2
    14:00 dziś
    Kort 1
    14:00 dziś
    Squash Box1
    14:00 dziś
    Squash Box2
    14:00 dziś
    Kort 3
    15:00 dziś
    Kort 2
    15:00 dziś
    Kort 1
    15:00 dziś
    Squash Box1
    15:00 dziś
    Squash Box2
    15:00 dziś
    Kort 3
    16:00 dziś
    Kort 2
    16:00 dziś
    Kort 1
    16:00 dziś
    Squash Box1
    16:00 dziś
    Squash Box2
    16:00 dziś
    Kort 3
    17:00 dziś
    Kort 2
    17:00 dziś
    Kort 1
    17:00 dziś
    Squash Box1
    17:00 dziś
    Squash Box2
    17:00 dziś
    Kort 3
    18:00 dziś
    Kort 2
    18:00 dziś
    Kort 1
    18:00 dziś
    Squash Box1
    18:00 dziś
    Squash Box2
    18:00 dziś
    Kort 3
    18:30 dziś
    Zumba
    19:00 dziś
    Kort 2
    19:00 dziś
    Kort 1
    19:00 dziś
    Squash Box1
    19:00 dziś
    Squash Box2
    19:00 dziś
    Kort 3
    19:00 dziś
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 dziś
    TBC
    20:00 dziś
    Kort 2
    20:00 dziś
    Kort 1
    20:00 dziś
    Squash Box1
    20:00 dziś
    Squash Box2
    20:00 dziś
    Kort 3
    20:30 dziś
    TRX
    21:00 dziś
    Kort 2
    21:00 dziś
    Kort 1
    21:00 dziś
    Squash Box1
    21:00 dziś
    Squash Box2
    21:00 dziś
    Kort 3
    10:00 poniedziałek
    Kort 2
    10:00 poniedziałek
    Kort 1
    10:00 poniedziałek
    Squash Box1
    10:00 poniedziałek
    Squash Box2
    10:00 poniedziałek
    Kort 3
    10:00 poniedziałek
    BODY ART
    10:00 poniedziałek
    TRX
    11:00 poniedziałek
    Kort 2
    11:00 poniedziałek
    Kort 1
    11:00 poniedziałek
    Squash Box1
    11:00 poniedziałek
    Squash Box2
    11:00 poniedziałek
    Kort 3
    12:00 poniedziałek
    Kort 2
    12:00 poniedziałek
    Kort 1
    12:00 poniedziałek
    Squash Box1
    12:00 poniedziałek
    Squash Box2
    12:00 poniedziałek
    Kort 3
    13:00 poniedziałek
    Kort 2
    13:00 poniedziałek
    Kort 1
    13:00 poniedziałek
    Squash Box1
    13:00 poniedziałek
    Squash Box2
    13:00 poniedziałek
    Kort 3
    14:00 poniedziałek
    Kort 2
    14:00 poniedziałek
    Kort 1
    14:00 poniedziałek
    Squash Box1
    14:00 poniedziałek
    Squash Box2
    14:00 poniedziałek
    Kort 3
    15:00 poniedziałek
    Kort 2
    15:00 poniedziałek
    Kort 1
    15:00 poniedziałek
    Squash Box1
    15:00 poniedziałek
    Squash Box2
    15:00 poniedziałek
    Kort 3
    16:00 poniedziałek
    Kort 2
    16:00 poniedziałek
    Kort 1
    16:00 poniedziałek
    Squash Box1
    16:00 poniedziałek
    Squash Box2
    16:00 poniedziałek
    Kort 3
    17:00 poniedziałek
    Kort 2
    17:00 poniedziałek
    Kort 1
    17:00 poniedziałek
    Squash Box1
    17:00 poniedziałek
    Squash Box2
    17:00 poniedziałek
    Kort 3
    17:00 poniedziałek
    Karate gr. przedszkolna
    17:00 poniedziałek
    Balet dla dzieci 3-7l.
    18:00 poniedziałek
    Kort 2
    18:00 poniedziałek
    Kort 1
    18:00 poniedziałek
    Squash Box1
    18:00 poniedziałek
    Squash Box2
    18:00 poniedziałek
    Kort 3
    18:00 poniedziałek
    Karate gr. szkolna
    18:00 poniedziałek
    Balet dla dzieci 3-7l.
    18:30 poniedziałek
    ABT
    19:00 poniedziałek
    Kort 2
    19:00 poniedziałek
    Kort 1
    19:00 poniedziałek
    Squash Box1
    19:00 poniedziałek
    Squash Box2
    19:00 poniedziałek
    Kort 3
    19:00 poniedziałek
    karate dorośli
    19:00 poniedziałek
    Taniec Nowoczesny dla dzieci od 7 lat
    20:00 poniedziałek
    Kort 2
    20:00 poniedziałek
    Kort 1
    20:00 poniedziałek
    Squash Box1
    20:00 poniedziałek
    Squash Box2
    20:00 poniedziałek
    Kort 3
    21:00 poniedziałek
    Kort 2
    21:00 poniedziałek
    Kort 1
    21:00 poniedziałek
    Squash Box1
    21:00 poniedziałek
    Squash Box2
    21:00 poniedziałek
    Kort 3
    10:00 wtorek
    Kort 2
    10:00 wtorek
    Kort 1
    10:00 wtorek
    Squash Box1
    10:00 wtorek
    Squash Box2
    10:00 wtorek
    Kort 3
    11:00 wtorek
    Kort 2
    11:00 wtorek
    Kort 1
    11:00 wtorek
    Squash Box1
    11:00 wtorek
    Squash Box2
    11:00 wtorek
    Kort 3
    12:00 wtorek
    Kort 2
    12:00 wtorek
    Kort 1
    12:00 wtorek
    Squash Box1
    12:00 wtorek
    Squash Box2
    12:00 wtorek
    Kort 3
    13:00 wtorek
    Kort 2
    13:00 wtorek
    Kort 1
    13:00 wtorek
    Squash Box1
    13:00 wtorek
    Squash Box2
    13:00 wtorek
    Kort 3
    14:00 wtorek
    Kort 2
    14:00 wtorek
    Kort 1
    14:00 wtorek
    Squash Box1
    14:00 wtorek
    Squash Box2
    14:00 wtorek
    Kort 3
    15:00 wtorek
    Kort 2
    15:00 wtorek
    Kort 1
    15:00 wtorek
    Squash Box1
    15:00 wtorek
    Squash Box2
    15:00 wtorek
    Kort 3
    16:00 wtorek
    Kort 2
    16:00 wtorek
    Kort 1
    16:00 wtorek
    Squash Box1
    16:00 wtorek
    Squash Box2
    16:00 wtorek
    Kort 3
    16:30 wtorek
    Akrobatyka 5 - 7 lat
    17:00 wtorek
    Kort 2
    17:00 wtorek
    Kort 1
    17:00 wtorek
    Squash Box1
    17:00 wtorek
    Squash Box2
    17:00 wtorek
    Kort 3
    17:30 wtorek
    Akrobatyka od 8 lat
    18:00 wtorek
    Kort 2
    18:00 wtorek
    Kort 1
    18:00 wtorek
    Squash Box1
    18:00 wtorek
    Squash Box2
    18:00 wtorek
    Kort 3
    18:30 wtorek
    Step
    19:00 wtorek
    Kort 2
    19:00 wtorek
    Kort 1
    19:00 wtorek
    Squash Box1
    19:00 wtorek
    Squash Box2
    19:00 wtorek
    Kort 3
    19:30 wtorek
    Joga
    19:30 wtorek
    CARDIO & SHAPE
    20:00 wtorek
    Kort 2
    20:00 wtorek
    Kort 1
    20:00 wtorek
    Squash Box1
    20:00 wtorek
    Squash Box2
    20:00 wtorek
    Kort 3
    20:30 wtorek
    TRX
    21:00 wtorek
    Kort 2
    21:00 wtorek
    Kort 1
    21:00 wtorek
    Squash Box1
    21:00 wtorek
    Squash Box2
    21:00 wtorek
    Kort 3
    10:00 środa
    Kort 2
    10:00 środa
    Kort 1
    10:00 środa
    Squash Box1
    10:00 środa
    Squash Box2
    10:00 środa
    Kort 3
    10:00 środa
    Zdrowy kręgosłup
    10:00 środa
    TRX
    11:00 środa
    Kort 2
    11:00 środa
    Kort 1
    11:00 środa
    Squash Box1
    11:00 środa
    Squash Box2
    11:00 środa
    Kort 3
    12:00 środa
    Kort 2
    12:00 środa
    Kort 1
    12:00 środa
    Squash Box1
    12:00 środa
    Squash Box2
    12:00 środa
    Kort 3
    13:00 środa
    Kort 2
    13:00 środa
    Kort 1
    13:00 środa
    Squash Box1
    13:00 środa
    Squash Box2
    13:00 środa
    Kort 3
    14:00 środa
    Kort 2
    14:00 środa
    Kort 1
    14:00 środa
    Squash Box1
    14:00 środa
    Squash Box2
    14:00 środa
    Kort 3
    15:00 środa
    Kort 2
    15:00 środa
    Kort 1
    15:00 środa
    Squash Box1
    15:00 środa
    Squash Box2
    15:00 środa
    Kort 3
    16:00 środa
    Kort 2
    16:00 środa
    Kort 1
    16:00 środa
    Squash Box1
    16:00 środa
    Squash Box2
    16:00 środa
    Kort 3
    17:00 środa
    Kort 2
    17:00 środa
    Kort 1
    17:00 środa
    Squash Box1
    17:00 środa
    Squash Box2
    17:00 środa
    Kort 3
    17:00 środa
    Karate gr. przedszkolna
    18:00 środa
    Kort 2
    18:00 środa
    Kort 1
    18:00 środa
    Squash Box1
    18:00 środa
    Squash Box2
    18:00 środa
    Kort 3
    18:00 środa
    Karate gr. szkolna
    19:00 środa
    Kort 2
    19:00 środa
    Kort 1
    19:00 środa
    Squash Box1
    19:00 środa
    Squash Box2
    19:00 środa
    Kort 3
    19:00 środa
    karate dorośli
    19:30 środa
    Perfect Body
    20:00 środa
    Kort 2
    20:00 środa
    Kort 1
    20:00 środa
    Squash Box1
    20:00 środa
    Squash Box2
    20:00 środa
    Kort 3
    21:00 środa
    Kort 2
    21:00 środa
    Kort 1
    21:00 środa
    Squash Box1
    21:00 środa
    Squash Box2
    21:00 środa
    Kort 3
    10:00 czwartek
    Kort 2
    10:00 czwartek
    Kort 1
    10:00 czwartek
    Squash Box1
    10:00 czwartek
    Squash Box2
    10:00 czwartek
    Kort 3
    11:00 czwartek
    Kort 2
    11:00 czwartek
    Kort 1
    11:00 czwartek
    Squash Box1
    11:00 czwartek
    Squash Box2
    11:00 czwartek
    Kort 3
    12:00 czwartek
    Kort 2
    12:00 czwartek
    Kort 1
    12:00 czwartek
    Squash Box1
    12:00 czwartek
    Squash Box2
    12:00 czwartek
    Kort 3
    13:00 czwartek
    Kort 2
    13:00 czwartek
    Kort 1
    13:00 czwartek
    Squash Box1
    13:00 czwartek
    Squash Box2
    13:00 czwartek
    Kort 3
    14:00 czwartek
    Kort 2
    14:00 czwartek
    Kort 1
    14:00 czwartek
    Squash Box1
    14:00 czwartek
    Squash Box2
    14:00 czwartek
    Kort 3
    15:00 czwartek
    Kort 2
    15:00 czwartek
    Kort 1
    15:00 czwartek
    Squash Box1
    15:00 czwartek
    Squash Box2
    15:00 czwartek
    Kort 3
    16:00 czwartek
    Kort 2
    16:00 czwartek
    Kort 1
    16:00 czwartek
    Squash Box1
    16:00 czwartek
    Squash Box2
    16:00 czwartek
    Kort 3
    17:00 czwartek
    Kort 2
    17:00 czwartek
    MINI Tenis (7-10l.)
    17:00 czwartek
    Squash Box1
    17:00 czwartek
    Squash Box2
    17:00 czwartek
    Kort 3
    17:00 czwartek
    Karate gr. przedszkolna
    18:00 czwartek
    Kort 2
    18:00 czwartek
    Przedszkole Tenisowe (5-6l.)
    18:00 czwartek
    Squash Box1
    18:00 czwartek
    Squash Box2
    18:00 czwartek
    Kort 3
    18:00 czwartek
    Karate gr. szkolna
    19:00 czwartek
    Kort 2
    19:00 czwartek
    Kort 1
    19:00 czwartek
    Squash Box1
    19:00 czwartek
    Squash Box2
    19:00 czwartek
    Kort 3
    19:00 czwartek
    karate dorośli
    19:30 czwartek
    TBC
    20:00 czwartek
    Kort 2
    20:00 czwartek
    Kort 1
    20:00 czwartek
    Squash Box1
    20:00 czwartek
    Squash Box2
    20:00 czwartek
    Kort 3
    20:30 czwartek
    TRX
    21:00 czwartek
    Kort 2
    21:00 czwartek
    Kort 1
    21:00 czwartek
    Squash Box1
    21:00 czwartek
    Squash Box2
    21:00 czwartek
    Kort 3
    08:00 piątek
    Kort 2
    08:00 piątek
    Kort 1
    08:00 piątek
    Squash Box1
    08:00 piątek
    Squash Box2
    08:00 piątek
    Kort 3
    09:00 piątek
    Kort 2
    09:00 piątek
    Kort 1
    09:00 piątek
    Squash Box1
    09:00 piątek
    Squash Box2
    09:00 piątek
    Kort 3
    09:00 piątek
    Zdrowy kręgosłup
    10:00 piątek
    Kort 2
    10:00 piątek
    Kort 1
    10:00 piątek
    Squash Box1
    10:00 piątek
    Squash Box2
    10:00 piątek
    Kort 3
    11:00 piątek
    Kort 2
    11:00 piątek
    Kort 1
    11:00 piątek
    Squash Box1
    11:00 piątek
    Squash Box2
    11:00 piątek
    Kort 3
    12:00 piątek
    Kort 2
    12:00 piątek
    Kort 1
    12:00 piątek
    Squash Box1
    12:00 piątek
    Squash Box2
    12:00 piątek
    Kort 3
    13:00 piątek
    Kort 2
    13:00 piątek
    Kort 1
    13:00 piątek
    Squash Box1
    13:00 piątek
    Squash Box2
    13:00 piątek
    Kort 3
    14:00 piątek
    Kort 2
    14:00 piątek
    Kort 1
    14:00 piątek
    Squash Box1
    14:00 piątek
    Squash Box2
    14:00 piątek
    Kort 3
    15:00 piątek
    Kort 2
    15:00 piątek
    MINI Tenis (7-10l.)
    15:00 piątek
    Squash Box1
    15:00 piątek
    Squash Box2
    15:00 piątek
    Kort 3
    16:00 piątek
    Kort 2
    16:00 piątek
    MIDI Tenis (10-12l.)
    16:00 piątek
    Squash Box1
    16:00 piątek
    Squash Box2
    16:00 piątek
    Kort 3
    17:00 piątek
    Kort 2
    17:00 piątek
    Kort 1
    17:00 piątek
    Squash Box1
    17:00 piątek
    Squash Box2
    17:00 piątek
    Kort 3
    18:00 piątek
    Kort 2
    18:00 piątek
    Kort 1
    18:00 piątek
    Squash Box1
    18:00 piątek
    Squash Box2
    18:00 piątek
    Kort 3
    19:00 piątek
    Kort 2
    19:00 piątek
    Kort 1
    19:00 piątek
    Squash Box1
    19:00 piątek
    Squash Box2
    19:00 piątek
    Kort 3
    20:00 piątek
    Kort 2
    20:00 piątek
    Kort 1
    20:00 piątek
    Squash Box1
    20:00 piątek
    Squash Box2
    20:00 piątek
    Kort 3
    21:00 piątek
    Kort 2
    21:00 piątek
    Kort 1
    21:00 piątek
    Squash Box1
    21:00 piątek
    Squash Box2
    21:00 piątek
    Kort 3
    08:00 sobota
    Kort 2
    08:00 sobota
    Kort 1
    08:00 sobota
    Squash Box1
    08:00 sobota
    Squash Box2
    08:00 sobota
    Kort 3
    09:00 sobota
    Kort 2
    09:00 sobota
    Kort 1
    09:00 sobota
    Squash Box1
    09:00 sobota
    Squash Box2
    09:00 sobota
    Kort 3
    10:00 sobota
    Kort 2
    10:00 sobota
    Kort 1
    10:00 sobota
    Squash Box1
    10:00 sobota
    Squash Box2
    10:00 sobota
    Kort 3
    11:00 sobota
    Kort 2
    11:00 sobota
    Kort 1
    11:00 sobota
    Squash Box1
    11:00 sobota
    Squash Box2
    11:00 sobota
    Kort 3
    12:00 sobota
    Kort 2
    12:00 sobota
    Kort 1
    12:00 sobota
    Squash Box1
    12:00 sobota
    Squash Box2
    12:00 sobota
    Kort 3
    13:00 sobota
    Kort 2
    13:00 sobota
    Kort 1
    13:00 sobota
    Squash Box1
    13:00 sobota
    Squash Box2
    13:00 sobota
    Kort 3
    14:00 sobota
    Kort 2
    14:00 sobota
    Kort 1
    14:00 sobota
    Squash Box1
    14:00 sobota
    Squash Box2
    14:00 sobota
    Kort 3
    15:00 sobota
    Kort 2
    15:00 sobota
    Kort 1
    15:00 sobota
    Squash Box1
    15:00 sobota
    Squash Box2
    15:00 sobota
    Kort 3
    16:00 sobota
    Kort 2
    16:00 sobota
    Kort 1
    16:00 sobota
    Squash Box1
    16:00 sobota
    Squash Box2
    16:00 sobota
    Kort 3
    17:00 sobota
    Kort 2
    17:00 sobota
    Kort 1
    17:00 sobota
    Squash Box1
    17:00 sobota
    Squash Box2
    17:00 sobota
    Kort 3
    18:00 sobota
    Kort 2
    18:00 sobota
    Kort 1
    18:00 sobota
    Squash Box1
    18:00 sobota
    Squash Box2
    18:00 sobota
    Kort 3
    19:00 sobota
    Kort 2
    19:00 sobota
    Kort 1
    19:00 sobota
    Squash Box1
    19:00 sobota
    Squash Box2
    19:00 sobota
    Kort 3
    20:00 sobota
    Kort 2
    20:00 sobota
    Kort 1
    20:00 sobota
    Squash Box1
    20:00 sobota
    Squash Box2
    20:00 sobota
    Kort 3
    21:00 sobota
    Kort 2
    21:00 sobota
    Kort 1
    21:00 sobota
    Squash Box1
    21:00 sobota
    Squash Box2
    21:00 sobota
    Kort 3
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Cisie"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub